Yakın arkadaşınız sevgilinizle konuşsa tepkiniz ne olur?

Bugün yakın arkadaşımı çağırmıştım sevgilimle bulusurken benden güzel ve çekici kıskanıyorumm aslında ama hiç istemiyodum gelmesini mecbur çağırmak zorunda kaldım...ama kız arkadaşmm da gözüni sevgilimin üstünden ayırmıyodu... sevgilimi dürtüklüyorumm yapmıyacağını bildiğim halde ve 2 saat önce aradı o kızdan uzak dur diyee boşver diyo acaba birlikte takılıyolarda bana bunun içinmi uzak dur dedi ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenme dostuna saman doldurur postuna :) bence erkek arkadaşın seni uyarmış, o da fark etmiş ilgisini ve belki de sevgiline açıkça asıldı. Çocuk da bundan rahatsız olmuştur. Seni fazla rahatsız etmeden ikaz etmiş. Birlikte takılsalar hiç söylemezdi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızın tavrı kaşarımsı geldiyse ki kimse kız arkadaşının böyle bir kızla takılmasını istemez. ee üzüm üzüme baka baka demişler..

2|0
    0|0
  • Hiç üzülme ama sevgilinin zaten gözü var belli, kızda belli ki yerinde durmuyor, hele ki bir kız çekiciyse ve çocuk sevgilisini gerçekten sevmiyorsa zaten aldatması kaçınılmaz olur, arkadaşınla bir şeyler yaşamasa bile içinde kötü bir niyet vardır. Kız arkadaşında zaten arkadaş değil düşman insan biraz olgun olmalı ve olaylara farklı açıdan bakabilmeli, sevgiline yoğunlaşırken seni düşünmesi lazımdı.

0|0
    0|0
  • madem kendine güvenmiyon niye çagırıyon yanına..

0|0
    0|0
  • benm o cocuga güvenmem lazım yoksa kıskanırım

1|0
    0|0
  • sevgilime güveniyorum kafam rahat

1|0
    0|0
  • takılmıyolardır ama arkadasın yanaşmıs belliki.erkk arkdasın seni uyararak dogrusunu yapmıs.ben olsam yapmazdım :)

0|0
    0|0
  • senden alamadagını kızdan alıo olabılır :9 ya da senı mutlu etmek ıcın ondan tiyolar alıo olabılır

0|0
    0|0
  • Abartırlarsa uyarırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birlikte takılmak değilde bakışlarından hoşlanmamıştır bide bu kıza hala yakın arkadaşım mı diyosun bence uzak arkadaşım bile deme ve bazen sevgili sözü dinlemekde fayda vardır bir bildiği vardır oğlanın

1|0
    0|0
    • hayıırr aradı erkek arkadaşım beni zaten o kız senin başınıda belaya sokar dedi uzak duruyosun dedi hani benim içime kurt düşmüştü takılıyolarmı diye ondan sordum :/..

• benim eski sevgilimde derdi şu kızla gezme başını belaya sokar derdi doğru söylerdi aralarnda bsey olduğundan değil bu anlattığın seyi bnde yaşadm ama sen sen ol buluşurken kmseyi yanında götürme hc bir kız arkdsını kız kuzenini sevglnle tnıstırma knusmalarına izn verme ama sevgilini dinle derm bu konuda

• o kızla arkadaşlık yapma

1|0
    0|0
  • ne takılması öyle olsa hep çağır yanımıza der sana. kız asılmış belliki bir daha görüşme o kızla

2|0
    0|0
  • 2 seçenek var ortada ya erkek arkadaşına asıldı bu ilgisi olduğunu belli etti ondan uzak dur diyor ya da erkek arkadaşın ile arkadaşın arasında birşey geçti yakınlaşmak gibi ne biliyim yakın konuşmalar erkek arkadaşında o kızdan seni uzak tutmaya çalışıyor foyası ortaya çıkmasın diye hani uzak tutarsa o kızı sana düşman ederse sen onu dinlemessin erkek arkadaşına inanırsın gibisinden. Sen bizden daha iyi tanıyosun sevgilini karar ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...