Spor işe yarar mı :)) ?

haftada 3gün spora gidiyorum. yeni başladım sayılır. sizce bu benim için nasıl fayda sağlar.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• yaptığınız spor her ne olursa olsun düzenli yaptığınız zaman meyvesini toplucaksınızdır hem sağlık açısından hem psikolojik olarak spor yapmanız hayatınıza olumlu şeyler katacaktır. fiziksel olarak öncelikle bir süre vücudunuzun alışma dönemi olucaktır bir ağacın yeni dalları çıkması gibi hemen meyve vermeyip bir süre sonra en güzel şekilde amacınıza ulaşırsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• haftada 3 gün çok iyi olur

0|0
    0|0
  • kalp spazmı riskini azaltır, menopozu engeller, sevgili bulmaya yardımcı olur, derslerinden daha kolay geçersin, sindirim sistemine iyi gelir, kanda pıhtılaşmaya son verir, sabahları daha dinç uyanırsın, orgazm sorunu hiç yaşamazsın vs.vs.

1|0
    0|0
  • sağlar sıkılaşırsın

1|0
    0|0
  • Beslenmenede dıkkat edersen, sporla bırlıkte, genetıgın el verdıgınce, guzel bır vucuda kavusursun.

1|0
    0|0
    • ayy umarım yaa hocamın vücut wuuuww

• diyet progrmına bağlı spor yap eve gel börek çörek götür o olmadoı işde :)

1|0
    0|0
    • :D yok yaa dikkat ediyorum çok kilo verdim

• Şimdi spor solonundaki hocalar 2 gün gel 1gün gelme falan diyolardır ama sen 3 gün git 1gün gitme daha çok faydasını görürsün..

0|0
    0|0
  • ne için işe yara?

0|0
    0|0
  • yaptıgın spor dalına bağlı ne amacla yaptıgına bağlı :)

0|0
    0|0
  • nasılbır faydaya ıhtıyacın varkı

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramaz dersem moralin bozulurmu :)

0|0
    0|0
  • Daha düzgün bir vücuda sahip olursun,enerjini atmış olursun vs sporun yaramadığı yer var mı

0|0
    0|0
  • elbette yararı olur sıkılaşırsın sağlıklı bir şey tabiki

0|0
    0|0
  • Cok guzel bir vucuda sahip olursun kalcalarin bacaklarinda yaglar gider sertlesir cok guzel durur saglikli olursun kendine olan ozguvenin artar . Vb bende 4 yildir body yapiyorum duzenli sekilde daha cok seyleri var ama burda yazlmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yarar tabi ya kıskandım keşke ben de gidebilsem

1|0
    0|0
  • işe yarar elbetteki

0|0
    0|0
  • Baya yararını görürsün canım..

0|0
    0|0