Bu kadar yakın ve samimi olması normala mi ben mi saçmalıyorum?

sevgilimin abisiyle tanıştım daha ilk kez gördüm onu, sevgilim cezaevinde bana hediye yapıp abisisyle göndermiş onu teslim etmek için sürekli aradı durdu beni , geleyim hem tanışırız hem hediyeni veririm dedi. Neyse kabul ettim geldi daha ilk kez görüşmüş olmamıza rağmen çık yakın davrandı şaşırdım bu duruma açıkçası. Nasılsın diye sordum iyiyim sen nasılsın dedi bende iyiyim teşekkürler dedim. Ewet çok iyi görünüyorsun deyince şok oldum.. ewe giene kadar da peşimden bktı. Bu kadar samimi olması bana çok ters qeldi acaba ben mi yanlış düşünüyorum anlamadımm?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• açıkcası olabilitesi yüksek bişey doğru düşünüyo olabilrsin bunları okuyunca bende senin gibi düşünmeye başladım çok fazla yakın olma bence abisine uzak dur hatta sevgilinle aran bozulmasın hemde abisiyle arasıda bozulmasın yani seni ortaya atıp şöyle diyebilirler 1 kız için birbirimizi kırmaya değmez bu sefer sen üzülürsün

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun bende öyle düşündüm. ki aralarının açılmasını zaten kesinlikle istemem o da bende huzursuz olmak istemem

• doğru olanı yapıcaksındır zaten :) mantıklı olanda doğru olandır zaten :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam hemen kötü düşünmezdim.Fazla yakın olma.Zaten zamanla belli eder kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...