ÇArşının dozer zaferi hakkındaki görüşleriniz neler?

Bazıları sadece protesto eder bazıları ise aynı zamanda faaliyette bulunur.Toma zaferinden sonra dozer zaferi sizce nasıl bir olay?

link

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Videonun altında yazan yorumları okudum da '' devletin malına zarar veriyosunuz aferin'' diyolar ..

Nan devlet 1 haftadır insanların burnundan getirmiyo mu.. Dünde kanser içeren gaz yağdırmışlar milletin üzerine.. Bu devlet bu yaşanılan herşeyi hak ediyo..

Helal Olsun Çarşı'ya ..

2|4
    0|2
    • senin aklına şaşarım... bıraksalar devlet'le de savaşırsın sen! hem o devlet dediğin %50 oyla gelmiş sen kimi karşına alıyosun :S

• haklısın ,can maldan önemlidir...

• Öyle..

T.ederim .. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• harikaydı,bugün ulusal tv de izledim bu görüntüleri

helal olsun çarşıya

4|8
    1|5
    • iyi ki ulusal tv ve onun gibi birkaç tane kanal varmış

yoksa evim şahane,eşim bilir izleriz

• o dediğin şerefsiz tayyipin yandaş medyasının iftirasıydı ve onu yayınlayan haber7.com tekzip mesajı yayınlayıp özür diledi. bundan haberin var mısenin?

• Çok biliyorsun herşeyi. Tek taraflı bakma olaylara. Biraz ekonomiye bak bakalım ne kadar zarara gelmişim. Bunu ekonimistlerde söylüyor,rektörlerde, eylemi destekleyen proflarda.

• Hahaha efsane ya :D sesli kahkaha attım duyduğumda bir kere daha Beşiktaşlı oldum çarşı grubunu zaten çok seviyorum :)

4|6
    0|3
  • 5* çarşım yapmış yapacağını ve süper düşünülmüş.hepsinle bir kez daha gurur duydum:))

3|4
    0|3
  • Beşiktaşlı olmasam da ÇArşı'dan yanayım...

3|3
    0|1
  • çok iyi puanladığım gibi sorunun cevabınada ''çok iyi'' diyorum.

3|3
    0|2
  • süper ya,cesaret bombası!

2|3
    0|2
  • Benden anarşizmi alkışlamamı isteme. Vatan kurtarıyorlar sanıyorlar ama...

0|3
    3|3

Erkekler Ne Diyor 25

• Valla helal olsun diyorum ama kulüplerimizden hala ses yok

4|5
    0|1
    • başkanlar koltuk sevdalısı çıktı

• Bugün bir taraftar güzel bir bir Twet atmış İktidardan değil Taraftardan korkun diye bencede esas taraftardan korksunlar

• Bu sömürü bitmez, savaş bitmez

AKP ye gider hiç fark etmez

Bu alemde çArşı herkese karşı

Allah affeder, çArşı affetmez!

3|3
    0|0
  • kanka o dozeri napmış bızımkıler barı yıksalardı sıtadı hazır bulmular fljdljdfl

2|3
    0|0
  • Çok iyi ya, yapamayacakları şey yok sanki :)

2|2
    0|1
  • Harikaydı diyenleri anlamıyorum. Kurabiye senin de taa neyse sakinim. Sizin ne farkınız kalıyor. İyi b*k yediler hasardan başka bir şey değil. Geri bizi düze düze ödettirecekler onları. Şiddet nerede çözüm sağlamış ? Hem polis, hem eylemciler, hem siyasetçiler için konuşuyorum. Bu gün borsayı falan takip ettin mi sen kurabiye ? Olimpiyat hayali suya düştü. Yüz binlerce turist rezervasyonlarını iptal ettirdi. Kim kazanç sağladı bundan kimse.

1|5
    4|4
    • Bu olayların tüm sorumlusu Recep Tayyip Erdoğandır

• ben sana şuan argo konuştum mu? ne savunursan savun efendi gibi olsun demek istiyorum

• borsamı? güldürme beni. bu ülke hangi üretimi yapıyor? üretim yapacak hangi kamu iktisadi kuruluşu kaldı? darphane gibi para basan telekom gibi yerler,hatta bankalar bile abd ve israil sermayeli şirketlere 3-30 paraya satıldı. borsada dönen hangi para sanıyorsun sen?istediklerini yapmazsak ekonomik yönden bize arada sopa göstermek için,abd ve siyonistlerin gezer-döner paraları onlar.

• çarşı bu affetmezz

3|3
    0|1
  • çok başarılı...gurur verici...

3|2
    1|1
  • Sonrada ateşe vermişler bu protesto değil anarşizm!

1|5
    2|3
  • Verdikleri zarar ve ziyanın hesabını öderler inşallah.

2|6
    6|10
    • maddi hasar ödenir de ölen insanların giden canları nasıl ödenecek ben onu düşünüyorum

• çılgındır benim taraftarım :)

2|3
    0|0
  • iyidir iyi

3|3
    0|1
  • helal carsı size az bile bu yapılanlar.. polis dediğimiz zor zamanda aradıklarımıza bak az bile bunlara.. helal carsım

2|2
    1|1
  • 28 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim bu neyin kafası nan!

Vatan millet kurtardığınızı mı sanıyosunuz? İki ağacı kurtaralım derken haklı davanızda haksız duruma düşüp onun bunun MAŞASI oluyosunuz. Silkin ve kendine gel ey Türk Gençliği!

Ayrıca sonuna kadar beşiktaşlıyım. Beşiktaşlılık anarşiklik değildir ben öyle çarşıyı çarşı pazar ...

1|2
    3|3
  • Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin :DD

3|1
    0|0
  • şimdi böyle bir zaferi doğudaki herhangi bir pkk'lı yapsa vatan haini olurdu.. peki siz nesiniz? devlete zarar vererek ne elde etmeye çalışıyorsunuz. tamam demokratik hakkını kullan ama peki ya benim demokratik hakkıma ne olacak?

1|6
    5|8
    • pkk ile bir mi tutuyorsun bunu?protesto insanların en doğal hakkı ama sen kediyibile sıkıştırırsan saldırır.polis çok sertti

• +1 aynen. Protesto polislere taş atıp,devlete zarar vermek değil.

• şimdi dozeri ele geçirdiniz tamam. sonda da bir güzel yaktınız.. aferin mi diyeyim... daha o kadar şerefsiz ve satılık olamadım.. Şimdi bu göstericiler bir de gidip "Amerikancı" dedikleri Başbakan'ı Amerikan gazetesine şikayet edeceklermiş NYT'ye... Polis gaz atınca ayılıp bazıları aslına döndü ne güzel... Kandil simiti de dağıtıyorlar, tepkileri önlemek için... Ne güzel biz de kandık. Ama Tayyip taksimde kandil simidi dağıtmak istese "gerici, yobaz ve faşist" olurdu... Biz de yiyoruzzzz sandınız

• kimse toma falan çalmadı toma kullanması o kadarda kolay değil yalan haber toma olayı he arkasına o.ç tayyip yazmışlar o doru da toma çalma olayı yalan haber arkadaşlar dikkat edin bu olanların hepsi sizi gaza getirmeye çalışılıyor. asla galeyana gelmeyin tayyipi bende sevmem pek ama adam gerçekten bizim ülkemizi çok geliştirdi pkk yı neredeyse ortadan kaldırdı. chpliyim ama maalesef kılıçdaroglu yönetemez ülkeyi maalesef şuan biri çıkana kadar en iyisi tayyip

1|1
    2|2
  • çarşı dozere de karşı

2|2
    0|0
  • iyiymiş :)

2|2
    0|1
  • imkansızlık işte orda 20 dozer olaydı 20 siniide götürlerdi :D

0|1
    0|0
  • Demokrasi şiddetle savunulmaz abi, çözüm hiçbir zaman şiddet olamaz bence. En güzeli sandıkta oy vermezsin olur biter, zaten şurda seçimlere doğru düzgün birşey kalmadı.

1|1
    1|1
  • takımımla her zaman gurur duymuşumdur

1|2
    0|0
  • Amacınız ne ağaç ne doğa amacınız anarşizm.

0|4
    5|7
  • Polisin üzerine dozerle gidenin, askeri pusuya düşürenden ne farkı var?

1|5
    5|11
    • halka zulüm eden gibi mi

• Kendi gözlerim yeter mi? Cumartesi oradaydım polisle çatışmak gibi bir niyeti yoktu kimsenin sadece insanlar protesto yapacaktı silahsız protestoya anayasada izin var sabahın 5 inde çadırlara biber gazıyla saldırıp 5 kişi bir kıza dalan onlar astım hastası kız dur abi nefes alamıyorum dedi halde kızın suratına gaz sıkan onlar ve ben polisle çatışmak istiyorum öyle mi?

• Tamam abi iktidardan bizde memnun değilizde, bizim milletimizdeki bu şiddet aşkı neymiş böyle ya. Hak aramanın da bir adabı olur, bir şekli şemali olur. Zaten şurda seçimlere az kaldı sandıkta oy vermeyin zittir olup gitsin iktidar. Yakıp yıkmakla olmaz bu iş; dış ülkelerden bile tonlarca para yatıyo bu olaylara, onlar bile nemalanıyo. Bugün iktidarı yıkıp halkın belli kısmına düşman olursun yarın aynısı sana olur...

• bu olayı protesto edenlerde zere kadar akıl yok kımlerın oyunlarına geldıklerınden bılgılerı dahı yok ne diyeyım allah akıl fıkır versın

1|2
    2|3
  • ele geçirmek iyide sonrasında ateşe vermek işi bozmuş

0|0
    1|0
Yükleniyor...