Artık çok sıkıldım ve bunaldım, siz olsaydınız ne yapardınız?

Merhaba arkadaşlar size kısa yoldan anlatayım

5 senelik ilişkim vardı sürekli benden borç isterdi güzel günlerde kötü günlerimizde oldu sürekli ayrılıklar oldu nişanlandık ve ayrılmak istedi yüzükleri attı ev satın al dedi bana yapmadım ayrıldı sonra barıştık ailesi hiç istemedi düğün olsun çünkü üvey annesi var kendisi ailesiyle hiç yaşamadı oda kiralardı tek başına kalırdı ben hep yardımcı olurdum borcu var 10.000 euro sonra tekrar ayrılık oldu karşıma iyi biri çıktı ailem ısrar etti yapma yuvanı kur o seni istemiyor işte diye vs vs bende düşündüm ve nişanladım çok iyi biriydi hiç bukadar mutlu olmamıştım fakat sonra eski sevgilim duydu ve peşimi bırakmadı aramızda birşeyler geçmişti onu bana koz olarak kullandı yapma sen benim namusumsun önceden niye almadın dedim illa nişanlanmammı gerekiyodu falan dedim neyse nişanı atmak zorunda kaldım eski sevgilimle aradan zaman geçtikten sonra evlendiim 3 ay evliyim ve çok ama çok mutsuzum sürekli parasını harcıyor sürekli benden para istiyor evlendim evleneli kendime bişey bile alamadım evin giderlerini ben ödedim ehliyetini zamanında almamıstısu analmak istiyor bana mı güvendin diyorum eskiden neden ödemiyordun da şimdi odiyorsun 3 ay oldu balayına bile gitmedim parası yok diye ama gezmeye dahi götürmedişu angerçekten ona karşı sevgim hiç kalmadı eve üzgün mutsuz halde dönüyorum sevdiğini de çok belli ediyor düzelecek diyor ama çok SIKILDIM artık çok bunaldım hasta etti beni siz olsaydınız napardınız ?:(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendı elınle gozgore gore ıntıhar etmısım kuzum kusura bakma ama ıste bazenkafanın dıkıne gıtmeler bundan olabılıyor sıznerde yasıyorsunuzkı ve bunun sureklı senden para ıstedıgını bıldıgın halde gelecekte bunların olacagını nasıl gormedınkı herseyı gectım bana bır ev al dıyen bır erkekle sen hangı hakka hızmetle evlene bılır ve butun hayatını altust edebılıyorsun senın hıcmı kendıne saygın yok hıcmı kendıne acımıyorsun sende aldıgı paraları kımbılır kımlerle nerelerde yıyıyor bu nasıl bı hayata bakıs tarzı varsende anlamadım ?sevgılı kadersız

0|0
    0|0
    • nedesen haklisin iyi niyetliligimden kaynaklaniyor bir hata yaptim onun acisini cikartti benden ve bunu simdi cok kotu cekiyorum ben avrupada yasiyorum

• evet korku var hep icimde oylede kaldi ama insallah daha cok cesaretli olucam kendimi dusunecem sagol ya ilac gibi geldi:)

• nezaman ıstersın herzaman :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hatanın neresinden dönersen kardır... Sen bir sefer hatadan dönmüşsün ama aynı hatayı tekrarlamışsın. İnan ki sevgi tek başına bir hiç. Huzur yoksa sevginin de bir anlamı yok... Bence yanında huzur bulacağın birisi ile olmalıydın.

Senin bahsettiğin adam şimdiye kadar hiç bir sorumluluk almamış. Hayatı yekser yaşayıp avare bir hayat sürmüş. İyi bir aile babası olması da zor gibi görünüyor. Ne diyeyim Allah yardımcın olsun...

0|0
    0|0
    • Haklisin ben onun icin herseyini yoluna sokdum kiz basima calistim odedim ama utanmadan nasil isteyebiliyor anlamis degilim simdi vermek istemiyorum diyorum evimiz var diyorum sen eskiden boyle degildin diyor hakli basta hata yapmisim

• sadece maddiyat üzerine kurulu bir evlilik yapmış seni sevdiğine inanmıyorum sende kendine yazık etmişsin zararın neresinden dönsen kardır mutsuzsan ve olmayacağına inanıyorsan çekmene gerek yok diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • evet artik bende oyle dusunuyorum lazim olunca sevgisini gosteriyor diye dusunuyorum sevdigini soyledigi zaman tiksiniyorum

• bence baştan hata yapmışsın evlenmeyecektin ama yinede kurtulabilirsin

• şutla gitsin;)

0|0
    0|0
  • sen kendini baştan yakmışsın balık baştan kokar evlenilir mi o insanla mutsuz olacağın ortada

0|0
    0|0
    • zor durumda kaldim kalmasaydim evlenmezdimki

• evli kalırsan hep üzülürsün bence ayrıl bundan sonra yeni bir hayat kur seni seven değer veren biri ile

• tekmeyi basardım

0|0
    0|0
  • bence bu eleman seni kullanıyor bu hem cinsel hem parasal.bence boşanma yoluna git.

0|0
    0|0
    • bosanmayimmi? 3 ay evliyim fakatşu anbosanmak da dogru olurmu bilmiyorum artik cok zor diyor herkes napsam bilmiyorum

• Allah yardimcim olsun dayaniyorum ama nereye kadar sabir diyorum

• dayanma bir an önce boşan senin için iyi olan bu.sürekli doğum kontrol hapı kullan seni kasten hamile bırakmaya çalışacaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...