Spor salonuna yazilmak istiyorum ortalama fiyat nedir?

Bayan spor salonuna gitmek istiyorum sizce fiyatlar hangi araliktadir ogrenciyim uygun bir yer ariyorum sadece fikir olsun diye soruyorum fiyat ne kadar olabilir ve sizce haftada kac kez gitmeliyim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bayana özel arıyorsan aylık 150 den başlıyor ortalama. Daha ucuzları vardır ama açıkçası gitmene bile değmez :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• okulun spor salonu varsa oraya yazıl 4-5 kat daha ucuz oluyor kanka

0|0
    0|0
  • 650/1000/1500/2000 konforuna göre değişir mac fitt 1500 diye biliyorum mesela

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya İstanbul Ankara gibi bir yerde degilim buyuksehir olsa da daha kucuk bir sehirdeyim bir de yurda yakin uygun bir yer olsa yurdum merkezde carsida fiyat ne kadar olur tahminen boyle bir yer icin

• 2ay

bazı salonlar haftanın 7 günü bazıları 6 günü açık oluyor. Hergün gidebilirsin ama sen ne yapmak istiyorsun zayıflamak mı şekil vermek mi

• 1ay

Sekil vermek ozellikle gobek eritmek. İstenilen zamanda gidilip oyle odeme yapilan spor salonlari var mi ki?

• 80-100

0|0
    0|0
  • İlden ile değişir bu ya

0|0
    0|0
  • 60-150 arası değişir ama lüks diyorsan yıllık alır onlar parayı yıllık 2-4 bin arası

0|0
    0|0
    • 2ay

oha 2/4bin arası mı 😄 5 yıldızlı Titanic hotelin salonuna gidiyorum Hamam/Olimpik havuz/Sauna/salon herşey dahil yıllık 1800₺ daha pahalası yoktur diye tahmin ediyorum

• bir kız daha poposunu büyütmeye gidiyor haydi hayırlısı

0|0
    0|0
  • 40-80 arası buyuk sehirlerde durum nedir bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...