Kapat

Yakın arkadaş kavramı kalmadı mı ??

yakın erkek arkadaşınız , sizi dudağınızdan öpseydi? aniden. bu nasıl arkadaşlık?

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Temelde şu vardır erkek cinsel olarak veya duygusal olarak elektrik almadığı biriyle arkadaşlık kurmaz. Şimdi sen öylesindir veya herkes öyle değil dersiniz. Bir bilge de söylemişti adını hatırlamıyorum. Öyle ama bir çekim olması lazım. Şimdi çirkin bir kız ile kaç erkek arkadaş ? Güzel bir kız iler kaç erkek arkadaş ? Bu büyük bir çekim olmasını gerektirmez veya hayallere dalmayız ama bir çekim mutlaka vardır arkadaş ise. Mesela düşünceleri, mantığı ne kadar ileri olursa olsun bıyığı varsa kızın bitmiştir o :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• yakın erkek arkadaş diye bişey olmaz çünkü o yüzden. o ben ona yakınım iye bugun öper yarın eller

1|0
    0|0
  • kanka ayağı, g*t ayağı ... fazla yüz vermeyin bize ... ben çok düzgünüm diyen biri bile zamanla değişir... bir yerden sonra beyinle düşünme sona eriyor...

1|0
    0|0
  • Gayet iki cinste yakin arkadas olabilir tabiki biyere kadar her arkadaslikta bu boyle olmalidir demekki sen zamaninda karsi tarafin yanlis anlamasina sebep olcak seyler yapmissin once kendine sor ''ben nerde hata yaptim aga?''

1|0
    0|0
  • Of be bu olay super.. Bir anda dudaga yapismak. Hemen pislige cekmemek lazim. Duygusal da olabiłir.. Ben de boyle opmeyi cok isterim..

1|0
    0|0
    • ilginç

• Kız çirkinse bıyıkları varsa çekilmez muhabbet reis kandırmayalım şimdi :)

• Arkadaşlıktan çıkmış o

1|0
    0|0
  • Bayanın erkek arkadaşı olmaz yakınmış o erkek değil mi yakın arkadaş olursan onun sonu kötü olur..

2|0
    0|0
  • Kız çirkinse kalabilir ama güzelse illa ki bişeyler oluyor zamanla..

1|0
    0|0
  • Milletin 3 Hafta Kanka Diye Dolanıpp 4.hafta El Ele Sevgilim Diye Takıldığı Bi Zamandayız..

1|0
    0|0
  • artık dost olmussunuz siz.

1|0
    0|0
  • iler ibir arkadaşlık olur

1|0
    0|0
  • Yavaş ol derim fırsatımı bile vermem :'(

1|0
    0|0
  • ona arkadaşlık demezdim amac varklı ...

1|0
    0|0
  • Ateşle barut

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim yıllardır çok samimi erkek arkadaşım var o beni dahalık öpmedi ve öpeceğinide sanmıyorum.Seninkin arkadaşlığı başka yönlere kaymış.Bunu yadırgama.İnsanlar anlaştığı konuştuğu insana çekimleri olabilir ama benim erkek dostuma öyle çekimim yok.Onunda yok :)

1|0
    0|0
  • öyle arkadaşlık mı olur be? zaten sana iş atıyordur, sen kızarsan birdaha olmaz der tepki vermezsen sevgili olalım der.

1|0
    0|0
  • abi derim arkadaş demem

abi deyince de kalkıp öpeceğini sanmam :D

zaten müzekkerden müennese arkadaş olmaz :)

1|0
    0|0
  • Hoobaaa :D kanka ayağı g*t ayağıııı. Bence bir kız ve bir erkek çok yakın arkadaş olamazlar. En iyi arkadaş olamazlar. Bir süre bir taraf diğer taraftan hoşlanacaktır mutlaka. Bir şeyleri paylaşıyorlar ve bu onları yakınlaştırıyor. Yakınlaştıkça daha hızlı gelişiyor herşey :)

1|0
    0|0
  • yarıın arkadaşıız öbüür güüün

öp desen öpememm olmaz

sarııl desen dokunamamm olmaz

sev desen severiim olmaz

olmaaaz olmaaazzz olmaaaaaz olmaz olmaz

bu şapkadan tavşan çıkmaz. demiş Malt.

1|0
    0|0
  • Erkekten arkadaş olmaz canım. Günaydın.

1|2
    0|1
  • bu yuzden reelde hiç erkek arkadas yokşu anhep artniyet sezdim. onun için bir kızla erkeğin yakın arkadaslık kurabileceği konusuna inanmıyorum.

1|1
    0|0
  • kalkar giderim bidahada konuşmam. ne öyle resmen arkadaş ayağına bana yaklaşmış gibi hissederim. ha bende ondan hoşlanıyorsam tabi iş değişir öpücükten sonra

1|0
    0|0
  • yok ya olmaz arkadaşsa sen dikkat etmedin herhalde onun arkadaşlık kavramında bir tuhaflık var bence:D

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın olur normal olarak, ama yakın erkek arkadaşın olmaz. Erkeklerle mesafeli olmak lazım her zaman. Suyu çıkar yoksa.

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşlık

1|0
    0|0
  • Yakın arkadaş değildir ki o.

1|0
    0|0
  • sadece senin için arkadaşlıkmış demekki :D

0|1
    0|0
  • bu zamana kadar bunu çok iyi anladım erkekten arkadaş olur olmasına da yakın arkadaş olmuyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...