Ben ne yapacagım...?

Hani birisi vardır herseyin olmustur butun hayallerinde geleceginde herseyinde o vardır. Onsuz bir hayat dusunemezsin hep yanında olacak diye inandırırsın kendini. Ondan once nasıl yasamısım diye dusunursun. Deli gibi seversin deli gibi sevildigine inanırsın. Ama birgun bozulur bütün büyü. Mutsuz olmaya baslarsın. Sevgisine olan inancını yitirirsin. Dogru insan olmadıgına inanmaya baslarsın. Hayal kırıklıkları yasarsın her defasında affetmek icin bahaneler ararsın ama bir yerden sonra tukenirsin. Vacgecmek zorunda oldugunu hissedersin ama vazgecmeyi bilmezsin. Simdi ben bu durumdayım. Vazgecmem gerektigini biliyorum ama vazgecemiyorum. Cıkmaz sokakta gibiyim. Hayatımda hic boyle hissetmemistim. Ne onla oluyor ne de onsuz .. Ben ne yapacagım ?

0|1
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düsünecek hale geldiysen ayrılma noktasına da fazla kalmamış demektir.

Senin içinde şu an büyük ihtimalle "şimdi bitirip de sonradan ya ayrılmasaydım yine toparlanıp eskisinden daha iyi olmayı başarabilir miydik acaba sorularını kafamdan çıkaramazsam?" düşünceleri var ama bil ki bu tür düşünceler hep olacak çünkü her ayrılıktan sonra insan öyle saçma sapan düşüncelere kapılır, kendinde suç aramaya başlar...

Çok iyi anlıyorum seni. Şimdi çektiğin acı bile çekilmezken ayrılıktan sonraki acıdan korkuyorsun. Bir yandan hafiflerim diyorsun, bir yandan yaşanmışlıklardan hayallerinden kopamıyorsun o yüzden de kendini avutmaya çalışıyorsun.

Haklısın ayrılıktan sonraki acı daha farklı, belki daha çok koyar ama mutsuzken de daha fazla uzatmaya gerek yok çünkü bu ilişkinin sonu belirlemeye başlamış zaten. Uzattıkça daha fazla bunalırsın, sonra toparlanmak da zorlaşır.

Sizin aranızda geçenleri bilmiyorum ama sanırım kurtaracak bir durum olsa bu soruyu bu şekilde sormazdın.

Sanırım insanlar kendilerine nazar değdirmekte çok yetenekli. Ne zaman bir şeyin kesin iyiye gideceğinden eminsek, kendimizi hayallere kaptırmaya başlayıp sonunda duvara tosluyoruz.

Demek ki hiç ummadığımız bir gün biri karşımıza çıkıp nasıl olduğunu anlamadan bile kendimizi gerçek mutluluğun içinde bulacağız ve daha önce yaşadıklarımıza ne kadar kafa yorduğumuzu hatırlayamayacağız bile. Hayat sürprizlerle dolu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seni bu hale getiren nedir onu bir kendine sor

Bu söylediğinin cevabı onda yatıyo

0|0
    0|0
    • onun yasattıkları beni bu hale getiren

• Ne yaşattı sana arkadaşım?

• cok yalan soyledi hep hayal kırıklıgına ugrattı beni ama bir taraftan da dunyanın en mutlu insanı yaptı

• Güçlü Soydemir-Ben senin kulunmuyum,dinle iyi gelir gelmezse burdayım.

0|0
    0|0
  • sil at onu kafandan sıradki sevgiliyle devam et

0|0
    0|0
  • geçer geçeer bu da geçeer .d

0|0
    0|0
  • senin işler karışık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla işin zor, anlıyorum seni benzer durumdayım çünkü.. ama belli bir zaman hiç geçmiyor . epey uzun bir zaman.. ne kadar oldu ayrılalı..

0|0
    0|0
    • 2 hafta oldu barısmak istiyor kararsızım...

• bazıları gercekten beni mutsuz etmemek uzmemek icindi kendince haklı sebepleri vardı. ama bazı yalanları beni hayal kırıklıgına ugrattı.. cok karmasık bir durumun icindeyim.

• hmm anladım. işte bunun değerlendirmesini sen yapacaksın. hayal kırıklığına uğradığın noktalar sence tekrar olursa ne yaparsın, ve senin bunlardan dolayı üzüldüğünü biliyor. ona rağmen tekrar yapar mı . bunları düşün. daha uzun konuşmak isterim :)

• şu yazdıklarında baya üzülmüşsün kırılmışsın hayallerını suıstımal edılmışsın bılmıyorum yanı buna rağmen şans verıcekmısın ona buda senın kararın

0|0
    0|0
  • eminnn ol ki geçicek.. sorun ne bılmıyorum ama olmuycağına ınnaıyorsan! olumsuz yonlerııı düşünn ıyı yonlerı değilll ve bıran önce unutmaya bakkkkk! onunla geçirdığın ıyı günler ıyı şeylerı duşunursen kafayı yersınn unutamazsınnn... dedığım gıbı olumsuz durumları kabullen ve yoluna bak..!

0|0
    0|0
    • dusunuyorum. ondan nefret etmeye calısıyorum. bu sekilde soguyabilirim ancak bu sekilde unutabilirim ama yok olmuyor ondan nefret edemiorum.

• evet zamanla hersey geciyor ama gecene kadar ne cekiyoruz. benim daha onceki iliskim daha beterdi. ilk askımdı bide. 4 sene boyunca ne cektim cok seviyordum onsuzlugu aklımın ucundan bile geciremiyordum. gecen gun bir yerde karsılastık ben bunu mu sevmisim dedim. hicbirsey hissetmedim. o bana cok acılar yasattı hic sevemedi ama suanki baska :( bana gercekten sevmeyi ve sevilmeyi ogretti onun yeri baska hic unutamam gibi geliyor :(

• BÖYLE durumlarda teselliler fayda etmıyorr bılıyorumm aynı duurmlardan geçtımm... ınsan surune surune unutuyor... ama illakı UNUTUYOR.. farklı şeyleree yonelll düşünme olmuycağından emınsen kesın olarak iletışımını kess ve yoluna bakk sabrın kendısı acı ama meyvesı tatlı olurmuşşş ;) bak kendınde yazmışsınn zaten eskısınıde çok sevmışsın bıtmesın istemısşsınn o bıtmeseydı şuankını tanırmıydınn hayırrr... bunuda unutucaksınn karşına daha çok sevceğın senı daha çok mutlu edecek bırı çıkacakeminol

• Geçmişine bak; ne güzel günler yaşamışım de ve mutlu ol.

Şu ana bak; artık bitmesi gerekiyor ve sanırım dinlenmeliyim de...

0|0
    0|0
    • O hayatıma girdigi zaman butun hayatım boyunca onu bekledigimi hissetmistim. Gercek askı onda tatmıstım. Simdi hayatımdan varlıgını cıkaramıyorum cunku cok sey kaybediyorum. beni kimse onun kadar mutlu etmedi. yoklugu cok sey kaybettiriyor bana :(

• Geçeeeer!

Yeni bir gün doğacak ve doğan güneşe MERHABA diyebilmelisin. Diyeceksinde. Kimse mükemmel değil. Şu anki duyguların seni böyle konuşturuyor.

Sana adrenalin lazım. :) Bakalım eskisi gibi acı çekecek misin?

Ölüm acısını bile unutuyorken daha sen neden korkarsın?

• ben unuttumsa sen hayli unutursun sadece zamana ihtiyacın var yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • bırak gıtsın

0|0
    0|0
  • Yeni bir sayfa aç kendine bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...