Bir kızın sevgilisi olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Daha önce de otobüsteki bir kızdan hoşlanıyorum diye konu açmıştım ve değerli yorumlarınızı benimle paylaşmıştınız..

Şimdi ise bu kızın sevgilisi olup olmadığı ile ilgili bir soru soracam size..

Bu kız telefonla mesajlaşırken bir süre sonra yeni bir mesaj geldi olacak ki yüzünde tebessüm oldu..Hani sevdiğin birinden mesaj gelirde böyle aptal bir gülümseme olur ya o işte ^^

Acaba ben mi paranoya yapıyorum kendi kendime yoksa doğru mu düşünüyorum sizce siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kızın yanı boş oldunda merhaba de otur yanına..

o sırada mesaj falan geliserse sevgilinden mi die sor.. :))

ya direk konuş dicem ama insan utanıyor hem de normal bi tanışma olsun istiyor.

-sevgilin var mı ?

*yok

-ben olabilirim..

yani ısmarlama sevgili gibi oluyor onu anlatmaya çalışıyorum..

anormal kanımca..

durumun vahim.. :))

0|0
    0|0
    • Katılıyorum .. Böyle doğal bir durum gelişmesi lazım tanışmak için..Hani okulda olsa ortak bir arkadaş bulurum tanışırım laf arasında ama otobüste olmuyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya sen bu kıza çok takmışsın çok bağlanma sevgilisi olabilirde olmayabilirde.Bende bazan kızarkadaşlarımla mesajlaşırım komik komik şeyler yazarlar gülerim ama sevgilim yokkk :))

0|0
    0|0
    • Taktım kızım taktım ^^ Bende sevgilisinin olmasından korkuyorum oyle bişi varsa bizim iş yattı ^^

• Yani çok laubali olmıycaksın ayrıca yani ne biliyim alçakgönüllü ve samimi olacaksın en nihayetinde:)))

• Ben bunu bi kız arkadaşıma sordum naparsın dıe Terslerim tanımadığım iççin dedi ^^ Bu kızlar labirent gibi töbe töbe ^^

• şu kızı çok kfana takıyorsun yok yere büyütme beyninde bence.

0|0
    0|0
    • Aynen ya bende bazen diyorum çok da tın felan olsa nolur olmasa nolur ama otobüste sürekli karşıma çıkınca ister istemez aklıma geliyor..Ama unuturum gibime geliyor ya :Pp Artık o kdar takmamaya karar verdım kızları 1-2 sene müddetle.. Biraz kafamı dinliyim demi

• :) hayırlısı olsun hakkında.

• EyvAllah can :)

• valla sabah biniyorum otobüse bizim kızlar mesaj yağdırmaya başlıyo neyse sonra konuşmaya başlıyoz otobüste karşısına oturan birinden komik bi durumdan falan konuşuyoruz bi bakıyorum kendi kendime gülüyom millet ne sanıyo allah bilir:)))

0|0
    0|0
  • kenara çek konuş bitsin işkence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• git sor california :))

en güzel çözüm budur.

eğer bı kızın sevgılısı varmı dıye dusunuyosan ondan hoslanııyo ve tanısmak ıstıyosun demektır bunun ıcınde en guzel sey ona MERHABA diyerek başlamaktır.;)

0|0
    0|0
    • Hoşlandığımı cümle alem duydu bi o bilmiyor zaten ^^ Kıza da otobus de o kalabalıkta ve kızın kız arkadası warken cok da kolay degıl tanımadıgın bırıyle muhabbet kurmak..Bide benım bındığım hattın sapığı varmış beni o sanarlarsa eyvAhh :D

• Sen ne rahat adamsın ya ^^ Bende o kadar rahat olabilsem keşke ama bak onun yanındaki kızın bi gün okula gelmiyeceği tutsun bu tek başına binsin bende rahat rahat aynı yerde ınecem konuşacam bak sana söz ^^

• inş inş :))

bence cok bekletme bu durumu cunku beklemeyen dıger kısıler olabılır sen acele et yetr ;)

• Valla kardeş paranoya yapmışsın gerçekten.Dediğin duruma bende düşmüştüm :) Gerçekten öyle hissediyosun.Ama seviyorsan en babacası erkekcesi gidip sormak öğrenmektir

0|0
    0|0
  • 1 mesaj geldi güldü manitası varmı yokmu olabilirde olmıyabilirde yoktur bi ihtimal git sor derim hayat kısa keşkelerin olmasın hayatta pişman olursun hayat felsefem

0|0
    0|0
  • adını ogren facede ilişki durumuna bak dostum hiç mi tekniklerin yok adını ogrenebilmek icin ? gölgelerin efendisi serisini oku dostum beynin gelisir

0|0
    0|0
    • Kızla hiç bir ortak yönümüz yok bu yüzden ismini öğrenmek zor ^^ Bide gölgelerin efendisi serisi oku derken ciddi misin bu konuda ^^

• ciddiyim gercekten bagımlılık yaptı ya okumadan ölme diyorum ve gidiyorum.

• Aptalca ve anlamsız bir gülümseme varsa büyük ihtimalle sevgilisi vardır. Ama gülümsemeyi yanlış değerlendirmişte olabilirsin. İzlemeye devam et bence :)

0|0
    0|0
  • Bak dostum sevgilisi olup olmadıgını bilmen asıl olay degil burda.sevgilisi olup olmamaması da olay degil. İsin aslı o telefonda mesajlastıgı her kimse o anda onu unutturabilecek biri haline gelmen asıl mesele.

0|0
    0|0
    • Eğer bir sevgilisi varsa en son düşüneceğim şey aralarına girip diğerini unutturmak..Bana yapılmasını ıstemedığımı baskalarına yapmam..Felsefem bu

• benimle sevgilimin arasına bi erkek girdiginde sorunun karşı taraftan öte benden oldugunu düşünürüm. Demekki artık ihtiyaçlara karşılık veremiyormuşum..

aldattım da aldatıldım da. aldatılmanın felsefesini aldatırken anladım.Sen böyle ay cicim arasına girmeyim uzak duruyum dersen çoook uzaktan izlersin. sadece kendi bildiklerimi söylüyorum. sidik yarışı yapmıyorum.

• Ben kişilikli bir duruş sergilediğimi düşünüyorum..Normali de budur bence..Senin fikrin saygı duyarım kardeşim.

Yükleniyor...