Zayıflayann var mı? Tavsıyelerınız neler?

Arkdaslar bana zayıflama hıkayenızı anlatabılır mısınız? Ne oldu da zayıfladınız? Nasıl zayıfladınız.?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 kilo verdim 2 haftada. Ekmeği kepek ekmeğe çevirdim abur cuburu kolayı kestim gece 3-4 saat önceden yemeyi kestim spor yaptım düzenli zaten sporcuyum.

0|0
    0|0
  • anlatayım hikayemi:her şey ılık bir yaz akşamı başladı.ondan sonra sabaha doğru şarıl şarıl yağmur yağdı.bende eve yetişem diye goştum goştum eve gelene kadar 5 kilo vermişim.

1|0
    1|1
  • Şu Aralar Bi Muhabbet Var Sokaklarda :D

Bi Zayıflama Ayakkabısı Varmış Birisi Almış 2 Haftada Sonuc Vermiş Şu an Millet Her Gece 1 karış Yükssekliğindeki Ayakkabı İle Dolaşıyor :D Bi Araştırmanı Tavsiye Ederim :))

0|0
    0|0
  • isveç diyeti yap, aynı zamanda günde en az 1 saat spor yap 13 günde 7-8 kilo verebiliyosun ben 2 ay aralıksız yaptım bu diyeti ve 30 kilo verdim. umarım sende de işe yarar.

0|0
    0|0
  • yemiyeceksin b*k bogazına sahip oalcaksın arkadaş

0|0
    0|1
  • 128 kilodan 56 kiloya indim.

0|0
    0|1
    • Cok ıyı tebrıkler. Nasıl verdın

• ilişkiye girdim sürekli.sen girmiyormusun hiç?evlendim tabi baştan.eşim sayesinde oldu hepsi yani:D

• arkadaş benim kardeşim 110 kilodan 55 kiloya indi 4 ayda, tamamen diyetisyenin dediklerini yaparak ve spor salonuna giderek...

burada insanların alaylarını dinleme

0|0
    0|0
    • Maşallah cok ıyı vermıs benım 2.5 ayda 15 kg vermem lazım

• 15 kg çok disiplinli çalışsan 1 ayda da verirsin sağlıklı biçimde

Kızlar Ne Diyor 3

• canım ben böyle bir şey buldum belki işine yarar

link

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir hikayem yok ama bol bol su içerek abur cuburu hayatından kaldırarak spor yaparak gün içinde harakette olarak kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • benim yok ama youtube daki özellikle yabancıların zayıflama hikayeleri insana azim veriyo gerçekten

0|0
    0|0
    • Evet hemde nasıl . Demın survıorda Adriana lımayı gördüm .hırs geldı

Yükleniyor...