Ç. Rize- Beşiktaş maçı nasıl sonuçlanır?

Maç Cumartesi oynanacak kimse ağlamasın burda :D
isteyen başka federasyonları beğenenler italya ve ukranya federasyonlarına başvurabilir. Burası Türkiye o kadar :D
Benim tahminim ya beraberlik ya da beşiktaş 2-1 giib kazanabilir.

Ç. Rize- Beşiktaş maçı nasıl sonuçlanır?
Sizin tahminleri nedir?

• Rizespor kazanır
    14% (1)21% (3)19% (4)Oy Ver
  • Beşiktaş kazanır
    71% (5)36% (5)48% (10)Oy Ver
  • Berabere kalrlar
    15% (1)43% (6)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa dönüşleri takımların süpriz puan kayıpları yaşadıkları dönemlerdir. Rizespor deplasmanı kolay deplasmanlar değildir. Büyüklere özellikle çok çelme takmıştır. Yine böyle bir maçı izleyebiliriz. Beraberlikte çıkabilir bu maçta ama yinede Beşiktaş kazanmak için asılacaktır maça. Beşiktaş rehavete kapılırsa Rize cezayıda kesebilir.

0|1
    0|0
    • 2ay

inşallah bir çelmede beşiktaşa takar

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağlayan yok

0|2
    0|0
    • 2ay

soru ağlayan var mı değil ki :D sen ağlama zaten kıyamam :p maç nasıl biter de bana bakim

• 2ay

Birazda siz çekin

• 2ay

biz falan çekemeyiz kusura bakma kotamız doldu :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce ağlamakla hak aramanın ayrımına varmalısın gizli. Eminim senin takımına yapılsa sen de tepkini koyardın , basit hakem kararlarına bile tepki gosteren insanlar bu konuyu görmezden geliyorsa fanatizme doğru kayıyor demektir
    Grupta oynayan Napoli , Benfica ve Kievin federasyonları pazara alıyorsa bizimki neden almıyor bunu sorguluyor insanlar. Maca gelirsek Beşiktaş kazanacak inşallah

0|1
    0|0
    • 2ay

bu görüşüne katılmıyorum tff bunu hep böyle uygulamış, sporcu açısındanda ters bir durum yok işin açıkcası, dinlenebiliyor hazırlığınıda yapabiliyor, tepki gösterecek bir şeyde yok, her federasyonunu uygulamaları farklılık gösterebilir ayrıca bu takımların federasyonları hep mi böyle yapıyor bilmiyorum, bizde böyle bir yöntemi uygulayabiliriz bundada sorun yok ama mevcut uygulama haksızlık bize haksızlık yapılıyor demek yanlış ayrıca sorularımı şikayetten yorulmadınz mı la yönetimi boşu boşuna meşgul etmeyin bu konularla adamların işigücü vardır daha önemli :D ayrıca sosyal eğlence ortamı burası her şeyi ciddi almayın kafayı rahat bırakın biraz bende böyle sorular sormasam site ölü gececek gelip bana teşikkür etmelisiniz aslında :(

• 2ay

2-0 yaz buraya ;)

• 2ay

başka yazan yok 2-0 ı gelirse alırsın eig

• Neyin kafasını yaşıyorsun sen ağlamasın falan

0|1
    0|0
    • 2ay

ne biliyim duygusal patlama yaşadım bir an :( kusura bakma duygularıım sorulara karıştırmamam gerekirdi :( maç ne olur peki

• 2ay

Bjk veya beraberlik

• 2ay

benzer düşünüyoruz aslında olabilir

• berabere

0|1
    0|0
Yükleniyor...