Kilo vermek için yaptıklarınız ve sonuç aldıklarınız neler?

Diyet ve spor dışında kilo vermek için yaptığınız ve fayda gördüklerinz neler? örneğin duyduklarımı söylüyorum: lahana suyu içmek,zayıflama çayları vs..

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal beslenmek. Tarım toplumundan önce atalarmızın beslenme tarzına yakın beslenmek.

Tahıllar, baklagiller ve şeker yok.

Bol bol et var, sebze var. Tereyağlı duble iskender yiyerek, bol kuyruk yağlı kavurmalar yaparak kilo verdim.

Aç kalmak enayilikmiş.

1|0
    0|0
    • Bu arada ara öğün diye bir şey yok, unut onu. Bol bol et ye, protein al. Sofradan tıkabasa doymuş şekilde kalk. Bol yağlı ye.

İstemesen bile kilo veriyorsun.

• peki ya yürüyüş?

• Ben işim gereği pek hareketli bir yaşam sürmüyorum. Buna rağmen kilo verdim. Ama fırsatın varsa mutlaka spor yap, tempolu yürü. Bu her zaman faydalı bir şey.

Erkekler Ne Diyor 13

• 2|0
    0|0
  • Diyet ve spor dışında böyle birşey yok. Veremezsin. Hap sakın kullanma.

0|0
    0|0
  • =) İneğin 4 bacagından bir kıl koparıp kaynatıyorsun içiyorsun zayıflatıyormuş ? =)

Şaka bir yana bu alternatif zayıflatma yöntemlerinin saçmalık oldugunu düşünüyorum,

Sağlıklı yaşam ile alternatif zayıflatma yöntemleri arasında cok büyük fark var.Birincisi ;

- Spor yapmadan zayıflanamaz,

- Ne yersen ye öğün atlanmadan ve dozajı kaçırmadan beslenmek gerekir,

- Abartıyor diyeceksiniz ama günde 6 öğün beslenmek gerekiyor,

Bunları denediğiniz taktir de ne o iğrenç lahana turşusunu,ne maydonoz suyunu nede bunun gibi onlarca iğrenç şeye gerek kalmadığını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • oooffff offfff... kilo almak nedir diye sorsalar. cevap veremem. :( bi kilo alamıyorum. Allahım yardım et.

0|0
    0|0
    • Bende alamıyorum pfff :(

• Ne kadar yersem yiyim çabuk yakıyorum ben :I

• günde 5 öğüne rağmen bi gelişme yok. mübarek mide yok sanki bolu tüneli girdiği gibi cıkıyo:D

• bira içmek ... vodka ve rakı tabi birde... sonre bolca ne istiyorsan yemek içmek ... karfa toprak altında hepsini kurtlara vericez beslensinler barii :)-

0|0
    0|0
  • kilo alamıyorum

0|0
    0|0
  • hareket etmeyi sevmeyen biri olarak zayıflam çayları, ilaçları kullanmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • seks en iyi kardiyodur , hem de keyifli abartmadıkça

1|0
    0|0
  • Az yemek ve spor yapmak mutlaka faydalı olur.Tabi birde azim lazım.

0|0
    0|0
  • Kilolarını vermek istersen ben talibim ben alamıyorumda.

0|0
    0|0
  • kaö kilosunki sen yaa ve boy kaçç

0|0
    0|0
    • 165 boy. 68 kilo

• 10 kilo fazlam var evet:(

• yaa fazlada takma kaana sanırım seninki obezite değil normal kilo biraz sık dişini verirsin

• bugun herkes kıloya takmıs:D

0|0
    0|0
  • bu bayanlarıdna na kadar kilo prblemi varmıs yaa yiyonuz içiyonuz sonrada soru sorunuyoz haha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ocak'ta dukan diyetine başlıyorum, güzel giderse yazayım sana ;)

0|0
    0|0
    • Dukan değil, ona benzer taş devri var. Dukan yaşam tarzı olamaz.

• her türlü proteine bayılırım. deneyim bakalım n'olacak

• Taş devri de benzer bir diyet. Proteine abanıyorsun aynı. Ama Dukan diyetinde hiç karbonhidrat almıyorsun ilk başlarda. Hayat tarzı haline gelmesi çok zor. Ketosise giriyorsun direkt. Bence daha doğal bir yaşam tarzı olan Taş devri diyetini dene. daha sağlıklı ve sürdürülebilir.

• elma sirkesi çok fayda sağlıyor.Sabahları bir çorba kaşığı ve bir bardak su ile karıştır iç.Hem tok tutuyor hem eritiyor.Bi de az ye

0|0
    0|0
  • hiç zayıflamaya çalışmadım çünkü düzgün beslenirim ailemdeki düzenden dolayı olan bişi buda.her zaman pilates yaparım sıkı diri görünmek için bunun yanı sıra başka bilgim yok;)

0|0
    0|0
  • herseyi yiyerek ve spor yaparak 1ayda 8kilo verdim diger hicbiri fayda etmemisti

0|0
    0|0
    • Ben de spora başladıktan sonra 5 kilo almıştım iştahım iyice arttığı için.:)

• sodanin buyuk kisimi ter ile, suyun buyuk kisimi idrar ile atilir, bu yuzden doktorum sodayi tavsiye ediyor faydasinida gordum.

• hmmm mantıklı;)

• tarçın suyu kesınlıkle aşırı tok tutuyor

0|0
    0|0
  • Zaten 53 kiloyum.

0|0
    0|0
  • rejimdeyim 5.günüm hala bir gram vermedim

0|0
    0|0
  • Bol hareket ve yeme düzenini iyi ayarlamak yeterli.15 kilo vermiş biri olrk sölyrm bunu:)

0|0
    0|0
  • Ben spordan başka adam akıllı çözüm yoluna inanmıyorum. 1 ay spora gidip 8 kilo vermiştim.

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmıyorum. Yeterince zayıfım.

0|0
    0|0
    • sorum kilolu olup da zayıflamak için birşey denemişlere zaten bunu anlayabileceğinizi umuyorum:)

• Kilo almak için tavsiyelerinizi alabilirim belki? :)

• Yeni bir başlık açarsanız tavsiyelerim sizinle ;)

Yükleniyor...