Fatih Terim'in yüksek maaş alması Fatih hocanın suçu mu yoksa federasyonun suçu mudur? Görüşleriniz neler?

Öncelikle belirtiyim bende F. Terim hocanın bu kadar yüksek maaş almasını doğru bulmuyorum ama burda okların Fatih hocaya yönelmesini de doğru bulmuyorum ve art niyetli buluyorum. Çünkü bu paraları teklif eden ve takdir eden Demirören federasyonudur. Sizler ne düşünüyorsunuz?

• Fatih Terimin suçudur
    24%(5)31%(28)Oy Ver33%(23)
  • Demirören Federasyonunun suçudur
    76%(16)69%(63)Oy Ver67%(47)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir benim sucum.

0|1
    0|0
    • bulduk la suçluyu :D olum arıyorduk kaç zamandır niye bu kadar geç söyledin :(

• Tesekkurler

• güle güle kullan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 21

• Şimdi şöyle bir mantık yürütelim. Prim davasından dolayı kadroya almadığı oyuncular var değil mi? Peki bu primleri vereceğiz diyen federasyon değil mi? Peki bu primi isteyen oyuncular neden suçlu oluyorda kadro dışı kalıyor?

Bunu söyleyerek ne demek istiyorum. Madem burada fatih terimin bir suçu yok ise prim vaat edipde primlerini vermeyen federasyondan primlerini isteyen futbolcularında suçu yok. Eğer bu oyuncular sırf bu konudan dolayı kadro dışı ise fatih teriminde astronomik rakamından dolayı kadro dışı kalması gerekir.

Demek neymiş herkes parasına bakıyor kimsenin umrunda değil ülke falan

0|2
    0|0
    • belli yerlerde enteresan bir bakış açısıyla enteresan değinmelerde bulundum eyvallah

• teklif etmeselerdi o kadar parayı. milli takımda parayı bu kadar ön plana çıkaran federasyondur. milli takımda para önemsiz hale getirilmeli. önemli olan görevdir.

0|1
    0|0
  • kulüp hocası ayartan, siyasileri spora bulaştıran, futbola çeteleri sokanlar düşünsün.
    batsın federasyon umrumda değil

0|1
    0|0
  • Sana katılıyorum arıyorum ben 2000 TL maaş alıyorum aynı işi yaparak 3000 TL verseler hayır denen alan razı veren razı mantıklı olalım yok Terim kendimi istiyor ozaman anlaşamıyoruz hocam dersin başkasıyla çalışırsın konu bu yani.

0|1
    0|0
  • Valla kim suçludur, parayı hak ediyor mu etmiyor mu onu da bilmiyorum.
    Yılmaz Vural'ı getirseler daha eğlenceli olur milli takım ahahahaha. Belki hiç bir takımı yenemeyiz ama gülmekten ölürüz :)

0|1
    0|0
  • rahmetli tunceli mltvklikamer genç aldığı milletvekili maaşıyla öğrenci okuttuğa göre bence suç fatih hocanın

0|3
    0|0
    • evet öğrenci okuyutordu haklısın ama iki olay farklı sanki biraz

• eyvallah kamer genç in yaptığı güzel bir davranış o tamam ama bu konu bu aldığı para zaten fazla terimin onda hem fikirim ama burda sormlu tutulması gereken federasyon olmalı yinede bence

• federasyon zaten sorumlu fakat hoca bunu protesto etmezse federesyon bol keseden devam eder? fatih hocaya kalsa aylık 250 bin yerine 500 ister

0|1
    0|0
  • Yani. bu adam silah zoruyla almiyor dior ki ben sunu istiom onlarda verior vermezsen gelmem sen bilirsin dio adam kisaca. kimseye dusmez ne. para aldigi

0|2
    0|0
  • sistemin suçu

0|1
    0|0
  • Maaşlari bırak primleri bile dudak ucurtuyor topcuların gecen olay olmustu Euro2016 da Sampiyon olan takım 100 bin prim bizim türkler gruptan cıkamadi 500 bin cok komik ve hırsızlık

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'in suçudur belki de.

0|1
    0|0
  • Hepsinin sucu hatta halkında sucu var

0|1
    0|0
  • Ülkenin suçu. Avrupada teknik direktör lisansı alamayan roberto carlos ülkemizde teknik direktörlük yaptı çünkü burada beleş ve vatansever ilan edildi. Fatih terim zar zor 1–0 yendiğimiz maçtan sonraki gün spor gazetelerinde imparator ilan edildi ama sadece medya imparatoru bu adam

0|0
    0|0
  • Fatih hoca Bu işi bıraksın :)

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • fatih terimin suçu o adam her şey yapar para için.

0|1
    0|0
  • Toti'nın

0|0
    0|0
  • Teröristler mecliste bilmem kaç milyar alıyor, bu adama helali hoş olsun..

0|0
    0|0
  • Aralarında para pazarlığı geçtiğini sanmam. Bu parayı veren federasyon. Yani ülkeyi temsil edeceksin. Eğer red etseydi Terim parayı az bulduğu için milli takımı red etti deyip onu rezil ederlerdi zaten ve hiçbir yerde çalışamazdı bir daha.

0|1
    0|0
  • adam istemese almazdı. ama cidden çok alıyor ya. tüm yabancı takımlara bak, fatih e 10 basacak adamlar ama en az 5 kat daha az para alıyorlar.

0|1
    0|0
    • bir çok teknik direktöre göre çok alıyor bu doğru o paraların çok azını alanlar bile ciddi başarılar kazandırmışlardır o da doğru ama yinede burda işini görevini eksik yapan federasyondur bence hatalı, adam istemese almazdı pek hayatın genel akışına uyan bir şey değil işin açıkcası bu yaklaşımın

• fatih 5 para etmediğini kendi de biliyor. beyinsizin teki. ama para verilince haketmiyorum yerime Şenol'u getirin de demiyor.

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...