Sizce yalan mı söylüyor

arkadaşlar benim erkek arkadaşım yurt dısından yeni geldi henüz kendine ait bir hattı yok babasının hattını kullanıyor bugün ben aradığımda dışardaydı markete gittiğini eve geçtiğinde aramamı söyledi sonra ben bunu aradım açmadı en son aradım meşgule attı sonra mesaj attı telı babama verıyorum teli alınca haber vercem dedi.. içime kurt düştü özelden bu numrayı aradım gerçekten babasındamı değilmi diye tekrar aradım açtı ama sanki yanlışlıkla açılmış gibiydi telefon dısarıdan eylemcılerın sesı gelıyordu.. sonra ben bunun bana yalan söyledğini düşündüm açıklama yaptı babam namaza gıttı o sırada duymusundur seslerı hem telefondan pek anlamıyor açılmıştır dedi. şimdiye kadar bir yalanını görmedim de

Güncellemeler:
hattını dısarda vermiş babasına babası telı versene demıs öylelıkle vermek zorunda kalmıs hemen

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• nıye mesaj atıyokı arayıp söylemıyo , suphelı bıraz ya

0|0
    0|0
    • cunku babası bı anda ıstemış telı versene diye

• sevginiz ebedi olsun inş :) eyvallah

• amin cümlemizin teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ay be yavrumya cocuk dırek yemıs senı sende yutmusun gecın gıt ıste bole babam camıde :) allah kabul etsın dıyeydınya :)

0|0
    0|0
  • Olur olmadik seylerden iskillenme yoktur bisey

0|0
    0|0
    • inşallah ya daha önce bir yalanını görmedim çok kızdı bana 3 sene olmuş nasıl guvenmezsın dedı

• Takıntı yapma derim bazen gerçekten insan uğraşamıyor

0|0
    0|0
    • zaten arayarak kendıme ıs aradım resmen baskası olsa haa telefon babasındaymıs bosver der

• O zaman pek sıkıntı yok gibi :)Çok takılma derim böyle şeylere bunalıyor çünkü insan baskıdan bazen.

• inşallah zaten kendısı guven arayan bır ınsan :)

• bi rahat ol yav bir zakin ol yalan söylese ne olcak söylemese ne olcak aldatan aldanır

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor.

0|0
    0|0
  • YALAN HERŞEY YALAN SAFMISIN YA BU SALAKTAN UZAK DUR , Bİ ERKEK OLARAK SANA TAVSİYE SENİ S.KİNE BİLE TAKMIYOR BU İPNE UZAK DURR ÇOK ÜZÜLÜRSÜN ...

0|0
    0|0
    • ama smdıye kadar bır yalanını görmedim 3 seneye yakın oldu bırbırımzı tanıyalı

• yurtdışından nereden geldi ?

• ingilteren geldı zaten hat almazsa yalan söyledği ortaya cıkar rahat olsun

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya o zaman sen arama hep o arasın bırak.

0|0
    0|0
  • %99,9 yalan, %0,01 şüpheli

0|0
    0|0
  • keşke hemen itiraf etmeyip bir kaç kez daha deneseydin ya da başkasını konuştursaydın telde. ozaman emin olurdun

0|0
    0|0
    • ama her seferınde o çıkacaktı tele.. cunku tel genelde onda

• yalan ozaman babası olsa açar hemen. madem telefon kullanmayı bilmiyor nie telefonu var yanında taşıyor

• o kalabalıkta duymadıysa sessızdeyse eğer

• bence yalan soylemedi aksini yapabilirdi babasinin telini vermiyebilirdi ama verdi yani kotu dusunme kafani iyce karistirma...

0|0
    0|0
    • kafama kurt düştüü bana mantıklı geldı kabul ettım ama bılmıyorum kı .s

• hat almasi okadar zor olamaz ya turkiye vatandasiysa simdi bende suphe ettim :S

• alıcak zaten bı surelığıne babasının hattını kullanıyor

Yükleniyor...