Başlıcam sızede gezı parkınızada ne bu saçmalık?

Arkadaş Yolları kapatmaya mıletı ısınden gucunden etmeye ne hakkınız Var..?

Insan Olunya Insan.

Dün 3 te eve gelebıldım bunların yuzunden

Güncellemeler:
Herkes Benı düşman belledı Suan.

Inanın Olay park olsa başta ben gıderdım cuma gunu gıtım zaten.

Adam hukumetı devırmek ıstıyor amaca bakarmısın 10 Tane İETT otobusu gıttı devırdıler kırdılar amaca bakarmısınız .Terör ötgütünün yapamadığnı yaptınız helal olsun.. devam edın

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Rahatınızı bozduysak affola..

Biz de biber gazı müptelasıyız artı jop yemeye de meraklıyız.

Haa unutmadan yaralananlar bundan zevk alıyor.

Hem de bu kadar şey ''bir ağaç için''

Sen de haklısın.

6|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Su an Besiktasta mahsur kaldim. Onumde birileri var, yanlarinda polis. Ambulans diye feryat ediyo kadin. Kilini kipordatmiyor ulkemin polisi. Hey yavrum hey. Uke elden gidiyor sen eve gidemedim diye inliyorsun. Yazik.

6|5
    0|0
    • Bu ne yaman çelişki hem ülke elden gidiyor diyorsun hem de eyleme destek veriyorsun. Eyleme devam ettikleri için ülke elden gidiyor zaten...

• :))) biraz hava almış oldun hemde biberli heryerde bulunmaz bilirsin gidip eve kapanıp ne edecen oksijen yok,ağaç yok bişey yok hem biber gazı iyidir insanın hafızası canlanıyor bir anda kim olduğunu hatırlıyorsun

7|3
    1|0
    • Ben Bıber gazıda yedım zamanında. Bıraktım bu işleri sıze devrettım

• :D yazık bu ülkede binlerce can katledildi binlerce asker şehid edildi fidanlar ölse ne olacak hala anlayamayanlardansın ki bu milletin derdi fidan değil insan gibi yaşama hakkı dışarda insanlar bas bağırıyor bu artık bardağın taştığı andır diye ama sizler sağırsınız tabi ayrıca insanların çadırları sabahın 5inde yakıldı haince insafsızca ne diyelim senin başbakanına dua mı etseydik

• Ben Olayın farkındayım merak etme, Ordakı ınsanlar aynı görüşte değil bazı kısıler park ıcın geldı bazılarıda hukumetı beğenmıyor ıstıfasını ıstıyor. Olay Bu sadece.

Peotesto edın bısey demnıyorum Olay Olmasın Mılletı rahatsız etmeyın Bukadar basıt.

Bıseyın hakını savunuyosan kımsenınde hakkına gırmeyın. Gıdın hukumet bınasını basın başbakanlığı basın yemıyor mu? Yapın ben karsı olsaydım herseyı yapardım. Sızde ıs yok

• Koyun can derdindee kasap et derdinde.

6|3
    0|0
  • bazi arkadaslarin hala durumu kavrayamamis oldugunu dusunuyorum.Halkin ayaklanmasi bu ve altinda yatan neden sadece gezi parki olsa iyi

5|1
    0|0
  • Kıyamam sana bunu mu dert ettin.

3|2
    0|0
  • Gercekten cevrecilikle alakası olmayan aptal genclik ve aptal insanlar çıkmışlar sokakları kirletir ülkenin geri kalması icin çabalıyorlar 75mlyon insan var Türkiye'de Türkiye'nin yalnızca %3-5i eylem yapıyor ve bir halt ettigini sanıyor geri kalan halk da onlara bela okuyor. Ne çakıları kirletmeye ne masum insanlara kufredip zarar vermeye ne de sehri kirletip yolları tıkamaya hakları var. İnsanlar Erdoğan'ı sectiyse Erdoğan'ı destekliyordur bunu anlatamıyorlar!

0|1
    5|2
  • tazdikli suyun önüne geçeydin, suyun kuvveti seni gideceğin yere kadar götürürdü kanks

3|4
    1|1
  • hala ortalıkta koyun koyun diye gezsin bunlar..

1|2
    4|2
  • Antalya çallı kavşağında da aynı sorun var. Arkadaşımın aracına taş atmışlar. Bende korkudan o yolu kullanamadım. Böyle protesto mu olur? Polisi kınıyorum. Biber gazıyla suyla böylelerine karşı konulmaz. Bellerindeki silahları kullansınlar. Bak o zaman milletin malına mülküne zarar verebiliyorlar mı

0|1
    6|3
    • Yuh.. O silahı sana kullansınlar senin gibi beyni olmayanlara!

• O kadar şehit olurken de aynı şeyleri söylüyor muydunuz. Eminim bu kadar sesiniz çıkmıyordu. O dedigin polisler sokakta teroristler ortalıgı dagıtırken kıllarını kıpırdatmıyorlardı!

• Ben bu baştakileri desteklemiyorum. Daha önceki yazılarımı okursan anlarsın. Pkk konusunda yaptıkları kabul edilemez. Şimdi bunu gerekçe gösterip komşumun arabasını taşlasam, karşıdaki çocuk parkını yaksam, demokratik hakkımı kullanmış mı olurum?

• şu eylemler bıtsın herkes rahat etsın artık!

0|1
    7|4
  • Sana katılıyorum samir çakallar bu eylemden istifade ülkeyi batırmaya çalışıyor.

1|0
    1|2
  • yaa şu eylem yapanların çoğunun M.KEMAL in askerleriyiz demesine hastayımya

arkadaşım MUSTAFA KEMAL in askerleri ölümü yaşamaya gittiler

onlar bir cumhuriyet kurdular

elinde bira şişesiyle kendini kimlerle kıyasladığına dikkat et...

1|1
    6|2
    • Mustafa kemal bu ulkeyi turk genclerine emanet etti Mustafa kemal'i kendine ornek alan gencler ulkeyi ayaga kaldirdi,seslerini duyurdu ulkenin sahipsiz olmadigini gosterdi.O atmosferi goren insan bana hak verir.Yerinden konusman biraz bos olmus.

• Eylemler bitmeli.

1|1
    4|2
  • kesinlikle katılıyorum

bütün ülke bir park için delirdi

bitsin artık yeter yaa

0|2
    7|5

Erkekler Ne Diyor 8

• iki slogan atsaydın yolda

7|2
    0|0
  • patronlarinizin sermayeleri icin gunlerce uykusuz ve yorgun kalabiliyorsunuz ama :)

5|1
    0|0
  • sacmalamıssın hacı

4|1
    0|0
  • toplam zarar 22 milyon tl y ulaşmış. yazık. türkiye bunu hketmiyor. allah billdiği gibi yapsın onları.

1|0
    5|4
  • Cuma gününden cumartesi gününe kadar iş yerime arabayla gitmek zorunda kaldım. otobüsleri iptal ettiler öküz gibi benzin yaktım. sadece bu konuda şikayetciyim.

0|0
    5|1
    • sen ileride öküz gibi benzin yakma diye direniyor bu halk şakirt.

• Akil kadın Seni bir akilleştiririm hayata farklı bir boyutta bakarsın kaybol sürtüğe bak hele Fındık kadar beyniyle akıl veriyo bana neyin ne olduğunu senden iyi biliyorum ben yürüyen pavyon adamı sinir ediyonuz cok bilmişlik davranarak. ama gram kadarda aklınız yok.

• Bokunu çıkardılar artık.

0|0
    6|3
  • Neden başka yol yokmuydu

5|1
    0|1
    • Vardı ben gıtmedım.. Dedım ısım gucum yok bıraz eve gec gıdeyım.

dalgamı gecıyosun

• :D İstanbulda yol bulamadım deme adanada dayak yersin :D

• Güncelleyle sorunun içine resmen zıçtın moruk, cuma gitmişsin bugün gidenlere caz yapıyorsun

• Hassiktir yarın gelecek bir evin olmazsa ne yapacaksın peki bu olaylar gelecekte o evinin devam etmesi için bir suriye bir mısır olmayasın diye efendi evine geç kalmış tühhh

5|3
    0|0

• Bukadar ılerı gıdılse bende karsı çıkardım merak etme.

Yükleniyor...