Hayatınızda hiiç unutamayacağınız,

Hayatınızda hiiç unutamayacağınız, olay anı mutlaka vardır...

anlatalım :)

Güncellemeler:
eski parçalardan bunuda dinleyinde aklınıza bişeyler gelsin :) link

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• yoğunmbakımdayım komadan yeni çıktım ama yaşam destek ünitesinden çıkartmıyolarlaer yeterli okdijenim olmadığından ağzımda koca hortum burnumda falan neyse

bir gece uyandım beni denemek için çıkartmışlar,kolarım salık,ben o rahatlıkla olduğum yerden kalkmak istedim,ama meğersem 1 ay hareketsiz yatmaktan yürüyemez hale gelmişim,kalktığım gibi yere düştüm beni kaldırdılar,ama bana çok kızdılar

yoğunbakımda orda sıgara içtiklerini görünce ben kızdım sizi şikayet edicem dedim kızgınımya

bunlar 5 kişi heöşireler pretisyenler yanıma geldiler,beni entübe etmeye çalıştılar canlı olarak

yani ağzımdan koca bir hortumla ciğerlerime inip temizlemek için,

ben izin vermem dedim delirdim çıldırdım ağladım bağırdım ama herkes ölü denilcek hastalar kim duyar ki beni

sonra kollarımı bacaklarımı bağladılar yapıcaklarını yaptılar ağzmdan kan geliyodu feci halde hissettim ,ben çırpındıkça onlarda inat etikleri için

o egec bende taşikardi oluşmuştu

sabaha kadar kollarım bacaklarım bağlı gözümde bir gr uyku olmadan sabahı bekleyip yapmam gereken şikayetimi yaptım

ve o kişiler beni resmen tehtid etmişleridi bir daha yapmakla aynısı

bu kadar yeterli içim daraldı

1|1
    0|1
    • bunu hikaye zannetme bu gerçek

• offfffffff:(((((((

• kim bu gerizekalı

Kızlar Ne Diyor 5

• üsküdarda 10 kişiye saat nerde diye sordum 10 farklı yanıt aldıydım..

renk olsun dedik üsküdar iskeledeki saati sordum

ben:

afedersiniz saat'i arıyorum nerede..

_ımmm şimdi şurdan gitcen hatta du bak görünüyo görüyomusun?

_ saat 12.30 şuan

_ ben buraların yabancısıyım

_ saat mi varmış burda ben niye görmedim

_saatçi mi arıyosun evladım?

_yanımda beliren adam kolunu burnu istikametinde uzatıp parmağının ucuyla bak karşıya geç çeşme var onun karşısında tam iskele var hani bak bak kocaman saat işte orda saat git bul onu.

yurdum insanı seviyorum sizi be

0|0
    0|0
  • Bundan 10 ay öncesinde Yüksel diye bir arkadaşım, ehliyetini yeni aldı. 2li gruplar olduk. Altımızda araba, Belgrad Ormanı'na gittik. Araba kullanmayı pek bilmiyorum, ehliyetim yok.

"Yaparsın sen ya, hadi" diye gazlamalar... Yan arabada da Duygu, inatlaştık. Sürüyoruz ama ne deli. Ardından dengemi kaybettim, çakıl taşlarının oradayız fren yerine gaza bastım. O çakıl taşlarıyla az daha göle yuvarlanıyorduk.

Son anda Yüksel'in ikaz etmesiyle toparladık. Çok korkmuştum ama eğlendiğimi de itiraf etmeliyim.

Saat epey geçti, 22 falan.. Eve kaçta döndüğümü hatırlamıyorum, koskoca ormanda hayvanlarla birlikteydik. Çok eğlendim ve kolay kolay unutacağımı sanmıyorum.

Korktuk ama risk almadan da yaşanmaz hayat.

0|0
    0|0
  • Evimizde yangın çıkmıştı 1 yıl 11 ay önce ve evden son anda kurtuldum o da hafıza kartlarını alayım fotolarım kaybolmasın diye... tam evden çıktım çatı çöktü...

herşey gitti belki ama

hafıza kartlarımı laptopumu ve tüm fotolarımla sertifikalarımı kurtardımmmm :)))

0|0
    2|1
    • gecmiş olsun gerçekten hiiç akıldan çıkmayacak bişey. Sendede iyi cesaret varmış ama

• evet seyrettim Kahraman var Celal'in kuşu :D

• evett yangında Kahraman gag gag gurtar gendigi demiş ya celalw :)

o aklıma geldi

• kaçak tatilim ..şehir dışındaki üniversiteme .diploma almaya diye çıkıp iki gün sahil kenarında arkadaşımla geçirdimm . ömrümün en güzel anlarıydı . bembeyaz gidip kapkara dönüşüme çok şaşırmışlardı

1|0
    0|0
    • yanlış bişe yapmadınız ya

• yokk canım elbette yanlılş bişey yapmadım . o kadar ileri gitmem de . güzel vakit geçirmiştim . bide kaçak göçek olunca daha tatlı geldi sanırım

• kaçak tatil :) Antalya mı yoksa

• gel gör beni beni aşk neyledi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link

link

Ufağım daha, arka koltukta oturuyorum kıçımda şortla.

Bakırköy sahil yolundan, Yedikule'ye doğru gidiyoruz böyle efil efil.

Lan böyle, cam açık. Tatlı bir akşam soğuğu var havada. Koklayınca burnuna dondurma kokusu geliyor..

Ne mutluymuşuz o zamanlar be..

1|0
    0|2
  • Anneme yeni telefon aldığımız zaman tabi bilmiyor o zaman bana mesaj atmış .Oğlum ben annen numarami kaydet telefon benim başkasının değil .3 ay telefon öğretmiştim hatta bir ara kafaya o kadar taktım bu işin lisansinimi alsam diye düşünmedim değil

0|0
    0|0
  • ÖSYM'nin lanet sitesine girip, lanet Üniversiteyi kazanmış olduğumu öğrendiğim an.

0|0
    0|0
  • Babamın 4.sınıfta dövmesi hızını alamayıp sırtımda vileda sopası kırması

0|0
    0|0
Yükleniyor...