Kızları salak olarak mı görüyosunuz?

bir insan anca en zayıf olduğu konuda başkasını aşağılar. ben her zaman insanın kendi kapasitesinde insanlarla olduğunu düşünürüm. akadaşım madem gerizekalısın e doğal olarak salak kızlarla takılıyosun neden bütün kızları aptal yerine koyuyosun bir uzantın var diye bir et parçasıyla övünmekte neyin nesi kendini ne b*k sanıyosun ki sen de insansın oda. beyinlerinizde aynı. ona bakarsan benimde iki tane uzantım var ama ben onlarla kendimi üstün görmüyorum. ayrıca bu tipler dünyanın en zeki insanının bir kadın olduğunu ve şeyma özin i tanımıyorlar galiba..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senden iyi feminist olur

0|0
    0|0
    • hayır feminist değil hümanistim. kızları salak olarak görmek çok salakça. insandan insana değişir bu. genelleme yapıyolar sinirleniyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır, kızları salak olarak görmüyoruz.

çünkü kızların salak olduğunu zaten biliyoruz..

ama bu onları çok sevdiğimiz gerçeğini değiştirmez...

0|0
    3|0
    • yukarıda açıkladığım gibi demek ki senin kapasiten bu ki aynı seviye kızlarlasın.

• bu şekilde marjinal olmuyosun uğraşma.

• çok samimiyim

zaafım var...

• insanlara kızmışsın anlaşılan :)

0|0
    0|0
    • evet hemde çok. ama sadece bu konu değil genel olarak çok kızgınım..

• sakin ol demekki frekanslar uymuyor :)

• çok tatlısın :)

• Salak değil tam tersi tam bir yılanlar ama çok ayrıntı düşünmeleri düz düşünememeleri onların salakça kararlar almalarına neden oluyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne salağı?

Dünyanın ,en kurnaz,yüzsüz,fesat varlıkları bunlar,ne salağı?

O kadar kurnazlar ki ,saf-salak taklidini tam anlamıyla,başarıyla oynayacak kadar.

Ha ,salak değiller diye de,koruyacak değilim.Pekte sevmem bu türü..

0|1
    0|0
    • kimlik bunalımı yaşıyosun galiba.. insanları cinsiyetine göre ayırma evet öyleleri var ve bende nefret ediyorum ama erkeklerden de var öylesi

• aynı benim gibisin diyeceğin şeyler olsada üşeniyosun :) iyi geceler :)

• Beynim üşeniyor..

:)

İyi geceler.

Yükleniyor...