İş konusunda sizce ne yapmalıyım??

Mevcut çalıştığım işimden şartları beni aşırı zorladığı (aöf sınavlarıma yeteri kadar çalışacak vaktim olmadı, son 10 günün en az 6 günü full çalıştım) ve personel ile anlaşamadığım için geçtiğimiz Cumartesi günü istifa edeceğimi bildirdim ama henüz işyerime gidip herhangi bir şekilde belge imzalamadım. Bu akşam çalıştığım firmanın eski şubesindeki sorumlum olan kişi aradı ve istifa durumunu yeni öğrendiğini mevcut çalıştığım yerdeki personelin büyük bir kısmının değiştiğini (yeni gelenlerle aram çok iyi sayılır), eğer istersem istifadan vazgeçip bu kadro ile işe devam edebileceğimi söyledi. Bendeki düşünce şu aöf sınavlarım geçtiği için bir rahatlık olacak ama yoğun tempo değişmeyecek. Personel ile aram iyi olduğu için bu bana bir artı olarak gelecek kafam rahat olacak ama bedenen yıpranacağım. Son olarak şu var istifadan sonra iş başvurularında bulundum olası bir geri dönme durumunda rahat bir şekilde arayan firmaya geri dönemeyeceğim belki de hayatımın fırsatını kaçırmış olacağım. İki ucu ..klu değnek gibi bir durum bu siz olsanız ne yapardınız?

Ankete cevap verdikten sonra cevapta yazarsanız sevinirim..

• Bence devam etmelisin
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Hayır devam etmemelisin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Edit: Anketten sonra cevabınız ne ise ona göre düşüncenizi de belirtirseniz sevinirim. Bence devam etmelisin çünkü... veya hayır devam etmemelisin neden diye sorarsan... gibi..

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence devam etmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...