Lens Brumadan çok daha iyi değil mi?

Bruma çok abartılıyor ama Lens ligin en iyisi bence

• Lens
    42% (8)60% (25)54% (33)Oy Ver
  • Bruma
    58% (11)40% (17)46% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Lens tabi ki. Adamda ne ararsan var. Hız var, çeviklik var, atış var. Sağlam futbolcu yani

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Lens varken Buna diyen fanatiktir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• lense brumadan daha iyi diyen adamın beynini bir kuşa nakletsek, kuş uçamaz mk. :D

3|4
    0|3
    • 2ay

Kaç faken var la 6 + oldun iki dkda

• Hayır tabikide Bruma çok daha iyi Lens Brumanın kramponu bile etmez

2|3
    0|3

Erkekler Ne Diyor 10

• İki oyuncuda yetenekli ancak dünkü maçtan sonra Lens soruları artmaya başladı 1-2 maç kötü oynarsada bu zihniyet yerden yere vurur :) Bruma çok daha genç ve gelişime açık önünde uzun yıllar var Lens artık futbolun olgunluk döneminde tabiki daha tecrübeli ama Bruma adından daha çok söz ettirir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Lens daha 5 yıl oynar ve şu an çok daha iyi brumadan

• 2ay

5 yıl oynarda nasıl oynar ve şuanda hani çok daha iyimi hatta iyimi tartışılır ikisininde artıları var birbirine göre Brumada çok genç kendini çok geliştirdi aslına bakarsan ikiside lige renk katıyor böyle kıyaslamalara gerek yok Lens'i dün çok beğendim.

• Brumada fizik yok markovic gibi depara kalkınca kendini sakatlama riski yüksek. Çüknü 2 sene önce bir bağları koptuydu brumanın 6 ay falan sahadan uzaktı. Lenste ise fizik var adam yıkılmıyo bruma gibide depar atıyo ve ondan daha yaşlı.

0|1
    0|2
    • 2ay

Aynen kardeşim hala bruma diyen andavallar var

• 2ay

Bruma iyi topcu ama fizigi yok. Zaten fizigide olsa gsde işi ne

• aslinda fener yandasi medya lens i abartiyor brumanin abartilan yani yok ne yapiyorsa onu yaziyor gazatekler.

0|2
    0|0
  • Lens daha iyi

0|0
    0|0
  • Brumada iyi ama daha gelişmesi lazım. lens oyununu 90 dakikaya yaya biliyor ama bruma 45 dakikaya bile yayamıyor. fark bu

0|0
    0|1
  • bunu tartışmak bile hata jeremian Lens diyorsun bruma kimmiş :D onun yaptığını ozan tufan da yaptı bikaç maç :)

0|0
    1|4
  • Lens daha iyi zaten. Bruma sut çekme özürlü.

0|0
    0|4
  • Lens çok daha iyi buna dünkü cocuk

0|0
    0|1
  • Brumanın Bjkye attığı golü dünyada atabilecek oyuncu sayısı daha az adam hızda Messi ve Ronaldoyu bile geride bırakmış siz adamı Lensle kıyaslıyorsunuz.

0|2
    0|0
  • Ben GS liyim ama lenside beğendim sırf dünkü maçta değil önceki maçlarıda izledim kıskanılacak kadar iyi oyuncu bunun aksini iddia edende futboldanda anlamıyordur burayada açık net yazıyorum. iyiye iyi diyeceksin arkadaş :D

0|1
    2|3
Yükleniyor...