Benim tavrım ne olsun allaseenn :)

İyi akşamlar simdi arkadaslar btuk bir sorun degil ama sizede bir danışayım dedim simdi benim bir komşum var davranışları cok tutarsız bir gün selam veriyor bir gün vermiyor arkadaslarımızın icinde bile kanlı bıçaklı sanan var geçenlerde beni görünce na ber gibisinden goz kirpti esimin yanında ama art niyet olduğunu sanmıyorum bana biraz tutarsız geliyor ama çevresindeki insanlardansin hakkında hiç kotu bir şey duymadım bu gün eşimde aynı şeyi söyledi siz niye bir birinizin yüzüne bakmıyorsunuz diye oe o tutarsız davransın ben onun istediği zaman selam veren biri olamam tabi bende selam vermiyorum artık sizde bu tutarsızlığın sebebi ney ya valla şaşırdım ele güne karsı..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben bir defa alt kat komşumla metroya bindim; yan yana oturduk ve kadın yüzüme bakmadı. oluyor böyle gerzekler hiç muhattab olma derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende oldum olası anlamamışımdır böyle tipleri.ama bence kasıtlı yapıyolar dikkat çekmek için.bi daha selam verme eşine söyle uyarsın evli bir kadına göz işareti yapılmaz.iyi niyetlisin ama onunda bir sınırı var

0|0
    0|0
    • Neden dikkatimi çekmeye çalışsın ki

• ne şişi yak,ne kebabı.benimde öyle bir arkadaşım war gütmek çok zor :)

0|0
    0|0
  • grup yapın.

ona doğru gidiyorsunuz zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...