Neymar Doğru Takımı mı Seçti ?

Bildiğiniz gibi Neymar Barcelona ile sözleşme imzaladı.sizce kendi oyun stiline uygun bir takımı mı seçti yoksa hata mı yaptı? bence Real onun oyun stili için daha uygun..barca için yeni bir İbrahimovic ya da Alexis vakası mı olur ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• onu bunu bilmem ama seyir keyfi yaşatacağı kesin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neymar muhteşem yetenekli bir oyuncu daha öncede söylemiştim Real de oynasa sisteme daha çok uyum sağlar diye ama dur bakalım Barca da bişiler yapıcak bence , yapmalı yani..

1|0
    0|0
  • ewet barca en ıyı takım,

0|0
    0|0
  • Katılıyorum Real ona daha uygun. Barca için çok güzel oldu.

0|0
    0|0
  • bilemem ama kendisini yinede geliştirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• doğru takımı seçti.ofansif futbolu sever

0|0
    0|0
  • Bence ikiside olmazdı büyük bir yıldız olarak anılmak istiyorsa Messinin ya da Ronaldonun gölgesinde değil karşısında rakip olarak durmalıydı o kolay yolu seçti ama bence başarılı olacağını düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Doğru ligi seçtiği kesin,Malüm İspanya yumusak bir lig.

İngiltere-İtalya-Almanya gibi liglerde daha zorlanırdı..

0|1
    0|0
  • Neymar Barça'nın oyun stilinde sırıtır. Real Madrid onun için daha uygundu ama o zamanda Ronaldo ile çakışır, olay bir ipte 2 cambaza dönerdi. Neyse bekleyip görelim bakalım nasıl oynayacak?

0|0
    0|0
  • neymar ibranın bacağına gelmez :D yeni bira olamaz yani şaka şaka ibra gibi oyuncular daha gelmez dünyaya . neyse konuya dönelim barca gibi bir takıma gelmekle taibki iyi etti

0|0
    0|0
  • Yanlış yaptı real Madrid tam ona goreydi

0|0
    0|0
  • zaman gösterecek

1|0
    0|0
  • messiyle birlikte dahada gelişecek nasıl messi ronaldinhonun tahtını aldıysa neymarda bir zaman sonra messinin tahtını alacaktır

0|0
    0|0
  • çok doğru bir takımı seçti alexis in yerine oynar büyük ihtimal bence başarılıda olacak

0|0
    0|0
  • belkide yeni ronaldinho olur belli olmaz, izleyip görücez ;)

0|0
    0|0
  • bekleyip görecez artık. santostan gittiğine üzüldüm ama

0|0
    0|0
  • Neymar çok güzel işler yapar, barca'da

0|0
    0|0
Yükleniyor...