Whatsapp ile ilgili bir soru

Bugün bir arkadaşım mesaj attı ben whatsappda iken, dedi enee sen benim sayfamdamısınnn =) yazdı, yoo nerden çıktı dedim çevrimiçi görünüyon dedi o anlamamı geliyor dedim, evet felan böle geçti konuşmalar

sonra başka arkadaşa danıştım, dedi ki gün içinde en az bir kere penceresine bakarsan o seni çevrimiçi veya son görülm tarihini felan görür felan dedi

böyle bişey var mı? yani bu şekilde karşı tarafın bana baktığı anlaşılıyor mu?

Bir de karşı taraf bazen çevrimiçi oldugunda farzedelim saat şimdi 10, son görülme tarihi 9 görünüyor, bu nedir, bir süre sonra yazdıgı zaman çevrimiçi görünüyor?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• sen nasıl ki bir konuşmayı açıp okurken üstte çevrimiçi ya da son görülme tarihi yazıyorsa öyle. herkeste aynı whatsapp var :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• whatsapp varda hiç kurcalamadım bu ne ya face gibi görüldü yazısı falan :S

0|1
    0|0
    • Telefonunda smsleşmeyi düşün

Sms attıgında telefonun saatinin yanında sms attıgın kişinin smsini gördüğü yazıyor ( bu son görülme tarihi işte )

bu yani :/

• son görülme smsi gördüğü anlamına gelmez karşı taraf okusanda okumasanda anlayamaz sadece son görüldü tarihi mesajdan sonra ise okumuştur diyebilir faceboookta gibi görüldü yazmıyor yani :D

• aman olmasın.zaten o görüldü yazısı çok fena :D

• Hayır whatsappin açıksa çevrimiçi görünürsün.Son görülme saati de programa en son girdiğin saati gösterir.Onun sayfasına bakmanla alakası yok

1|1
    0|0
  • Oyle bise yok..sen cevrim icisin tabiki cevrim ici goruneceksin..eger onu engellemis olsaydin son giris tarih / saat goremezdi..biri seni engellese ozaman tarih / saat gorunmuor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok öyle bir şey. Bug mı buldunuz whatsappta yahu? İnanma :))

0|1
    0|0
  • senin keklemişler kardeşim öyle birşey yok. çevrimiçi program açıkken yazar bakmayla alakası yok yani. son görülme ise programdan en son ne zaman çıkıldığını gösterir

0|1
    0|0
  • hiç kullanmadım

0|1
    0|0
  • onun profiline baktığını göremez.

en son ne zman cevrimiçisin onu görmüş

ve sana blöf yapmış.

zokayı yutmasaydın :D

0|1
    0|0
  • Reis başta ben de en son ne zaman gördüğünü sayfama baktı olarak sanıyordum meğer en son ne zaman bağlandığını gösteriyormuş senin sayfana baksın veya bakmasın. Ama saçma bir şey bu da bari en son şu saatte bağlandı de gördü niye diyorsa.

0|1
    0|0
Yükleniyor...