Kısa sürede nasıl sıkılaşabilirim?

3 ay içinde bacaklarımı sıkılaştırmak ve bel çevresinden kilo vermek istiyorum, spor salonuna gitme imkanım yok. Neler yapabilirim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Squat, Deadlift, Romanian Deadlift yap yeter ama tabi konuya dalmadan yazmıştım bunuü, squat yapacaksın bu durumda sadece, salona gitme imkanın yoksa tek ihtimalin bu ve belki plates

1|0
    0|0
    • 2ay

teşekkürler

• 2ay

çok teşekkür ederim :)

• 2ay

Rica ederim bol şanslar şimdiden

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiit kardiyo.. günde 8 bardak ya da 2 şişe su 2000ml civarı iç.. yağlı yiyeceklerden uzak dur. Kola cips i önce bir bırak çikolata günde 1 kez yiyebilirsin yedikten sonra su iç. Aynı şekilde her yemekten sonra su iç. Hiit kardiyonun avantajları çok kendini yormayacak sekilde bir egzersiz bulup yine kendine gore sekillendirip uygularsın.. tabi bunlar bir seferde olması zor. Süreklilik gerek.. ayrıca bölge bölge eritme diye bir şey yok.. bacaklarının erimesini istiyorsan kardiyo egzersizlerine bacak hareketleri sokmamaya çalış bacago fazla calıstırma. Unutma bolgesel eritme diye bir şey yok

1|0
    0|0
  • gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının
    fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000
    kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor
    dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. yag oranın düştükce otomatıkman sıkılşmaya başlarsın zaten.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • bu kadar zaman keşke spor yapsaydın 3 ayda en az 10 gün alışma süreci ile geçer , bel çevresinden kilo vermek sadece yemek düzeni ile olur, cardio yapmalısın bunun dışında basen bacaklar için, iç dış bacak be squat yapman gerek

1|0
    0|0
  • Şınav mekik

1|0
    0|0
  • Squat mutlaka yap. Ayrıca bel çevresi için internette bir sürü video var. Ebru şallı'dan bir kaç video izleyebilirsin

1|0
    0|0
  • Youtube var hareketleri. Ama önce beslenmeni düzelt.

1|0
    0|0
  • youtubeda insanity diye bişey var ona bakabilirsin

1|0
    0|0
  • azz yemeyi düşündün mü hiç

0|0
    0|0
    • 2ay

mide hastası olduğum için zaten yemek yiyemiyorum iki günde 55 kilodan 53 kiloya düştüm bu yüzden derimde sarkma oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• nette videolar var zumba ya da leshlie falan etkili oluyor dene izle ve yap

1|1
    0|0
Yükleniyor...