Milli Takım aday kadrosu açıklandı! Arda, Selçuk İnan ve Caner yok, yorumlarınız neler?

• Fatih hoca yanlış yaptı
    59% (19)61% (57)61% (76)Oy Ver
  • İsabetli oldu bence primcilere!
    41% (13)39% (36)39% (49)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay hepinizin değinde doğru noktalar var +1 herkese

0|0
6|23

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış yaptı fatih terim egosunu yenerse başarılı oluruz ama bu kafayla giderse bir halt olmaz

0|6
    0|0
    • 2ay

f. hocanın açıklaması yeni bir oluşum içindeyiz ve saha içi kadar saha dışıda ahlaklı futbolcular istiyorum demiş açıklaması böyle bir şeylerdi kelime kelime olmasada böyleydi

• 2ay

Kendisinin ve ailesinin bütün herşeyi bu kadar göz önündeyken bu açıklama saçma madem öyle olcakmış kendiside bıraksın o zaman.

• 2ay

o imparator olmaz bunu hiç duymamış oluyum senden üzdün beni :(

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terimle aran iyiyse kötü olsan bile ilk 11 sin, aran bozulursa Barcada da oynasan kadroya giremezsin. Demek ki milli takımda kararlar adil verilmiyor
    Hadi Gökhan Gönül Oguzhan Serdar sakat diye alınmadı eyvallah , Barcada zirve yapan Arda ve iyi form yakalayan Caner niye yok
    Çocuk oyuncağı gibi Ömeri alınca Töre yi almıyor , Töre yi alınca Omeri almıyor. Gerçek bir hoca ya meseleyi halleder ya da kökünden koparır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• futboldan cok ama anlamam ama egoyu nerde gorsem tanirim.
    buna da fatih terim egosu diyorum.

0|2
    0|0
    • 2ay

O. kariyere sahip ol sende. olursun merak etme

• 2ay

@Klaussxx kariyerli olamazsin demedim adam olamazsin dedim lafini dogurur bu dedigin.
      neyse tartismaya kapaliyim iyyaksamlar.

• Caner ve Selçuğu bilmemde Arda lazımdı bence.

0|1
    0|0
  • Bu oyuncuları yuhlayanlar , ağırca eleştiren insanlar şimdide Fatih Terimin oyuncuları kadroya niye almadı diye eliştiriyorlar.

0|1
    0|0
  • Arda ve Selçuk olmaz

0|2
    0|0
  • Ben anlamak futboldan😂😂bakiom. mal mal km bnlr die

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bıktık şu Fatih Terim'in egosundan hayır bir halt yaptığı da yok 8 sezondur milli takımın başında ne başarısı var hiç.

www.timeturk.com/.../...e-dunya-ikincisi-oldu.html

0|1
    0|0
  • Selçuk un olmaması doğru. Ama caner alınabilirdi son performanslarıyla. Arda nın ise alınmamasına bende +1 imle katılıyorum. Son zamanlardaki performansında bir lakayıtlık bıkkınlık vardı. Saha dışı olaylarda tuzu biberi oldu. Ayrıca emre mor un beklenenden daha çabuk adapte olması terim in elini güçlendirdi arda konusu için. Mor bu kadar etkili olmasaydı sinyor kesin lafından dönüş yapmak zorunda kalırdı. Ayrıca ömer toprakla baltanın alınması topal ın ortasahaya geri döneceğinin habercisi. Son olarakta mevlüt bu kadroya ne kadar girmeyi hak ettiyse burak ta o kadar hak etti. Burak a yazık oluyo

0|1
    0|0
  • Kişisel problemlerini milli takıma yansıtan adamlar olduğu sürece iyi oynayan oyuncuların hiç biri milli takımda oynayamaz.

0|1
    0|0
  • Fatih Terim Arda Turan'ı bitirme kararı aldı. Fenerbahçe'li olarak Barcelona'da yine son maçta gol atan Bu sene iyi olan Arda'yı böyle salak saçma birşey için bitiremessin. Selçuk İnan'ın zaten 2 yıldır top oynadığı yok. Caner de yeni yeni başladı. Kısacası Arda hariç diğerleri doğru karar.

0|1
    0|0
  • kavga ettiler diye kaliteli oyuncuları almamak egoluktur tam tecrübe sahibi olmamıs kadrtoyla gruptan cıkamaz şutlarlar avcumuzu yaladıgımızla kalırız
    barca gibi takımda tecribe sahibi olmus oyuncunun kadroıya alınmaması sacmalık

0|1
    0|0
  • bence ardayı çok büyüttünüz selçuk da aynı şekilde. canere lafım yok ama diğer 2 sinin alınmaması iyi :)

0|1
    0|0
  • şu an ki kadro iki maç kazanırsa isimleri sayılan futbolculara bidaha milli maça seyirci bileti bile vermez federasyon

0|1
    0|0
  • 20 tane gol yer gelirler

0|1
    0|0
  • prim sistemi yanlış milli takımda..

0|1
    0|0
  • selçuk neysede arda neden alınmadı?

0|1
    0|0
    • 2ay

biri birine hışt demiş öteki digerini pışt demiş öyle yani gördügün üzere milli takım çok profosonel yönetiliyor bende anlamadım ardanın alınmamasını ama önceki açıklaması ben saha içi kadar saha dışındada ahlıaklı futbolcular istiyorum falandı belki sebep bu çünük adam futbolunun zirvesinde kötüydüde almadım diyemez

• En dogrusunu yaptı bence

0|1
    0|0
    • 2ay

arda futbolunun zirvesindeydi istifade etmeleyim mi milli takım olarak

• Galatasarayliyim ama fatih hocanin iyi yaptigi gorusundeyim bisey var ki almiyor bunlari tek yanlis tqrafi aciklama yapmamasi aciklama yaparsa kimse bok diyemez demek. ki buyuk bisey var oyunculari zor duruma sokmak istemiyor

0|1
    0|0
  • kolay gelsin

0|1
    0|0
  • Ego savaşı devam ediyor

0|1
    0|0
  • Caner neyse de arda ve selçuk nedir ya bu adam ne yapmaya çalışıyor

1|1
    0|1
  • ii olmuş bence.

0|1
    0|0
    • 2ay

naptın şero :( arda peki adam futbolunu zirvesinde faydalanmayalım mı yani

• 2ay

önemli olan çok iyi futbolcu olması değil.. Milli takımda prim için tartışan adam ya. ne işimize yarar. messi olsa neolur para için orda oynucaksa hiç olmasın. kanını akıtacak ne çocuklar var bu memlekette. tek kuruş almadan.

• 2ay

lannnn :( beni hassas yerden vuruyorsun tamam bu cevabın kabul eyvallah

• Primciler

0|1
    0|0
  • isabetli oldu

0|1
    0|0

• Fatih hocadan ne bekliyonuz :D

0|1
    0|0
  • Caner Gökhan alınmamalı doğru karar.

0|1
    0|1
  • yoksa yok

0|1
    0|0
  • Fatih Terim egosu yüzünden dünya kupasına gidemeyeceğiz. Arda gibi bir oyuncu nasıl alınmaz bu takıma. Caner gibi bir kanat oyuncusu nasıl alınmaz. Bu Fatih Terim değil miydi Meloyu herşeye rağmen kullanan, Rieranın ağzını burnunu dağıttığı halde şampiyonluk yolunda gidiyorlar diye meloyu oynatan. O zaman nerdeydi o egosu.

0|2
    0|0
Yükleniyor...