Nasıl davranmalıyım bilemedim,niye bozuyor ağzımızın tadını:(

Ondan çok hoşlanıyorum.iş arkadaşım, dostum, abim,hoşlandığım adam... bir insanı yakın kılan tüm sıfatlar onda toplanmış durumda.duygularımı söylemesem de o farkında.kız arkadaşı olduğu için duygusal anlamda sınırlarımı koruyorum ve yanlış yapmamaya çalışıyorum.ama o bana yardımcı olmuyor.benden hoşlandığını düşünmeme sebep olacak davranışlar sergiliyor.iltifat ediyor en önemlisi kıskanıyor.yakın bir arkadaşım ile flört etmeye başladığımı düşünüyor bu aralar.bugün onunla görüştüğümü gördü ve sonrasında surat astı kırgın durdu yüzü gülmedi.ben istiyorum ki kızmasın bana biz iyi anlaşalım ağzımzın tadı yerinde olsun ama herkes kendi yolunu çizsiz.o sevgilisi ile saat başı kuytu köşelerde görüşsün ben hep yalnız kalayım mı istiyor.beni istemiyorsa niye başkası var sanıp ağzımızın tadını bozuyor :( o kırlmasın kıskanmasın diye hep onun etrafında dolanmamın kime ne faydası var.şimdi suçluymuşum gibi gönül almakla uğraşıyorum :( ne yapmalıyım sizce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Özel olarak bir şey yapmana gerek yok. Hayatındaki kadına saygı duyuyorsun, duymalısın ve bunu yapıyorsun. Kafandan sil at, abi olarak gör sadece başka bir şey düşünme. Sık sık telkinde bulun kendine, önüne bakman gerektiğini hatırla. Nasip kısmet diyip başka birileri için hayal kur. Kendi hayatını yaşa ki huzursuz olma böyle.

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum ama o küsüyor.tüm gün beraberiz istiyor ki hep onunla konuşayım onun istediği kişilerle görüşeyim.çizgisinin dışına çıkınca suratıma bakmıyor.bu beni incitiyor.bana kızmasına tahammül edemiyorum.ben onunla şakalaşıyorum ama o istemediği bir erkekle konuştum diye bana sırtını dönüyor.her akşam yanıma gelip iyi akşamlar der 5 dk sohbet ederdi.bugün sessizce çıktı gitti :( sebebi sevgilim sandığı arkadaşımla beni görmesi :(

• Canım benim kaç yaşındasın bilmiyorum ama, şunu anlaman lazım. Arada bir çekim varsa arkadaşlık-dostluk-abilik vs gibi ilişkilerin yürümesi çok zor, hatta imkansız. Aranıza biraz mesafe koymak zorundasın. Bunu yapacak kişi de sensin. Eminim ki çok güzel bir insansın, çevrende seninle olmak için can atan bir dünya yakışıklı vardır. Gönlünden geçen olmuyorsa bunu kabullenip başka seçenekleri değerlendirerek kendini yıpratmaktan vazgeçmelisin..

• ben 25 yaşındayım o 33 yaşında:( kırgınlığına kızgınlığına aldırış etmeden kendi hayatımı yaşamaya çalışmaktan başka çarem yok anlaşılan.isterse çıkartıp atsın hayatından.yorumların için çok teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• fazla yüz verme hoşlanıyosa bekle kendi gelsin bosuna yorma kendini kaçan balık ol bırak kovalasın ;)

0|0
    0|0
  • inadına git sende takıl bak hayatına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeni yeni bir sayfa aç .

0|0
    0|0
Yükleniyor...