Kızlar lütfen acil cevap verin siz olsanız aynısını yapar mıydınız ?

Sevgilimle baya uzun zamandır birlikteyiz geçenlerde eski erkek arkadaşının evine gittiğini ağzından aldım bu zamana kadar saklamış benim onu bırakıcağımı düşünmüş, ama hiç bişey yapmadık diyo. Ailesinin üstüne yemin ederim ki bişey yapmadık falan dedi. Çok sevdiğinden ya da bitmesinden korktuğu için ailesinin üstüne yemin edermi acaba? Siz olsaydınız eder miydiniz ? İnanmalımıyım nolur cevap verin

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• valla senden korkuyodur büyük ihtimal yalan yerede yemin etme ihtimali tbi var sonucda ateşle barut yan yana durmaz oğlanla yüzleştircem seni de sadece de ama yapma agzıneden laf almak için de

0|0
    0|0
    • çocuğuda faceten ekleyip sordum oda yemin etti bişey yapmadık diye. Ama ya yaptılarsa ? Sevdiği için yalan söyleyebilme ihtimali var ama ben onu öğrensem kesin bırakırım o yüzden de söyleyemiyor. Neyse ne deyip önüme mi bakmalıyım sence ?

• Teşekkür ederim en iyi yorumu sen yaptın. Mesela şöyle bir durum var hani yaptıysa bile o kadar zaman geçti ben onu bırakamam hele ki ailesinin stüne yemin edecek kadar bu ilişkinin bitmesinden korkuyorsa.. Ama şöyle bişey de var ben anadolu çocuğuyum başka bir erkeğin tenine deyen bir kızla evlenmek bana çok koyar hep aklımı yiyip bitirir. Benimle tanışmadan önce olmuş bu olay, bende öyle dedim üstünden iki hafta falan geçti iki haftadır hiç bir sorun kalmadı aramızda unutmalı mıyım bu konuyu senc

• Anadolu erkeği unutamaz bu tür konuları hep aklında olr içi içinş yer ama seninde dediğin gibi ailesinin üstüne yemin edecek kadar cok korkuyomus bu ilişkinin bitmesinden benimle tanışmadan önce olmuş diyosun bu olay senden öncesi önemli değil senden sonrası önemli olsun ama unutmaya calıs yaşananları başka yapacak bisey yok konuyu uzattıkça kız yavaş yavaş bıkmaya baslar ilişkiniz biter bir an önca unutmaya calıs ama onunda yeniden güvenini sağlaması lazım aşk = güven demektir

Kızlar Ne Diyor 11

• eski sevgilisinin evinde çay içip tavlamı oynamışlar?

1|0
    0|0
  • madem eski sevgilinin evine gidiyordn benide ayakta uyutuyordun o zman hep orda kal ben yokum de bnce,istediğinn üstüne yemin etsin,bişiler yapmaları mı sorun yani sence,seni kandırmış onca zaman,eski sevgilide eski degilmiş hani baksana.eger gercekten yemin ettiği gibi bişy olmamışsa bile inansam bile affetmezdm ben

0|0
    0|0
  • seninle birlikteyken mi gitti eski sevgilisinin evine? ben böyle bir hata yapsam belki çok korkup pişman olup yalan söyler yalan yeminler ederdim, çünkü aşk insana her şeyi yaptırır

ama eğer eskiden gitmişsem, onlar mazide kalmıştır, bunun için asla büyük yeminler etmem, karşımdaki insan da bunları bana tehdit unsuru olarak kullanmamalı

0|0
    0|0
  • napmışlar eski sevgilisiyle evde kardeş kardeş oturmuşlar mı? ne işi varmış onun evinde seni bu kadar seviyormuş da? bişey olsun veya olmasın, evine kadar gidebiliyorsa seni kaybetmekten korkmadan, eski sevgilisi daha ağır basıyor demektir.

0|0
    0|0
    • benimle birlikteyken değil benimle anışmadan 1 sene önce falan

• ben yaklaşık 5 ay falan bütün geçmişini her gece sorguladım benim geçmişe önem verdiğimi biliyo benden önce başka biriyle öpüştüğünü duyduğum an bitiririm bunu biliyo belki o yüzden saklamıştır diye düşünüyorum

• sende de hata var yok değil, senden öncesi olmadığına inanıyormusun? olmuşu sorgulamanın alemi yok ki. ya geçmişiyle kabul edicen ya da etmicen ama korkutursan böyle sıkıntılar olur işte.

• ben yapmazdim ama ne yapanlar var sen tanimalisin sevgilini..

zorla yemin ettirdiysen yapmistir tabi yoksa kivirmaya calisirdi..

ama bisi yapmasina gerek varmiki inanip güvenmen icin ?

onun evine gitmis senden gizlemis bu sebeb degilmi sasirdim

0|0
    0|0
  • ne işi varmış ya orda olur mu öyle şey

0|0
    0|0
  • Evine gidebiliyosa daha eskimemiş demek..

1|0
    0|0
  • ESKI erkek arkadaşının evınde ne işi varkıı anlamdım.:D içine kurt düşürmek gıbı olmasın ama çok saçma bır durumm yanııı yemın de ettıysee senı sevdığındendır yanııı yoksaa bıterse bıtsınn dıye düşünebılırrrr...

0|0
    0|0
  • Neden gidiyor ki bu bile büyük hata.

0|0
    0|0
  • sana güvenmiyor güvenmeside biraz zor bende yaaşdım bir farklısını ama güven olmazsa sen üzülürsün

0|0
    0|0
  • yemin etmiş daha ötesi var mıinanıp inanmamak sana kalmış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bokmu arıyor sevgilin o evde Bi düşün ne yaparlar yani öylesine bir düşün eski sevgilin yanına gelde evine sen ne yaparsın oturup konuşacak dediğilsin dimi ? O kız yemin ediyor Çünkü senin onu bırakmandan korkuyor ama bide şu var seviştim dese hemen bırakıcaksın ?

0|0
    0|0
    • Evet hemen bırakıcam ama benimle tanışmadan 1 yıl önce olmuş bu olay. Öyle okul çıkış gittik annesi vardı yemek yedik çıktık dedi iki hafta boyunca durmadan sordum ailesinin kuranın üstüne yemin ettirdim tamam kurana el basıcam dedi. Çocuğa sordum oda adamlığım üzerüne yemin ederimki bişey yapmadık dedi. Çocuklukta kaldı dedi sevgilim. Bu konuyyu kapatıp önüme mi bakmalıyım sence ?

• valla bak isten 1 yık olsun ister 5 yıl Senin evleneceğin bir kız Sana ben 5 yıl önce birisi ile yattım dese ne olur ? onu severmisin yoksa bırakırmısın oda aynı şekilde Devir değilki kardeşim seven yok herkez sikme peşinde

• senin burcun ne knka ?

0|0
    0|0
    • lan kime diyorum burcun ne ?

• ne o cevap veremedin yavşak

• hadi lan cevap ver şerefsiz korkak fare gibi şikayetmi ediyosun sanada bu yakışır yavşakkk

Yükleniyor...