Kapat

En yakın arkadaşımın eşi bana asıldı..

16 yıllık yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen arkadaşımın sevdiği adam kaç oldu bana asılıyor. Hep red edip arkadaşıma söylememe rağmen vazgeçmedi. Son olayda açıkca benimle yasak ilişki yaşamak istediğini beni çok beğendiğini söyledi. Arkadaşım bütün bunları bilmesine ve bana inandığını söylemesine rağmen onunla evlendi. Şimdi sadece arkadaşımla görüşüyorum eşiyle konuşmuyor görüşmüyorum. Siz ne yapardınız?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• mantıklı olanı senin yaptığını ama arkadaşında galiba eşini çok seviyor ondan red edemiyor eşini bile bile neyse bişey demiycem :)

1|0
    0|0
    • evet çok seviyor, ailesininde karşı çıkmasına rağmen evlendi onunla.. çok yanlış olduğunu bir ben değil çok kişi anlatmaya çalıştı ama görmek istemedi..

• evet ben olayların o noktaya gelmemesi için gözünü açmaya çalıştım ama olmadı, umarım eşi beni şaşırtır ve mutlu bir son olur :)

• inşallah :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• ben olsam arkadaşımla da görüşmezdim. sürekli inkar ediyorsa ve eşinin tarafını tutuyorsa, yarın öbür gün en ufak bir olay olsa suçu sende bulur. bir de o zaman o seninle görüşmeyi keser :)

0|0
    0|0
    • başta onunlada görüşmüyordum ve herşeyi belgeledim beni suçlayamaz. görüşmeyi o istedi öylece tekrar görüşmeye başladık.

• adamla hicbisekilde irtibat halinde değilim görmüyorum konuşmuyorum haliyle benimle bir durum olmaz asla.. ama başkalarıyla olma ihtimali çok yüksek, bunda da beni suçlayamaz :) kendi istedi arkadaşlıgımızın sürmesini.

• arkadaşın aracılığıyla bu adamla irtibatın uzak da olsa sürecek. yarın ne olur bilemezsin. her zaman açık bir kapı bırakmış olacaksın. bu şartlarda o adamla evlenen arkadaşından sana hayır gelmez. çok küçük bile olsa hep bir risk taşıyacaksın hayatında.

• Böyle bir durumda ikisiylede bütün ilişkilerimi bitiririm,

0|0
    0|0
  • ikisiyle de görüşmezdim. Ne miğde var o evlenen de ..

0|0
    0|0
    • son olaydan sonra ikisiylede irtibatı kestim ama arkadaşım bana gelip geçmişin hatrından bahsedince onu ezip geçemedim.. bir tek arkadaşımla görüşüyorum şimdi.

• onun kulağına seninle ilgili bilgiler gittiği sürece sen tehditdesin. Bu kadar geniş kafalı bir çekirdek aileden de herşey beklenir yani. Dikkatli olmak lazım yine de ..

• mesafeliyim tabi ama bakalım, gittiği yere kadar..

• sen doğru yapıyosun,görüşmemen iyi karşılaşmak zorunda kalırsan da eğer,adiliğini yüzüne vurmaktan çekinme..yazık,arkadaşını çok üzer bu bencil hergele.ama o da haketmiş doğrusu..bile bile lades demiş,sonucuna katlansın.

0|0
    0|0
  • ne kadar geniş ve de midesiz bir arkadaşın varmış senin ya...:)

0|0
    0|0
  • kayda alırdım. zaten ne kadar güvenilir olursak olalım erkek olduğum için ilk şüphe duyulacak olan benim. adımız çıkmış 9 bikere... :)

0|0
    1|0
  • İkisinden de kurtulurdum (irtibatı koparırdım).

0|0
    0|0
  • Ya artık o senin arkadaşın olmayacak ya da arkadaşın boşanacak seç birini...

0|0
    0|0
  • arkadasımlada görüşmezdim

0|0
    0|0
  • vay adiii köpek bu kadar da olmazz yaa

0|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür.. veririm odunu

0|0
    0|0
  • O arkadaşında bir mallık var ne diyelim ki.

0|0
    0|0
  • Arkadaşınla'da hafif aranı soğutmalısın.

0|0
    0|0
  • bence grup yapın.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen dogru olani yapmisin arkadasini uyarmakla :)

1|0
    0|0
  • hicbirile görüsmzdm zaten evlenen arkadaslarımı pek görmüyorum artık

0|0
    0|0
  • ikisi de birbirini bulmuş kanı bozukluktan başka bir şey değil.Nasıl iğrenç bir ilişki biçimleri var ki, hala aynı evdeler... İyi yapıyorsun konuşma, ben olsam ikisiyle de konuşmam.

0|0
    0|0
  • arkadaşın kabullenmiş demekki durumu sen söylesen daha çok üzülecek boşver en iyisi eşiyle görüşmemen

0|0
    0|0
    • aynen kabullendi bunuda söyledi zaten.. bende öyle yapıyorum eşiyle görüşmüyorum evine gitmiyorum dışarda görüşüyoruz.

• Neden böyle erkekler bana denk gelmez ki. Önce elimde delil olsun diye adamı telefonuma çeker, sonra da basarım tokadı. Daha sonra da gider arkadaşıma durumu anlatırım.

0|0
    0|0
  • Aradaki baglantyi ks ikisiylede

0|0
    0|0
  • arkadsaşını sil bnce o ne karakterszlik o

0|0
    0|0
  • Arkadaşın nasıl kabulleniyor ya şaşırdım.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın bayağı geniş bir insanmış

0|0
    0|0
  • yok artık ya . pes doğrusu.

0|0
    0|0
  • ikisiyled eiletişimi keserdim ama 16 yıl diyom o yüzden arkadaşımı sogutmaya çalışırdım

0|0
    0|0
    • ilk başta öyle yaptım ama arkadaşımın isteği üzerine tekrar görüşmeye başladık. 16 yıllık bir mazimiz var, istedim ama silip atamadım. onun bende benimde onda çok emeğimiz var... gittiği yere kadar artık, zaten eskisi gibi değiliz.

• valla artık eşi konusunda hiç yorum yapmıyorum, ben elimden geleni yaptım oda seçimini yaptı. ihtiyaç duyduğunda kapım elbette açık ona ama ben artık eşi hakkında olumlu olumsuz hiç bir yorum yapmam.

• send ehaklısın

Yükleniyor...