Hoşlandıgınız kızla ılk bulusmanızda nasıl davranırsınız

çok mu konusmalı nelerden bahsetmelı daha önce tanımadıgınız bırı netıcede ne konusmak yanlıstır ne konusmak dogrudur

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişini sorgularım bayan olarak bir erkeğin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aranızdaki muhabbete bağlı

netten, toplu ark ortamında vs ne derecede konuşuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • facebooktan konusuyoruz ılk bulusmamızda tavırlarımı begenmemıs mesela nerde hata yaptıgımıda anlamadım çok ıyı tanıdıgım bırıdeolmadıgı için konusacagın şeyler sınırlı bıde o sınırlı şeyler içinden acaba terstepkıverırmı dıye eledıklerınde var netıcede pek bır konusacak şey kalmıyor sız kızlar bılırsınız yardımcı olun ya

• rahat ol yeter

kibirli olma ama, egoist olma, kibar ol

sorun olacagını sanmam akışına bırak

• Cok konusup kenedenı ovme

0|0
    0|0
  • Birbirinizi tanımaya yönelik sorularla geçecektir ilk buluşmanız .

0|0
    0|0
  • çekingen durursan sıkılır zaten. konuşun. sohbet edin. öyle sessiz sessiz durma.

0|0
    0|0
  • Eski ilişkilerinden bahsedersen çok etkilenecektir bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en son abi demiştim hoşlanma yoktu ama uzun süredir flortleştiğim ilk dişiydi

0|0
    0|0
  • Neysem o olurum , oda tav olur :)

0|0
    0|0
  • ya sadece kendin gibi davran kendini onun gözünde yücelterek konuşma yani seni egosu yüksek biri olarak görmesin hoşuna gitmez bir konu aç ders ya da ilgin olan bir konu en iyi konuştugun konulardan birisini aç anlat ona gözlerne bakarak bilgilendir biraz kızlar bilgili erkeklere bayılırlar bilgili oldugun bir konudan konuş örnegin matematik dersi gibi mesela

0|0
    0|0
  • cok kendini övme gözlerin ıcıne bakarak konus onu tanımaya calıs sonra havadan sudan konularla devam edersin

0|0
    0|0
  • ilk onu tanımak için sor muhet açılır devam edersin

0|0
    0|0

• kendin ol o zaten sen olduğu için orada

0|0
    0|0
    • basıma geldı mesela benımılk bulusmadakı tavırlarımı begenmedıgı için olmaz dedı ben açık olmaya çalıstım fazla soruyla bogmak istemedım amabeceremedık

• Hoşlandığımı hafiften belli ederim.

0|0
    0|0
  • Doğal davran kasma kendini az konuş öz konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...