Galatasaray lehine hakem hatalarından en çok hangisi önemliydi?

Karabük maçında gol atana kadar uzatan hakem vardı 90+
Super kupada ofsayttan gol ve verilmeyen penaltı
Derbide Bruma iki defa sarıdan kırmızı ve sneijderin olmaya kırmızı verilmemesi?

Hakemler sadece Fenerbahçenin hakkını yer bu ülkede

• Super kupadakiler
    67% (2)71% (5)70% (7)Oy Ver
  • Karabük maçı uzatması
    33% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Derbide verilmeyen kırmızılar
    0% (0)29% (2)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Beşiktaşı hiç saymıyorum bile

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray yıllardır bu şekilde kazanıyor

0|3
    2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biri bana söylesin yıllarca Arif ve Hakan kendini atarak kaç penaltı kazandı?
    Melo gibi bir oyuncu da dahil sezon boyu 1 kırmızı görmeden lig bitti
    Penaltı kazanma rekoru kimde

0|3
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• lk yarıda, Canerin Yasine arkadan çift dalışı sarıkarttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Canerin Ereni arkadan çok şiddetli şekilde yitmesi sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın yan hakeme şiddetli itirazı sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda, Olcay Şahanın Carol a arkadan dalması sarı karttı, hakem vermedi
    İlk yarıda Cenkin ceza sahasında kasıtlı olarak kendini yere atması sarı karttı, hakem vermedi
    İkinci yarıda Cenk bir kez daha aynısını yaptı hakem vermedi.
    İlk yarının son dakikasında Marcelonun bir hava topunda arkadan gelip, Erenin beline attıgı çok şiddetli uçan diz hareketi net bir kırmızı karttı, hakem vermedi.
    İkinci yarıda Talisca nın Yasine attığı tokat net bir kırmızı karttı hakem vermedi.
    Tosic in sarı kartlık faullerini , abubakarın Musleraya yaptığı hareketi saymadım bile...

2|3
    0|4

Erkekler Ne Diyor 4

• ağlayın ulan ağlayın

0|1
    0|0
  • Super kupada atılan gol

0|0
    1|1
  • Neyin kafasini yaşiyon sen Marcelo Erene tekme atti kirmizi gormedi Olcay hakemi dövecekti kirmizi gormedi hakeme rağmen madara oldunuz kendi sahanizda

2|2
    0|4
  • çamur at izi kalsın sizin mantığınız.. fenerin kayseri maçını hatırla bakalım ney noluyomuş...

2|2
    0|4
Yükleniyor...