Herşey elde edene kadarmış ?

nerdeyse bir ay olucak ilk zamanlar kapımda köpek adam giitii bir başkası geldi..o istiyor diye problem yaşamayalım diye forqare twitter herşeyimi kapatıım.herşey daha farklı olur sandım ama daha kötü oldu .neymiş finalleri varmış işle ilgili sıkıntıları varmış .ne bir ilgi ne bir güzel söz hiç bişey söylemiyor görüşelim demiyor .izin almadan dışarı çıkmamı istemiyor .madem öyle be adam gel kendin çıkarsana o zaman .kendimi yalnız hissediyorum hiç iyi hissetmiyorum herşey avucunun içine alınana kadarmış. üstelik balık burcu

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• peki iyi döneminde ilişki yaşadınız mı hiç

0|0
    0|0
    • hayırrrr daha bir ilişki yaşanmadı

• o zaman çoğu kişinin uyguladığı taktiği uyguluyordur :)

Erkekler Ne Diyor 6

• köle izavra nın akrabasımısın kızım sen ne alakası var senin dışarı çıkmana nasıl karışır hem siz böle bişeyi nasıl kabulleniyorsunuz annen baban dese çıkma diye tınlamazsınız ya bırak derhal çıkıyorsun dışarı

0|0
    0|0
  • biz erkeklere güvende olmuyor tabi..

Dediğin gibi birini elde edene kadar 40 takla atarız sonrasında elde edince, ilgiyi keser, rahatmış imajı veririz..

0|0
    0|0
  • balık burcu degıl bence kopek burcudur o ..

Allah sabır versın ..

0|0
    0|0
  • malesef çoğunlukla elde edene kadar oluyor;)

0|0
    0|0
  • EE sürekli peşinde dolaşmasını bekleme sende

0|0
    0|0
  • henüz 18 yaşında iffetiniz korumanız gerekirken yattınız adamın altına,adam alacağını aldı şimdi siz düşünün nasıl geri gelecek diye...keşke anneninizn sözünü dinleseydiniz:(

0|1
    0|0
    • birlikte olmadımmmm bilip bilmeden konuşma !

• Gizli ne içtin sen hacım? Hatun yattık mı dedi ayrıca dese de sana ne?

Olm cevap vermek için yazmayın. Konu hakkında gerçekten yardımcı olacaksanız yazın.

• yeterince hatta fazlası ile yardımcı oldum bacım:))) bu ders ona fazlası ile yeter,onu hak eden onun yanında olabilcek onunla o olabilcek biri ile birlikte olması gerektiğini fazlası ile anlamıştır...hele hele evlenmeden biri ile birlikte olmaması gerektiğinin dersini fazlası ile almıştır:)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem, bir Madame ablan olarak diyorum ki arama sorma bir müddet. Özlesen de söyleme, sus.

Sineye çekme, ona çektir. Burnundan getir.

Belli bir zamandan sonra kendi yine gelir sürnür kapında.

0|0
    0|0
  • Artık anlayın bunu her ilişki böyledir erkekler elde edene kadar herşeyi yapar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...