Fıtnes body bir baksın?

arkadaşlar vücut geliştirme yapıyorum bu konuyla ilgili olan arkadaşlar suplament alıcam ama amino mu tavsiye edersiniz protein mi

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi çok farklı ne yazık ki, whey protein ve diyet dönemi için de izole protein öneririm, amin asit olarak bcaa powder ürünlere yönelebilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• proteınle amino asitleri neden ayırdın anlamadım.. proteınler bölündüğü zaman zaten aminoasitlere dönüşüyor.. proteın tozu ile hap şekılde olan amino asitler aynı hedef ıcındır.. tek fark amınoasitler serbest oldugundan daha etkılı olabılıyor.. ancak spordan sonra ıkısıde olabılır proteın tozu kullanımı daha yaygın ve rahat sadece

0|0
    0|0
  • vücut ölçülerin ne kaç aydr spor yapıyorsun? kilon ne

0|1
    0|0
    • 2ay

boy 75 kilo 71 gainer kullandım 8 kilo kadar parça parça 1 sene gittim vücudum gelişkin

• 2ay

evet spor da yeni olsan kreatin al hem ağrılarına iyi gelir derdim ama parçalanacam diyorsun bca al protein ile kas kütleni artırırsın bca ise kas yıkımını engeller

• 2ay

teşekkürler

• Protein

0|1
    0|0
  • yemek tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İlk başta beslenmeni oturt 6 ay sonra protein tozu alırsın ilk başta kreatin bcaa alabilirsin

0|0
    0|0
  • Almaman daha iyi olur. Süte peynire, tavuğa falan yönelmen en iyisi. Ama illa alacam diyorsan, protein derim.

0|0
    0|0
  • doğal yol tavsiye edilir

0|0
    0|0
  • protein 20 tane yumurta beyazı yemekten kurtulursun ete para harcamazsın

0|0
    0|0
  • Amino dediğin şeyde protein zaten

0|0
    0|0
    • 2ay

yani birileri bilgisiz bu konuda ama kim hiçbir fikrim yok bunlar farklı şeyler diyenlerde var senin gibilerde ama ben onlara hak vericem cunku 2 tür suplament boşuna üretilmiş olamaz

• 2ay

Ya hadi be iki fitness yapıp kendinizi bir bok sanıyonuz 8 yıllık milli sporcuyum

• 2ay

akıllı konus amina kodugmun çocuğu şimdi sıktır git

Yükleniyor...