Ya bu erkekler neden böyle ya anlamıyorum

bugün sınıftan bir çocuktan ders notlarını aldım çocuğa tamam sağol canım iyi akşamlar dedim diye yanlış anlamış canım deyişimden anlamlar çıkarmış ki ben çok kullanırım o kelimeyi öyle bir anlamda kullanmadım sınıfta bir kaç kişi bana mesaj attı çocuğun sevgilisi var bilmem ne diye hiç açıklama yapma gereği bile duymadım mesajlarına cevap vermedim yarın okulda nasıl davranıyım gelip bişey sorar ya da derlerse açıklıyım mı yoksa olmamış gibi mi davranıyım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler boyle iste gec olgunlasiyor

SImdi sen boyle davraninca kendini bise sanmis.

Halbuki soğuk davransan kezban diyecekti

TAkma gitsin. Erkegin kezbaniynis o cocuk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• erkeklerin en belirgin özellikleri de buluttan nem kapıp "tamam bu bana verecek" diye sanrılar içerisine girmeleridir.

sonra da kendi aralarında, neden böyle oldu, gösteriyor elletmiyor derler :)

nasıl bir memleket ulan bu...

1|1
    0|0
  • Olaya gel, dalga geçmek için demiyorum ama güldüm :) sen her şeyden habersiz okuldan git sonra mesaj atsınlar sevgilisi var diye :) kesin millete benimle çok samimi konuşuyor sevgilim olduğunu bilmiyor filan demiştir ama her erkek öyle değil sana kötüsü denk gelmiş. Yarın gittiğinde o şekilde konuştuklarını göster bunlarla da konuşuyorum de, sana özgü bir yakınlık filan de, zaten anlarlar.

0|0
    0|0
  • bu yaşlrda populerlği bir halt sanyorlar benim pimde gezn bir çok kız varda ne işe yryo :P

takma kafnı erkek mltyız biz böle iki alım çalım gmrdüğümzde kızlrdan şeklmz semalımz değirr napalım bizide böle yaratmş yaradan sende suc yook kısaca :))

link

NOT : O KEDİ BURAYA GELECEK :))

0|0
    0|0
  • ahaha kendisini ağırdan satıyor :)

0|0
    0|0
  • aha canım dedi bana o.o

0|1
    0|0
  • bana güldü kanka kesin vericek diyen arkadaşlarım var benim canımı bırak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma ya .

1|1
    0|1
  • kullanma sende başına dert oluyorsa. şahsen benim sevgilime bir kız ' ÖYLESİNE' canım dese canını söker cebine sokarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...