Fatih Terim'e Neden Bu Kadar Çok Haksızlık Yapılıyor?

Milli takım kutsal bir yerdir burda primin konuşulması bile büyük bir ayıp benim şahsi görüşüm Arda Turan (Çok severim kendisini ) Arkadaşları primi sordukları zaman arkadaşlar burası milli takım ne priminden bahsediyosunuz demesi lazımdi. Milli takım Fatih Terim doneminde daha iyi bir görüntü verdi yine başamı dönmek istiyosunuz anlamıyorum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu prim olayına çok karşı olan biriyim bende senin gibi düşünüyorum milli takım burası ya sadece tebrik primleri verilir o kadar abartı olmadan lakin konu şu an o değil bence bu adamlara prim vaat ediliyorsa ve bu primde ödenmiyorsa adam tabi ki hakkı olanı sorgulayacak. Peki burada ayıbı yapan futbolcunun hakkını istemesi mi? Yoksa bu hakkı onlara vermeyen federasyon mu? Ha bu primi hak ederler etmezler ayrı konu ama insanlar haklarını aramalılar bence ne olursa olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adam cok iyi biri bence prim falanda yapmiyo milli takımada gayet faydalar veriyoo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• iyi görüntümü verdi
    anlamsız kadro seçimi yüzünden Fransandan eledik geldik
    izlanda bizim oyuncularımızın yarı ücretine top oynayan adamların başarısı ortada
    Terim futbolun dinazorudur
    bence artık bırakmalı bu işi

0|1
    0|1
  • Fatih terim td ise bende futboldan anlamiyorum. Hagi olmasa Şu an orta duzey kuluplerde idi adam. Hagi sayesinde meshur oldu. Oyunu okumasi yok adamin Allah kitap hir gurle soyunma odasinda konusyor. En basidi son sampiyonada topali stopper oynatmak ne?

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum ücret fazla alıyormuş veren olduktan sonra bende alırım hayır demem.

0|0
    0|0
  • Haksızlık yapmak doğru değil.

0|0
    0|0
  • Olay aslinda tam olarak prim degil yani baska seyler var saygisizlik ego ben arda turanim barcada oynuyom gibisine fatih terimde egolu bir insan inatlasma var ama almiorsa aciklama yapmasi lazim hocanin kimse ozman agzini acamaz ama demek ki yipratmak istemior oyunculari susuyor yinede saygi duymak. lazim alir veya almaz istedigini cagirir basarisz olursa istifa eder gider

0|0
    0|0
  • fatih Terim böyle yapmışsa bir bildiği vardır.

0|0
    0|0
  • canerin suçu ne, hayır birisi anlatsın canerin suçu ne? bırak caneri
    ulan hazır olmasa bile gökhan gönül niye yok? hepsini bırak
    bunlardan daha niceleri niye yok oynattığı oyun oyun olsa. İmPARAtor.

0|0
    0|0
  • Arda nin Cagrilmamasi Gayet Doğal Kendini Milli Takımdan Büyük Görmeye Başladı

Caner
    Gökhan Gönül
    Burak

da milli takımı zor görür

0|0
    0|0
  • yeteri kadar iyi bir teknik direktör değil

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Milli takim kutsalsa kendisi niye bu kadar fazla para aliyor? Dünyada en çok kazanan milli hocalarından biri

0|0
    0|0
  • hangi şarkıyı yolluyum sana bu sefer ipek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...