Geri Dönüşü Olmayan Bir Yolculuğa Çıksaydınız Nereye Giderdiniz ?

Bir uçağa bindiniz ve tek bir yere gidebilirsiniz, ömrünüzün sonuna kadar gideceğiniz yerde yaşayacaksınız.. Bu yer neresi olurdu?

Küçük bir ayrıntı daha; Sadece mekanlar değişecek fakat şu an hayatınız nasılsa, gideceğiniz yerde de aynı şekilde olacak. Biraz merhametli olalım ve hadi buna aileyi ve sevdiklerinizi de ekleyelim ve cevaplarınızı alalım :)

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Japonya

0|2
    0|0
  • Türkiyede sahil kasabasinda meyva agaclarinin oldugu kücük bir evde yasamak isterdim ömrümün sonuna kadar !

0|1
    0|0
  • Herhangi bir hukuk fakültesine gitsem de bir rahat etsem ya :(

0|1
    0|0
  • bir mekanı güzelleştiren ya da berbaden şey bina yığınlrı ya da parklar bahçelr denizler değildir. bir mekanı,şehri güzelleştiren ve berbat eden şey çevrenizdeki insanlardır hiç bir değişmeyecekse gittiğimiz yerde sadece mekan değişecekse ozaman hiçbir şey değişmeyecektir. szin 'okdar acımasız' olmadığınız şey belki insaf değil gaddarlıktır. velhasılıkelam gideceksem bir yere istediğim gibi bir başıma gitmeliyim. mutluluk ve mutsuzluk dahil herşeyi geride bırakarak

0|1
    0|0
  • küçük sessiz bir sahil kasabasına giderdm

0|1
    0|0
  • herkeste bundan korkmuyor mu zaten, geri donusu olmayan tek yolculuk ölüm baska bisey dusunemedim, Allah gecinden versin, amin

0|1
    0|0
    • Fantastik düşün biraz :) Allah hayırlı bir ömür versin.

• Videonun altındaki yorumu aynen aktardım ben, Allah ondan razı olsun ve hepimizden :) tekrar tekrar izliyorum..

• sag ol :) evt cok guzel izle benimde hosuma gidio :)

• dönüşü olmayan tek yer öbür taraftır gerisi tek uçak biletine bakar :D:D

0|1
    0|1
  • aya

0|1
    0|0
  • türkiye ye giderdim birdaha dönmemek üzere

0|1
    0|0
  • ee geri dönüşü olmayan bir yere gideceksem Geri dönüşü olmayan bir yere giderim tabi :)

0|1
    0|0
  • tabki londra

0|1
    0|0
  • Johnny Deppin yanına giderdim...

0|1
    0|0
  • mutfak. bim de olabilir.

0|1
    0|0
  • herkes peşimden gelecekse bu iş olmaz :D ben ıssız kumsallara gidecektim

0|1
    0|1
  • Bir yere gitmesem olur mu ya :):) Yerimden memnunum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...