3-5 Ağaç için verilen savaşın şehitlerimiz için yapılmaması ve halkın sessiz kalması tek bana mı koydu?

Arkadaşlar bu ağaç kavgasının içinde sizcede farklı şeyler yok mu ? yani bu olay solcusu ülkücüsü sağcısı bilmem necisi pkklısı bdp lisi hepsinin beklediği fırsat değilmiydi şimdi? tüm bu orta doğu karışırken herkes yakında Türkiyeyede bu olacak gibi geliyo bana diyolardı bukadarmı kolay oltaya gelen saf salak bir halkız vede bunuda geçtim okadar asker şehit oldu polisler yaralandı pkklı şerefsizler kutlamalar yaptı ozaman halk nerdeydi korkuyolarmıydı güçleri sadece devletlerinin polislerinemi yetiyo? bide şimdi arkadaşlar polisleri kötüleyenler olucaktır bu soruma karşılık onlarada şimdiden cevabımı vereyim: polisler onların ailelerine küfür ettiğinizden onları linç girişiminde bulunduğunuzdan molotofladığınızdan taşladığınızdan agresif tepki verdiği aklınıza hiç gelmedi mi ? Ve yaşasın bizde artık iş savaştayız bunun nedeni olanlar iç savaş başlamasını ilke edinenler bitarflarına molotof kokteyli soksun şimdide

0|0
18|14

En İyi Erkek Görüşü

• Park eylemini bir köşeye bırakalım. Park için eylem yapanlar gayet medenice eylemini devam ettiriyor. Polisler her ne kadar onlara biber gazı ve suyla saldırsa da gerçekten helal olsun ve hepsini kutlarım. Amacınıza gayretinizle ulaştınız, başka söze göre yok ;) Mesele diğer şehirlerimiz de ve bölgelerimizdeki rezillik. Polise taş ve molotof atmak ne lan? Kaldırım taşlarını söküyorlar herkesin elinde komünist bayraklar. Başıma ülkeyi kurtaracaklar. O dağdaki teröristlerden farkları kalmıyor ki. Yaklaşık 140 polisimiz hastanelik olmuş durumda. Hey bu eylemci gençler, neden her hafta onlarca şehit verdiğimiz zaman sesinizi duyamadık? Şehitlerin alkol kadar değeri yok mu?

Eylem yapıp polise saldırıyorsunuz. Tamam eyvallah ama Atatürk ve şehitleri ağzınıza almayın. O şehitlerin kemikleri yok oldu yok. Sizin kafalar alkolle ayıktı yeni.

4|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Üç beş ağaç için üç beş çapulcuyuz.

Var mı bi' diyeceğin?

7|3
    4|2
  • sende çıkıp şehitler için ses çıkartsaydın; biz sana oy verdik tayyip ama sen bu gencecik fidanları soldurdun deseydin. O olay için eylem yapılmadı bu olay için yapılmadı diye hepten mi susalım? Biraz beyninizi kullanın.

3|3
    3|2
    • ırzlarına geçseler halk yıne ayaklansa şehit oldu reyhanlıda o kadar insan öldü ayaklanmadınız şimdi yaşıyosunuz ona şükredin ne var bunda diye kendilerini avuturlar bunlar

• Bu psikolojik manipulasyonu ne zaman gorecekler merak ediyorum.

1|3
    1|0
  • neyin bölünmesi kim çapulcu dışarda binlerce insan elinde türkiye bayrağı ile göğsünü polise siper ediyor ayrıca artıık ağaç,fidan demeyin bide kör ve sağır olmak var değilmi sizler sadece susup,kapatıyorsunuz gözlerinizi siz yapmıyorsunuz bari çomakta sokmayın

3|2
    1|0
    • halkın birbirine daha çok tutunması güzel bişey ama bu sadece türk milletinin yararına olacak şekilde olabilirdi ama bunun yerine başka milletlerin devletlerin istediği şey oluyor

• He gülüm 3-5 ağaç bütün mevzu uyu hadi sen.

3|2
    2|3
  • bu bardağı taşıran son damlaydı.

ayrıca araştırmadığın ne kadar belli gir youtube'a

Turkey in fire and blood Tahrir'den Taksim'e

yaz bakalım

3|1
    1|1
  • Bu tepkimiz içimizde biriktirdiğimiz şeylerin bir patlamasaydı.

cevaplara baktım da hala ağaç mevzusu sananlar var

3|2
    1|0
  • senin dışarı çıkıp şehitler için hiç birşey yapmamanı ne yapacağız peki

4|2
    3|2
    • dingil bacı ozaman aranıza karışan şrfsizleri ayıklayın düzgünce eyleminizi yapın

ama siz kadın başınızla ne yapabilrsiniz ki bağırın gelin

• Benim işim olmaz siz gidin ben buradan rahatca görüyorum

• şehitler için yapılan şehrimde yapılan tüm eylemlere katıldım ben bilip bilmeden konuima istersen

• Haklisin gardaşım, şehitler olunca kimsenin sesi çıkmıyor

2|3
    4|1
  • Ağbi oturduğunuz yerden olayın, 3-5 ağaç meselesinden ibaret olduğunu sanıyosanız

'' hı hı ok canıms ''

4|2
    1|1
    • işte anlatmaya aslında demeye çalıştığım şey bu kardeşim olay sadece ağaç değil başkalarını istediği şeyleri halkımız yapıyo o sinirimi bozuyo yani olay artık sadece ağaç değil ağaçlar sadece olayı fitilleyen şeydi

• Suanda o eylemci denilen capulcularin sesi çıkıyor yalnızca sen ben gibiler ses cikarmadigmiz icin yok sanılıyoruz. Ülkeyi böldüler yakıp yıktılar bikac ağaç icin binler ağacı yaktılar.. Bu miller onlara bunun hesabını sorar

2|2
    3|2
    • Ülke daha çok birlik içinde oldu, ne bölünmesinden bahsediyorsun sen ? sadece iktidar yalakası Akpliler yanaşmadı. siz de çok önemli değilsiniz hani, olmasanız da olur.

• Asıl siz onemsizsiniz bu yaptıklarınız onemsiZ AKP yine iktidara geçince anlayacaksınız bos yere yirtindiginizi. Polis sizi öldürse de yok olsanız fena olmaz hani

• ağaç meselesi bardağı taşıran son damla. bu tepki yıllardır yaşanan bir çok haksızlığa,göz ardı edilen bir çok olaya veriliyor. şehitler de bunlardan biri.

2|2
    1|0
    • Binlerce asker şehit edilirken neden bunlar olmadı peki

• bu şekilde örgütlenemedi insanlar,bu onları haklı çıkartmaz ama o zaman örgütlenmediler diye şimdi de mi sussunlar? patlak verdiği nokta buymuş demek ki.

• Allah belanızı versin sizin ya, hala ağaç diyorsunuz... kıt mısınız arkadaş ?

5|2
    3|2
    • derdimizin ağaç olduğunu sananlar var. bu birikmiş bir öfke

• Olaya ağaç demeseler halkın desteğini alamazlardı. Bütün bilinçsizler toplandı

1|2
    3|1
  • şehitlerin kanını satanlara sorman lazım bu soruyu, bu memleketin yüzde 60 ı onlara oy verdi,

2|2
    0|0
  • tek kelimeyle allaha havale ediyorum..

2|3
    4|5
  • Olay ağaç mevzusu değil. Türk halkı yıllardır biriktire biriktire bir hal oldu. Bir yerden patlak vericekti. Bu olay bardağı taşıran son damla oldu.

0|1
    0|0
  • PKK bitti bunlar çıktı şimdide başımıza ya uyanın türkiye milletin oyuncağı olmayın artık bölmeye çalışıyolar ülkemizi

2|3
    7|4
    • sen uyan. ilk defa kürdü türkü alevisi sünnisi ateisti birlik olmuş. insan olduğu için memleketini sevdiği için. ilkkez birlik var memlekette.

• pentin senin kürt dediğin kişiler bizim türk kürt kardeştir sloganında kastettiğmiiz kişiler değil senin dediklerin daha dün polise saldıran esnaf camlarını indiren şehir içinde apo piçinin adını çemkiren kişiler yani onlar kürt değil dünün teröristleri

• tamam tayyipin yönetmesini istemiyosanız bunu sandıkda dile secimlerde dile getirin yakmayla kırmayla değil dış güçlerin apamadığını kendi halkımız yapmaya çalışıyor farkına varın artık demokratik haklar elbet kullanılmalı ama kırarak dökerek değil yağmalayarak değil taksimdeki esnafların evlerin ne kadar zarar gördüğünün farkında değilmisiniz rus kanalları:Türkler inanılmaz herşeyi başarıyor diyolar ya sizi kışkırtıyolar kötülüğünüzü istiyolar uyanın artık

Erkekler Ne Diyor 13

• o değil de tipin ne öyle ya

1. evlat olsan sevilmezsin

2. yolda görsem yolumu değiştiririm

3. hıyar olsan cacığa doğranmazsın

4. anne baba akraba mı?

5. yok

6. kayık

7.geçmiş olsun kardeş acil şifalar

8.b*k atsan yapışmaz

9.eşek mi tepti demiştin?

10.kabaetime kaş göz çizsem daha yakışıklı/güzel olur

11.tecavüzcü coşkun görse hayata küser

12.tipim değilsin

13.senin yerinde olsam ateist olurdum

14.kaldırın su enkazı

15.bilim kurgu filmlerinde makyajsız oynarsın

16.o vahim kaza ne zaman gerçekleşti?

17.ölsen hoca arkandan fatiha okumaz

18.ölsen toprak kabul etmez

19.üzülme dostum tıp çok gelişti 1-2 ameliyatla düzelirsin

20.mevlana görse gelme der

21.denize düşsen batmazsın

22.yüzünü gören at 40 yıl arpa yemez. hayvana yazıktır..

23.boşuna yaşayıpda oksijen tüketme değmezsin

24.i·ntihar et

25.maden suyu şişesine otur ve ölmeyi bekle

26.anan seni doğuracağına dereye bir taş atsaymış

27.300 spartalıda doğsan, doğduğun gibi uçurumdan atarlardı

28.anan seni doğurmamış kusmuş

29.i·ç güzelliğin bile seni kurtarmaz

30.sen insan içine çıkabiliyor musun?

31.sizin türü ne diye adlandırdılar?

32.belgeselde göze batmazsın

33.gdonun sonuçlarına katlanmalıyız.

34.ash görse boş poke topu cıkarırdı.

35.veznedar olsan senin vezne boş olurdu

36.yunus emre görse;''yaradılanı severim yaradandan ötürü ama seni sevmem'' derdi

37.balgam atmaya değmezsin

38.çim olsan biçilmezsin,at olsan binilmezsin

39.yatalak olsan otobüste yer vermezler

40.darwin yaşasaymış evrim teorisini kanıtlamak için seni kullanırmış

41.lağım çukuruna düşsen farkedilmezsin

42.tipe yorum yapmak için önce kötüde olsa tip lazım.tip falan yok ortada.

43.yetim doğsan cami avlusuna bile bırakılmazsın

44.kamyon arkası yazı olsan arkadaki taksiyi şarampole yuvarlarsın

45.oğlum olsan kimlik çıkartmam

46.hamile kadın görse çocuğunu düşürür.

47.çernobilin hangi mahallesinden?

48.denize düşsen köpek balıkları karaya atar

49.doğum günün evrensel yas günü ilan edilmeli

50.seni adaya bıraksalar hayvanlar adayı terkeder

3|1
    1|1
    • sen önce kişiliğini düzeltim biraz akıllı mantıklı bir beyine sahip olduğunda yeniden gel önce konuyla alakan olur hadi anam ilerle sen

• O begenmedigin insanin kesip cope attigi tirnagini yaratabilir misin ? Birde beyni olmayanlar artilamis yazik..

• Daha 3-5 ağaç için olduğunu sanan var gülsem mi ağlasam mı

4|3
    2|1
    • öyle birşey olsa hepten susun rezil olursunuz namızsızlar derler :/ bunların namus anlayışı bu kadar.

• Allahım hala ağaç için diyenler var.. He diyip geçin ne diyelim artık...Dilimde tüy bitti açıklama yapmaktan :))

2|1
    0|2
  • hala olayın sadece ağaç meselesi olduğunu sananlar var ?

mağaradan yeni mi çıktın lan sen ?

1|1
    1|2
  • he kardeşim 3-5 ağaç için ayaklandık oldumu

2|1
    1|2
  • Bu olaylar hala sadece ağaçlar için mi yapılıyor sanıyorsun sabahtan beri kaçtane konu açıldı sağır sultan bile duymuştur diyorum ama hala böyle soranlar var

2|2
    1|1
  • O meydanlarda ÜLKÜCÜ - MHP,li hiç kimse yok

sayın devlet bahçeli açıklamasını yaptı

kesinlikle gidilmesin...

Vatan haini ırıspı çıcıklarının içinde ÜLKÜCÜLER MHP,liler yer almaz

VATANIN askerine polisine taş sopa küfür bu tür eylemlerde bulunmaz...

Polise molotof kokteyli atıyor şrefsiz

az önce haberde gördüm

0|2
    2|1
    • az önce haberlerde mi gördün bende sana polisin portakal gazı ile zehirlediği biri olarak yazayım bir taş değil yerleri temizledik 2-3 tane kendini bilmez yüzünden orada eylem yapanları suçluyamazsınız polise taş atma diyende bizdik hakkını savunanda yan gelip yatan burada ahkam kesende sizsiniz

• Yok deme o zaman.

Hem de bizden daha çok sesleri çıkıyor.

• Peki ben halüsinasyon görüyorum her gece.

• Meseleyı hala 3-5 agac dıye yorumlayanlar var..Susuyorum...

1|1
    0|0
  • Gün dogdu hep uyandik siperlere dayandik

Bagimsizlik ugrunada alkanlara boyandik

Yolumuz devrim yolu gelin Kardaslar gelin

Yurdumuza fasist dolmus vurun Kardaslar vurun...

1|0
    0|0
    • Isci köylü hep haziriz bozuk düzene karsi

al savasi verecegiz emperyalizme karsi

yolumuz devrim yolu gelin kardaslar gelin

yurdumuza fasist dolmus vurun Kardaslar vurun

• Şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağırsanıza demi ? Ağaçlara destek veririz ama şehitleri filanda göz ardı etmeyelim değil mi ? Bana koydu şahsen ağaç için bu kadar insan toplanıpda diğer şeylerde sessiz kalması .

1|0
    1|1
    • sonunda kastettiğimi doğru anlayan birisi kardeşim teşekkürler

• Rica ederim . Ben sonuna kadar Atatürkçüyüm . Her türlü destek veririm . Başkalarına fırsat vermesek iyi iç karışıklık oldu resmen . Onun yerine al Türk Bayrağını bağır ben bu görüşten yanayım . Ağaç için gerekirse savaşılır ama asıl mevzuları unutuyoruz .

• Erdoğan istifa etmez. Etmez yani destekçisi çok. Bugün bile hale toplanmak istiyor alt tabanı ama izin verilmiyor olaylar büyür diye. Eee o zmn ne olacak. Yani ne kadar sürecek. Şu an ülke ekonomisi batıyor. Her yer ateş içinde. Yakıp yıkıyorlar. Ağaç sevgisi, doğa sevgisi ? Şimdi diyecekler 3-5 ağaç değil mesela. Arkadaş sen bu yola bunu diyerek çıktın sallama şimdi yemezler. Başta ağaç mağaç dedin sonra kıvırdın patlama dedin. Teröristler bugün ateş açmış. Suriyeden yine ateş gelmiş. Sizce normal mi. Buyrun. İç savaş çıkmak üzere. Yarın birgün anneniz kardeşiniz yolda ölse ağlamayın. Çünkü bunu sizler istediniz.

1|0
    0|1
  • Kardeş onların toplamıdır bunlar ağaç kıvılcım sadece

3|2
    1|1
  • Memlekette bu kadar odun varken ağaçlar neden kesilir hala

4|2
    2|1
Yükleniyor...