Çok kötü durumdayım, lütfen yorum yapın ihtiyacım var !

Benim çok yakın arkadaşım 2 senedir beraberiz okulda falan eğleniyoruz. Bu 2 senenin üstüne ona hoşlandığımı söyledim. Beni reddetti. Konuyu açıklığa kavuşturmak için konuştuk, bu dönem okulda arkadaşlığını istemiyorum, yazın birbirimizi görmeyiz birbirimizi unuturuz ve seneye BELKİ yeniden arkadaş oluruz ama eskisi gibi olmaz dedi. Bu konuşmadan sonra arada bakarken yakalıyorum. Ama ben daha çok bakıyorum. Diğer insanlarla benim hakkımda konuşurken benim arkamdan iş çevirdi, ben ona o gözle hiç bakmadım dedi. Sonra bana mesaj yazdı, "Ben seni hiç o gözle görmedim, sen benim arkadaşımdın." Gibi bir şey. Sonra öyle çelişkili bir cümle kurdu ki içim içimi yiyor şu anda lütfen yazdım edin cümel aynen şöyle "Sırf beni çok mutlu edecek diye, aldatmayacak diye, dönüp gitmeyecek diye sevmediğim biriyle birlikte olamam" madem onu mutlu edeceğime inanıyor neden sevmemekten bahsediyor?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seni gönlüne senin istediğin ve senin onu soktuğun gibi sokmamış, işe iyi yönüyle bak, delikanlı çocukmuş; sen onu seviyorsun diye seninle birlikteliğe tamam deyip, gününü gün etmeye devam edebilir seni kullanabilirdi. Önemli olan bunları yaşamamış olman, kendini üzmeyip bu söylediklerimi ve buna benzer şeyleri aklına getirip sevin. Senin karşına da sana değer veren ve en az onun kadar sevip, hoşlanabileceğin başkaları da çıkacaktır. Üzme güzel gönlünü..,

0|0
    0|0
    • Yorumun için çok teşekkürler. Önümüzde 2 sene daha var ve aynı sınıftayız. Ben ne yapabilirim bu zaman dilimi içerisinde ondan nasıl soyutlayabilirim kendimi?

• Çok teşekkür ederim yorumun için :)

• Ben teşekkür ederim güzel kız. Takma kafana, emin ol unutmasanda bir süre sonra gönlün bunun gerçekleşmeyeceğine inanacaktır, kadınlık gururun ve onurun için kendinden ödün verip duygularının esiri olma

Erkekler Ne Diyor 2

• nedeni şu güzelim sen o çizgiyi geçmişsin arkadaşlık kulvarına girmişin cocugun sonrada ondan hoslandıgını belli edince cocuga dogal olarak ters geldi

0|0
    0|0
    • Peki, hiç önceden arkadaş olanlar sonradan sevgili olmuyor mu? Oluyor. Gerçek sevgi olduğuna inanmıyorum önümüzde üniversite var yeni insanlarla tanışır beni unutursun dedi. Yani sevgimi aşağıladı.

• erkekde hazım duygusu yoktur hıs vardır onun ıcın yıllarca hep kadınlar kacmıs erkek kovalamıs şimdi devir değişti kızlar değişti kızlar erkeklerin üstüne atlıyo nerdeyse onun için erkeklerin götü kalkıyo acık net söylüyorum bir erkek olarak özellikle bu ortamda bir kız senden hoşalndıgını söyleyip red alıncasonra gidip başka biriyle gezip tozmaya baslayınca pişman oturur içine kıymete binersin o saatden sonra peşinden maraton kosusu yapar elde edip el üstüne tutup affettirmek için bunları kullan.

• Anladım. Yorumun için teşekkürler :)

• kaç yaşında bu cocuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem reddetti, olabilir, konuyu bu kadar deşmesinin bir anlamı yok. Sen teklif edince burnu havaya kalkmış

0|0
    0|0
    • Keşke bende öyle yapabilsem yani takmama gibi bir özelliğim yok ben hayatımda ilk defa böyle şeyler hissediyorum hani tanıdıkça seversin diyorlar ya aynen öyle oldu.

• Çocuk seni sevmiyor kırmamak için saçma cümleler kuruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...