Ev de boks- kickbox veya muay thai yapılabilir mi?

İnternette bununla alakalı kombinasyonlar ve dersler var bunları ev de dinamik bir antrenman rutini şeklinde yapsam ki bu sporların hepsini 1 er yıl denedim fakat artık salona gidemiyorum ev de bir odayı spor salonu gibi düzenledim zaten zemin katta oturuyoruz kimseye gürültü gitmiyor bir odaya kum torbası tatemi ve koşu bandı koydum tatemi üzerinde anternmanımı ve kombolarımı yapsam bir de yarım saat koşu bandında koşup kültür fizik ve esneme hareketleri ile tamamlasam aynı salondaki gibi gelişim gösterebilir miyim acaba ne dersiniz?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla ben yemeği zor yapıyorum. Evde senin o dediklerin arasında en yakın yaptığım boks var. Onunda sonundaki "S" yok. Bilmem anlata bildim mi?

0|0
    0|0
    • kısaca sen hiç bir şey yapamayacak bir bireysin tek başına zar zor yaşarsın :D bense kendi başıma her şeyi başarabilirim :D

• Bu yazdığın bok mok şeylerle kendi başına başaramazsın. Paran varsa gerisi boş. Önce iş. Sonra da aş ;) Kural budur.

• Salon ile evde ki atmosfer bir olabilir mi sence?

0|0
    0|0
    • aynı şekilde dekore ettim teknikleri ve combinasyonları da biliyorum 3 yıllık spor geçmişim var ki dvd setim de var yani ama aynı gelişimi yakalayabilir miyim merak ediyorum ona göre başlayacağım

• Hiçbir zaman aynı atmosferi yakalayamazsın. Salon a her ayak attığında ister istemez hırs ve kuvvet artışı olur. Farklı bir dünya orası

Yükleniyor...