Düşüncelerine saygı duymayan...

Düşüncelerine saygı duymayan bir adama aşıksın... sen halkın direnişini desteklerken, o hükümeti destekliyor, ve ağzını açtığına seni pişman ediyor. onun için hep o haklı sen haksızsın. Seni halkı destekledin için ''ne biçim müslümansın sen'' diye ithamlarda bulunuyor. Onu seviyorum ama, bugün son noktaya geldim bu lanet olası ilişkide. siz ne yaparsınız böyle bir durum karşısında ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük laf edeyim.

AKP kitlesinden birisini sevmem, sevdikten sonra öğrenirsem o an biter.

Aşktan daha değerli şeyler var dünyada.

Onur ve Şeref gibi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişisel görüş ile aşkı bir araya koymak çok saçma. Bunu bahane edip dinine, şahsına ve kişiliğine hakaret ediyorsa ayrılığı hak etmiş demektir. Açıkçası geri kafalı diyebilirim.

1|1
    0|0
  • Adam diktatörünü senden daha fazla seviyor , bu ortada , barak onu o diktatörünlen beraber olsun. Bugün sana bunu yapar yarin daha beterini.

Adamin ''ne biçim müslümansın sen'' lafida gene birseyi kanitlamis.

Bu AKP'liler , erdogani , politikasi icin degil , adi Müslüman gectigi icin destekliyorlar bu koyunlar.

Koyuna ot verirsin Meh diyer , AKPliye Allah diyersin Meh diyer.

1|0
    0|0
    • bir gün arabada gidiyoruz... radyo da Tayyip konuşuyor... ağzımdan ''o.cocuğu'' diye bir kelime çıktııı ki çıkmaz olaydı... sen misin Tayyibe o.çocuğu diyen, o gün burnumdan getirdi. ben böyle birini sevdiğim için kendimden utanıyorum artık.

• pardon ''küfür''

• Barak onu arkadasim ... bir Erkek birisini sevgilisinden üstün tutarmi ?

Özelikle bu kisi Erdogansa ...

Sen böyle bir koyun gibi kisiyi hak etmiyorsun , barak onu.

• ayrılırdım tabi

saygı çok önemli

1|1
    0|0
  • siktirsin gitsin. tayyibine versin.

2|1
    0|0
  • Aşkınıza siyaseti niye karıştırıyorsunuz ki

yeminle çok saçmasınız

0|0
    1|1
    • ben karıştırmıyorum, o karıştırıyor. gündem malum... muhabbet ederken düşüncelerimi dile getirmiştim ona, ama saygısız bir şekilde karşılık verdi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Her şeyi geçtim "sen ne biçim Müslümansın "gibi bir laf söylemeye hakkı yok.Hiçbir Müslüman bir başkasının inancını sorgulama hakkına sahip değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...