Sporcu arkadaşlar detaya bakabilirmiyiz?

1 haftadır spor yapıyorum. Kol kaslarıma fazla yüklendiğim halde ağrımıyor. Karın hareketlerini daha az yapmama rağmen çok fazla acı hissediyorum. Hatta şınav çekerken bile karnım ağrıyor. Sertleştiğini hissediyorum ama bu derece ağrımasına anlam veremedim. Sizce bir sorun mu var?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Baktım arkadaşım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir sorun yok ben ilk hafta kolumu acamamistim :D bide sana sunu diyim kas dinlendikce gelisir spor yapcaksin boylr kollarin yanana agriyana kadar ertesi gun dinlenceksin bide protein almazsan gelismez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-2 hafta sonra karnın alışır ağrimaz tabi programina bağlı ama normal bişey bu sorun yok merak etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Spor yaptıktan sonra derse gidiyorum. 10 dk ara verip 45-50 dakika oturup 4-5 ders yapıyoruz. Sonra'da cafe git otur, akşam yurda gel otur. Spor yaptıktan sonra sadece oturuyorum bunun da etkisi olabilir.

• 2ay

Rica ederim. hahahaha :) boşver ne düşündüklerini onların nasıl istiyosan öyle davran , şimdi dalga geçer garipserlerse yakinda hayran hayran vücuduna bakarlar. 😎

• 2ay

Haklısın valla kimseyi takmamak lazım :)

• kolların sürekli hareketli olduğundan dolayı bir şekilde kasılmayı önlüyor ama ya oturuyorsun ya yatıyorsun karın kası sabit olduğundan daha çabuk hamlıyor tabi kiloluysan eğer beli zorladığın için de olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

70.5 kiloyum. Boyum 1.73 dediğin gibi çok oturmaktan olabilir. Sorun olmaz ama dimi? Daha başlayalı 1 hafta oldu spora

• 2ay

Tamam teşekkür ederim :)

• Ne işte calısıyorsun

0|0
    0|0
  • Bcaa al

0|0
    0|0
Yükleniyor...