Arda Turan ve Caner Erkin'in Milli Takıma çağrılmamasını doğru buluyor musunuz?

Arda Turan ve Caner Erkin şu an çok formda ve kadroya çağrılmadılar. Oysa Arda ve Caner formsuz ve kilolu olduklarında bile Milli Takıma çağrılıp tribünlere ıslıklatılmıştı.

• Evet, doğru buluyorum.
    37% (10)38% (29)38% (39)Oy Ver
  • Hayır, Doğru bulmuyorum.
    48% (13)56% (43)54% (56)Oy Ver
  • Karasızım.
    15% (4)6% (5)8% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• Ardasız milli takım ronaldosuz futbol gibi bise😒

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terimle aran iyiyse kötü olsan bile ilk 11 sin, aran bozulursa Barcada da oynasan kadroya giremezsin. Demek ki milli takımda kararlar adil verilmiyor
    Hadi Gökhan Gönül Oguzhan Serdar sakat diye alınmadı eyvallah , Barcada zirve yapan Arda ve iyi form yakalayan %79 öss isabeti olan Caner niye yok
    Çocuk oyuncağı gibi Ömeri alınca Töre yi almıyor , Töre yi alınca Omeri almıyor. Gerçek bir hoca ya meseleyi halleder ya da kökünden koparır
    http://i.hizliresim.com/dXD3R7.jpg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Asıl sorunuz şu olmalıydı:
    Fatih Terim nedir? Ne için vardır? Neden milli takımın başındadır?

Diyeceklerim bu kadar...

1|2
    0|0
  • caner i biraz yakışıklı buluyorum.

0|1
    0|1
  • Doğru buluyorum

0|0
    0|1
  • Futboldan pek anlamıyorum ama haberlerde her gün Arda'nın gol attığını söylüyor yani

0|2
    0|1
  • Arda turan futbolu bırakıcak diye soylentilerde var ama doğru değil yani

0|1
    0|1
  • Doğru buluyorum

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 22

• Arda ile sürtüşmeleri olduğu malum. Lakin nasıl oluyor da Arda gibi bir oyuncu bu kadar gerilim yaşıyor belli değil.

Arda konusunda o kadar da haksız bulmuyorum, bariz bir biçimde kendini milli takımdan büyük görme eğilimi vardı çünkü. En son ne zaman disiplinli oynadı hatırlamıyorum, İspanya maçında ıslıklanınca oyunu bırakıp rakibe el kol yapan birinin milli takımda işi yok.

Terim'in eleştirlmesi gereken nokta, bu adam 6 ay top oynamamış ve maç eksiği içindeyken her daim ilk 11'e koyarak zaten milli takımda var olmak için çabalaması gerekmediği izlenimini veren kişinin kendisi olmasıdır. Sen bu kadar yüz verip sonra birden suçu üstüne atmaya kalkarsan, bu seviyede ve karakterde bir oyuncu da sana diklenir. Türkiye'de bunu yapabilecek tek adam Arda şu an.

Caner konusunda ise Terim çok tutarsız, hadi Arda sana diklendi ki haksız sayılmaz, Caner ne yaptı da formsuzken banko oynayıp formdayken çağrılmıyor?

0|1
    0|0
    • 2ay

Yazım hatası olmuş, Arda direkt türk taraftara el kol yapmıştı o maçta, rakibe değil

• Terim ego tatmini yapıyor tamamen..
    yani en formda oldugu dönemler bu oyunculardan faydalanmayacaksan ne zaman faydalanacaksın
    Futbolun dinazorudur terim
    artık bırakmalı milli takımı

0|1
    0|0
  • milli takım fatih terim in babasının çiftliği. olabilir böyle şeyler. normal

0|2
    0|0
  • Demek ki bunlar bir b. k yemis o yuzden cagrilmiyor. Hem ardanin milli takim performansi tartisilir. Ben olsam bende cagirmam. Fatih terimi de kutluyorum. Onlarin yaptigi yanlisi tum turkiyeye soyleyip onlari rezil edebilirdi. ama yapmadi kendini ortaya koyup tum sorumlulugu kendi uzerine aldi. Daha ne olsun

0|1
    1|2
    • 2ay

Hay onun aldığı sorumlulugu. O keko milli takımdan gitse daha iyi olucağız asıl. Kene gibi yapıştı bir halt yaptığı da yok !

• 2ay

hiç mi... otoritesi yeter beee. O olmasa egolu oyunculari, kendini bir b. k zanneden adamlari kim yola getirecek.

• Arda Caner gibi oyuncular egoları yüzünden takımın dengesini bozuyor adamlar nasılsa büyük takımda oynuyorum diye yürüyerek top oynuyorlardı euro 2016 da gördük bunu o zaman ki Hırvatistan ile oynadığımız maç ile Arda ve Caner olmadan oynadığımız maç arasında dağlar kadar fark var artık forma sonuna kadar koşanın basanın formayı terletenin olmalı

0|0
    0|1
  • arda boş boş konuşmasın, işi gücü çene yıllardır milli takımda hangi maçı almış? bir pas attı diye haftalarca konuşuldu, sahada yürüdüğünde bile medya açıkça eleştiremedi.
    menajer bebesidir arda-caner vb ler.
    mesela, kişiliğini sevmem ama emre belözoğlunun tırnağı olamazlar.

0|0
    0|0
  • Hayır, Doğru bulmuyorum.

0|1
    0|0
  • prim konusu doğruysa Fatih hoca haklıdır..
    aksi durumda haksızdır..

0|1
    0|0
  • hadi caneri zor da olsa geçtimde arda neden alınmaz

0|2
    0|0
  • Maçla aram olmadığı için bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Burak selcuk arda. Bunlar bir kac sorun yasarken terime yag cekmediler onda. Cagrilmiyor. Buraksiz forvette iyi degiliz. Selcugun olusu bile milli takimib orta sahasina gerekiyor. Arda gibi topu ayaginda tutup gole gidecek adam lazım

0|1
    0|0
  • Terim emekli olmalı bence

0|1
    0|0
  • Terimin egosu

0|1
    0|0
  • Caner meselesini bilmem de Arda meselesi performans ile ilgili değil o açıdan bakılamaz.

0|1
    0|0
  • fatih terimin egosundan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • fatih hocadan ne bekliyorsunuz ki :D

0|1
    0|0
  • Caner bilmem ama arda lazim

0|1
    0|0
  • maçlardan eski zevki alamıyoruz artık.
    Türk futbolunu katlettiler onu oynatma bunu oynatma sonra gelsin elin takımı atsın golünü gitsin sonra taraftardan destek beklesin tam anlamıyla bir saçmalık

0|0
    0|0
  • milli maçlar varken ve o kadar para alırken hala prim diye ortalığı karıştırdı bunlar bence alınmamalı birdaha.. milli forma kutsaldır para ve başarı araçtır

0|0
    0|0
  • İyi bir karar arda turanı hiç sevmedim ve sevmeyeceğim

0|0
    0|0
  • doğru buluyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...