Sızce beni aldatıyormuu ?

7 aylık bır ılıskım var.oda bende cok sevıoruz bırbırımızı. o herseyını verecek kadar sevıor bende.

ılıskımızın 2. ayında sevgılımın eskı erkek arkadasının sevgılıme mesaj attıını tesadufen ogrendım. basta gecıstırdı. mesaj atıp duruyor ben cevap yazmıorum fılan dedı. sonradan rahatsız etmesın dıye ona numara ve mesaj engelleyen telefon aldım ve tellerı deıstık. onun telını karıstırırken işlem kaydından onunla mesajlastıını gordum.sonra netten sıfre alıp hattının gecmısıne baktım.. bu mesajlasma olayı ılıskımızın basından berı varmıs. devamölı sormama kızmama ragmen sevgılım bana mesajları hıc gostermıyor. sevgılım tehdıt ettını soyluyor. cevap yazmak zorunda kaldıını fılan anlattı.

benden saklaması gostermemesı sızcede mantıksız deılmı. gece yarıılarına kadar kendısını tehdıt eden bırıne ne cevap yazarkı bı ınsan.

sızce sevgılım benı aldatıomu ozellıkle bayanlardan cevap beklıorum. eskı sevgılınız sızı tehdıt etse ne yapardınız.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• neyle tehdit ediyormuş beni tehdit etmesi için elinde koz olmazdı ve bunu yapan kişi seni aldatıyor bana göre ben kendi sevgilimle mesajlaşmıyorum zırt pırt o adama cevap mı vereceğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yol ver gitsin.. Sonra sende tehdit etmeye basla bakalim sana da ayni sansi sunacak mi konusacak mesaj atacak mi kizimiz?.. Bahaneye bak pes :D

0|0
    0|0
  • Aldatildigini sanmiorum..yani onla olmak istese onla olmazmiydi..sevgilim diosun..nikahli esin değilki seni birakamasin..yoksa senmi tehdit ediosun benden ayrilirsan soyle yaparim boyle yaparim diye..madem birbirinizi cok seviorsunuz guven ya..

Hem tlflari da deistirmissin..sorun yapma bence..seven insan aldatmaz..

0|0
    0|1
    • telefonları degıstırdım sonra kullanamıom dıye gerı verdı. ben ıkıncı bı tel aldım tekrar verdım bu seferde yurda gıdınce deıstırmıs telefonları

• Aldatılıyorsun karşim .

o.O

0|0
    0|0
  • o kızın iyi niyetinden şüphe et.

0|0
    0|0
  • Neyle tehit edebilirki

0|0
    0|0
    • evınızı bılıorum babana herseyı anlatorum fılan dıomus.

• Olabilcek sey hemen kestirip atma derim

• Peki onunla görüşüyorsa neden seninle devam etsin çıkarı ne bu işten ?

0|0
    0|0
  • benim kırıklar beni hiç tehdit etmiyor çok üzüldüm bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalan söylemek bir karakter bozukluğudur ve aldatmaktan bir farkı yoktur. O kız sana yaramaz, yol ver bence, yıpratma kendini. Tehdit işin hikayesi. Hani gerçekten tehdit eden biri varsa da git ağzını burnunu kır.

0|0
    0|0
    • bır kez yalanını yakaladıgın ınsanın bın kez dogrusunu sorgularsın. haklısın eyv

• Salla gitsin ne yaparsa yapsın güvenmedim o kıza duzgun biri ile ol yaşın genç

0|0
    0|0
  • altadıyoo olabilir mına koydugum sinir oluyorum boyle insanlara benide alddattı yakın zamanda sevgilim dediğim insan ,*et bunlar boyle erkeklere sallıyolar ama kendileri bizden beter ve kanıtlanmıs bır sey olarak soyluyorum kızlar erkeklerden 3 kat daha fazla aldatır ve yakalanmazlar .

0|0
    0|0
  • tehdit mehdit bahane sana yalan söylemiş birkere bence ver yolu gitsin bayır aşşağı.

0|0
    0|0
  • tahminen aldatıyo güzel kardeşim gönder gitsin kendini yıpratma

0|0
    0|0
  • hala emin olamadın mı. bal gibi aldatıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...