Arda Turan'ın milli takım aday kadrosuna Fatih Terim tarafından davet edilmemesini nasıl buluyorsunuz?

Arda Turan'ın milli takım aday kadrosuna Fatih Terim tarafından davet edilmemesini nasıl buluyorsunuz?

0|0
3|31

En İyi Kız Görüşü

• Kötü olan fotmda olmayan futbolcuyu sırf aradı iyi diye kadroya alır, arası kötü olan ama formunda ve takımında zirve yapan oyuncuyu almaz !
    Bu adamın egosundan kaç maçlarda rezil olduk artık bunu teknik direktör diye almayın lütfen yeter yaaaa !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 31

• Fatih Terimle aran iyiyse kötü olsan bile ilk 11 sin, aran bozulursa Barcada da oynasan kadroya giremezsin. Demek ki milli takımda kararlar adil verilmiyor
    Hadi Gökhan Gönül Oguzhan Serdar sakat diye alınmadı eyvallah , Barcada zirve yapan Arda ve iyi form yakalayan %79 öss isabeti olan Caner niye yok
    Çocuk oyuncağı gibi Ömeri alınca Töre yi almıyor , Töre yi alınca Omeri almıyor. Gerçek bir hoca ya meseleyi halleder ya da kökünden koparır
    http://i.hizliresim.com/dXD3R7.jpg

1|0
    0|0
  • Kendi bilecekleri iş. Ben birşey diyemem. Sonuçta teknik direktör ne isterse onu yapar. Başarı ve başarısızlık kendisini bağlıyor. Oyun planı farklı olabilir ve Arda bu planda yeterli olmayabilir. Bilemeyiz. Çok ender oyuncular dışında kimse vazgeçilmez değil. En iyi futbolcumuz şu an Arda benim için yani.
    Geriye iki seçenek kalıyor. Ya oyun planının Arda'nın üzerine yaparsın ya da farklı bir oyun planın olur ve Arda'nın bu planda rolü yoktur.
    Umarım kişisel sebeplerden alınmama durumu olmamıştır. Çünkü Arda kardeşimiz karakteri bozuk bir oyuncu değil.
    Son sözüm bir futbolsever olarak Arda'nın takımda olmasından yanadır. Yenilmemiz umrumda bile değil...

0|0
    0|0
  • ego tatmini
    en formda oldugu dönemde bir oyuncuyu cagırmamak
    ülke futboluna ihanettir
    artık Terim gibi dinazor kafalı teknik adamlar emekli olmalı

1|0
    0|0
  • Fatih Terim de niye bu kadar ısrarcılar anlamıyorum.. Adam istemeyerek yapıyor artık. Bırakma zamanı geldi.. Al Şenol Güneşi mis gibi kursun kadroyu.. Arda yoksa anlıyoruz ki kadro bu sene de b*k olacak.. Bare Ardanın canerin selcugun basini yakmasın..

0|0
    0|0
  • Euro 2016'daki performanslarını sergileyeceklerse tepeden tırnağa herkes değişebilir. İsim önemli değil. Ülke futbolunu daha ileriye taşıyacak insanlar olmalı takımda. Ben Arda'ya kötü futbolcu diyemem hiç bir şekilde. Yavaş yavaş Barça'da da kendini gösteriyor. Ama milli takımdaki performansı çok düşük. Messi de buna bir örnek mesela. Milli takım oyuncularının çok daha iyi performanslar çıkarması lazım.

0|0
    0|0
  • Yalaka diye çağırmadı kesin

0|0
    0|0
  • Ardanın davranışlarını yadırgıyorum. Barça da herkese sempatiklik yapıp burada efendilik taslıyor diye düşünüyorum. Hareket ve davranışlarına dikkat etmeli. Arda basarili bir futbolcu ama milli takim oyuncusu değil. Fatih terim ise farklı bir konuda tartışabilir.

0|0
    0|0
  • Bence fatih terim de olmasin.

0|0
    0|0
  • Milli takımı yıpratan , gereksiz bir huzursuzluk. İki idol bunu yapmamalı

1|0
    0|0
  • Hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir. herkezhaddini bilecek. Bu Arda bile olsa

0|1
    0|0
  • Fatih terimi sonuna kadar destekliyorum o forma hakedene verilecek sırf barca da oynuyo diye alınmamalı koşan mücadele eden terleten kişi hakeder

0|0
    0|0
  • Dostum Trabzonspor luyum sizde adam gibi dürüstce cevaplayın gökdeniz karadeniz bu yaşında bile eşşek gibi oynarken rubinşn efsanesi olmuşken ardadan daha genç yaştayken çağırmayı bırakmamışmıydı euro 2008 den buyana çapırmadı fatik bey adamın hobisi işe yarayanın fişini çekmek

0|0
    0|0
  • Dün yediğin gazpacholar bugün kıçını kırbaçlar.

0|0
    0|0
  • Şu anda plan strateji ne oşursa olsun Arda oynamalı en formda en etkili oyuncumuzu almıyor ya ben birşey diyemiyorum buna Arda kadroda yok ama Ozan gibi oyuncular var fatih terim imPARAtor egoist şahıs futbolumuza zarardan başka bir katkısı yok

0|0
    0|0
  • Terimden bir s*k olmaz diyorum

0|0
    0|0
  • Ikisi de birakip gitse milli takim daha iyi yerlere gelecek. bos yere abartilan. adamalr ikiside

0|0
    0|0
  • Bilemedim de barcelona da mı hala arda geri posta yapacaklardı en son ne oldu :D :D

0|0
    0|0
  • Arda alınmalıydı

Burak gibi sıgırı almasın bundan sonra

0|1
    0|0
  • Arda çok egoist biri taraftarla nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor iyi olmuş kendisine diyorum.

0|0
    0|0
  • skandal

0|0
    0|0
  • By ego diyorum sadece Fatih bey içni!

1|0
    0|0
  • imPARAtor parasını alsın yeter yenmiş yenmemiş hiç umrunda değil HAİN.

0|0
    0|0
  • kendi tercıhı

0|0
    0|0
  • Normal bence

0|0
    0|0
  • İyi yapmış, Emre gibi genç yeteneklere yer verilmeli

0|0
    0|0
  • Fatihin emekli olma zamanı geldi!

0|0
    0|0
  • Adam bacelonada oynuyor her maç gol atıyor asist yapıyo bizde bu adamı milli takıma almıyoruz bizdeki lükse bak

0|0
    0|0
  • iyi olmuş bu adam artık futbol dışında herşeyle uğraşıyor

0|0
    0|0
  • kıskanıyo güzel kardeşim :D

0|0
    0|0
  • oylede boylede basarisiz olacagiz

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam