Hakemler Beşiktaşı Kollamaktan Ne Zaman Vazgeçecek?

Derbide hakem sayesinde berabere kal bu hafta hakem sayesinde 3 puan al bu ne arkadaşlar?

1|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• golü gördüm, iğne deliğinden geçirdi. kollandı dediğin penaltı pozisyonunun penaltı ile alakası yok. 1,5 metreden nizami duran ele çarpan topa nerede penaltı verildiği görülmüş? ben cimbomluyum ama yiğidin hakkını da vermek lazım.

1|5
    0|5
    • 2ay

kolladı dediğin adam cüneyt çakır. şampiyonlar ligi finali yöneten hakem. adam çaykur rize - beşiktaş maçında taraf tutup da puanını mı kıracak?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimsenin Beşiktaş'ı kolladığı yok. Kolladı mı? Helal olsun o hakeme. Zamanında Beşiktaşın hakkı çok yendi. Helali hoş olsun.

1|3
    0|2
  • Zamanında da bizim hakkımız çok yendi kimse kusura bakmasın

0|1
    0|1
  • evet hakem kolladı biraz ama sonuca etki etmedi, rize gerçekten çok kötüydü 2 top yapamadılar, tek top yapan oyuncu emrah başsandı onuda oyundan aldı.
    oğulcan diye bir zibidi var, eldığı ger topu laubali bir şekilde harcadı.
    dakika 90+1 oğulcan önündeki boş durumda bekleyen kweuke ye pas verse rize öne geçecekti ama o laubali şekilde kaleye şut çekmeye kalktı
    ardından 90+3 te iki tane rizeli, beşiktaşlı oyuncuya faul yapmadı ortasahada, faul yapsa zaten maç bitecekti, o top gitti gol oldu.
    beşiktaş ikinci yarı oynadıgı oyunla maçı hakketti ama o penaltı pozisyonunu yorumcular değerlendirecek. Marcelonun eline geldi top temas etti.
    Eğer o gerçekten penaltıysa cüneyt çakır sonuca etki etti demektir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne zaman vazgeçeceksiniz her galibiyet sonrası isyandan

Maçı hak eden kazandı. Rakibin adam akilli pozisyonu yok Beşiktaş tek kale oynadı

1|4
    0|5
  • Boş konuşma neresi hakem sayesinde almış maçı izlemeden mal mal yorum yapmayın maçı izledim ben

1|4
    0|0
  • aglamayın renklılerr Ç::)

1|5
    1|2
  • nerede kollamıs ne vermiş

0|1
    0|0
  • maçı izledim adam haklı bjk kollanıyor

0|1
    0|3
  • ben bu bjk taraftarını anlamıyorum hem soruya yorum yapıyorlar hem de soruyu kaldırtmak için müthiş bir enerji harcıyorlar, soru kaldırtmakla kimse haklı olmaz soru kaldırıldı diyede kimse görmüyor sanmayın beşiktaşlılar, haksızlık varsa canınızı sıkmaya hep devam edeceğiz :D
    hakemlar kollaması kısmına bende katılıyorum

0|1
    0|5
    • 2ay

Ben Bjk hakkında soru sordum diye sorum kaldırıldı üyeliğim iptal edildi nekadar ilginç dimi. Üyelik sözleşmesi Bjk hakkında konuşmak üyelik iptali diye yazılmalı bence.

• 2ay

@DuyyyveDüşşşüün haklısın

• vazgeçmezler demirören federasyonu sağolsun

0|5
    2|4
Yükleniyor...