Crş. oynayan c. tesi maç yapar. Perşembe oynayanda Pazar günü yapar. Bu hep böle olmuştur. Sizce niye bazıları ağlıyor?

Avrupada ilk kez maç oynamıyor takmlarımız. Bazılarının normal uygulamaları sanki kendi takımlarına haksızlık yapılıyormuş gibi yansıtmaya çalışma çabalarını ve bundan mağduriyet çıkarma çabalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Normalde uygulana gelen usul Avrupa maçları oynayan takımlarımıza 3 gün kuralı uygulanır.
Bu ekseriyetle böyle olmuş.

SALI-ÇARŞAMBA maç oynayanlar genelde CUMARTESİ günü
PERŞEMBE maç oynayanlar ise PAZAR gününe maç verilir.
Ligin diger takımları ise normal fikstürü neyse onların maçlarına devam eder.

Burda yanlış olan ne beyler ağlayıp sızlanıp mağduriyet edebiyatı yapmak niye? Sizler ne düşünüyorsunuz?

• Uygulama herkeseaynı olmalı kimse ağlamasın burda
    50% (3)59% (10)57% (13)Oy Ver
  • Yok haksızsın katılmıyorum sana
    50% (3)41% (7)43% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kurabiye kardeş sen Bjksin Fenerbahçe de dert etmez isterse 2 günde bir oynasın ama Osmanlı Konya ne yapsın adam Zurich te gelicek bugğn ve Pazar maça çıkacak birde böyle düşünsen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılmıyorum

0|0
    0|1
    • 2ay

olabilir katılmayabilirsin ama burda bir haksızlık var kimse diyemez sporcuların dinlenmesi için normal süredir hepte böyle uygulanmış türkiyede spor açısından yanlış bir şey yok hattabazı spor dallarında iki müsabaka arasında 24 saat bile yeterlidir

Erkekler Ne Diyor 4

• Adamlar rasgele bile yapıyorlar malesef

0|0
    0|1
    • 2ay

benim demek istediğim uygulamada bir yanlış yok teknik olarak ve geçmiştede avrupa maçına çıkan takımlarımıza hep bu uygulanmış bu federasyon zaten taraflı bir federasyon bende beğenmiyorum başkanından dolayı ama bu uygulama standart bir uygulama haksızlık diye ağlamasına gerek yok bjklilerin garip geliyor bu bana ne yapalım ayrıcalık mı yapalım yanii

• ağır geldi belki tempo bjk ye ondan ağlıyor taraftarları
    Uygulama herkeseaynı olmalı kimse ağlamasın burda
    kimse ağlayarak ayrıcalık beklemesin

0|1
    0|0
  • Napoli benfica dinamo pazar oynayacak bilmeden konuşma

0|0
    0|1
    • 2ay

okudugunu anlamamısın iyi ozaman italya federasyonuna başvurun beşiktaş olarak olur mu

• Uygulama herkeseaynı olmalı kimse ağlamasın burda

0|1
    0|0
Yükleniyor...