Nasıl bir utanmazlık bu ??

dünde yazmıştım sevgilim seni hiç sevmedim herşey öylesineydi öpmem sarılmam bunuda herkes biliyordu sen benim eski sevgilimden iyi değildin ben daha huzurlusunu arıyorum deyip beni bıraktı... bende saydırdım adisin şerefsizsin diye...şimdi napıosun yazdı tabı cevap vermedımm ama çıldırcam nasıl bır utanmazlıktır bu ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çocuk sana bunları durduk yere demediyse sana karşı bir şeyler hissetmiştir, çok sevmiş anlamında değil ama hissetmiştir ve sinirlendiği için sana değer vermiyor gibi gösterip, seni üzmek istemiş. Ama tartışma filan yapmamışken, normal bir muhabbet sırasında dediyse çok ciddiyim ruh sağlığı yerinde değildir, kendisini böyle rahatlatan bir tipten zaten kimseye hayır gelmez ve mutlu olamaz, senide mumla arar.

1|0
    0|0
    • hiçbişey yokken dedı eskı durumlar yüzünden böyle oldu dedı kıskancımdırd a ama o gun hıcbısey yokken dedı hatta onu demeden bır gun once cok ıyıdık bana soğuktu o gun cok sıcaktı yarınsı bunları dedı

• Kafayı yemiş o zaman, artık ne düşündüyse sana bunları yazarken.

Erkekler Ne Diyor 11

• valla kimisi böyle oluyor. kızdığı, bozulduğu zaman ağzına geleni söyler, ondan sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eder. seninki de o tiplerdenmiş demek :)

0|0
    0|0
    • kızmak degılkı bu sevmıyorum dedı ve cok cıddıydı

• durduk yere mi böyle söyleyip ayrıldı? hiç tartışma olmadı mı? belki başka bir şeye sinirlenmiştir ve seni kırmak için ağzına geleni söylemiştir.

• hayr durduk yere zaten uzun suredır benı sevmıyomus

• şeref özürlü işte ne yapacaksın. Bildiğin hem şerefsizlik yapıyor sonrada dalga geçiyor ne tepk verecek diye. eğleniyor bu durumdan yani. Hiç umursama takma cevap bile verme

0|0
    0|0
  • Harbi yavşak mış . Bence numaranı değiş , sana ulaşabileceği tüm yolları kapa akıllansın .

0|0
    0|0
  • Acı ama bosta kalmış elimin altinda biri olsun mantigiyla tekrar baslamak istiyor

1|0
    0|0
    • dun daha ayrıldık keşke aransaydı bıraz ya

• ama oyle dedı

• O kapasitede biriyse sadece sana degil kimseye hayir gelmez yol ver gitsin

• Eski sevgilisine git piç ... :)

0|0
    0|0
  • tam bir piçmiş boşver yoluna devam et dicemde edemiceksin cünkü yediremiyosun böyle bişey dediği için ona haddini bildirmen gerekiyor gibi hissediyosun bu sinirle uyuyamassın hatta sen o yüzden gerçektende haddini bildirmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Tam bir o.ç ymiş afedersin. banada yapmıştı eski sevgilim ( sevgilim sandığım kişi )

! kötü bir durum sttiret değmez böyle şey kafalılar için

0|0
    0|0
    • parantez içi iyi oluş kesınkle bu sıfat

• sevılmeyı haketmemıs

• Klasik bir tek uç sorusu.. Sen ne dedin?

0|0
    0|0
  • :)9 vay bee ne insan lar var tükürdüğünü yalamak diye buna denirr

0|0
    0|0
  • Iyi degilsen niye mesaj atio..blof yapio..istedklerini yaptirmak icin psikolojik baski yapiyor

0|0
    0|0
  • kösele gibi surat varmış de.

0|0
    0|0
    • yüzsüzlük çıldırmak üzereyim butun gece ağladım onun yüzünden...sımdı sorsam neden atıyosun dıye nasılsın dıye merak ettım der

Kızlar Ne Diyor 8

• engelle nosunu

1|0
    0|0
  • sakın bir şey yazma laf falan da sokma çünkü ona verceğin her cevap onu mutlu eder

0|0
    0|0
  • bence hiçbir şey olmamış gibi davran ki amacına ulaşmış olmasın senin kendisini taktığını düşünmesin. fazlada samimi olma. arada tersle. hıncını al. ama bunu üstü kapalı yap. aşağılık herif ya :(

0|0
    0|0
    • takmazkı dalgasını geçer oyle bısey yapsam daha cok uzer benı

• sınrımı bozmaya bıle gerek yok dedım sımdı hıc sevmedim sevmeden sarıldım optum der cunku hep bunu dıyo ağlamaya baslıyorum

• yavrum ya hiç sıkma canını hiç üzülme.. :( boşver gitsin öyle bir pislikten kurtulduğun için kendini şanslı say hatta. nerden buluyosunuz ki böyle hırboları :(

• cevap atma sakıııın. öyle biri insanmı ki cevap atıcaksın ? insanlar mesajlaşır bunu unutma

1|0
    0|0
  • Sakın cevap verme sabırlı ol pişman olsun.

0|0
    0|0
  • ya senı denedi ya da tam bir karaktersiz bu adam

0|0
    0|0
    • denemıs olamaz aylarca benı bekletiyor duzelıcem ıyı olucak dıye karaktersızlık doğru tespıt

• ok hemde yuz verdım cok sevdım oda sevme dedı bana

• Fazla deger verince boyle tepene cikarlar

• Orospu çocuğu diye buna diyorlar işte.

0|0
    0|0
  • cildirmak elde degil yuzsuze bak ya gunumu gun ediyorum diye yaz...

ve ya dalga gec :))) bulusma ayarla bir yerde orda beklesin sen gitme :D

0|0
    0|0
    • yazmadım bıle onun bana yaptığı gıbı butun gece aglatt kımımle olursan ol ben artık yokum ,benimde huzurlu sevgılım olucak de sonra dalga geçer gıbı napıyosun yaz

• yazma kendini bir halt sanar zaten poh pohlama

geber yaz yeter :D

Yükleniyor...