Bir kızın sevgilisi olup olmadığını nasıl anlarsınız?

California
Daha önce de otobüsteki bir kızdan hoşlanıyorum diye konu açmıştım ve değerli yorumlarınızı benimle paylaşmıştınız..

Şimdi ise bu kızın sevgilisi olup olmadığı ile ilgili bir soru soracam size..

Bu kız telefonla mesajlaşırken bir süre sonra yeni bir mesaj geldi olacak ki yüzünde tebessüm oldu..Hani sevdiğin birinden mesaj gelirde böyle aptal bir gülümseme olur ya o işte ^^

Acaba ben mi paranoya yapıyorum kendi kendime yoksa doğru mu düşünüyorum sizce siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ..
Bir kızın sevgilisi olup olmadığını nasıl anlarsınız?