Futbol oynamak?

Sizce futbol yetenek gerektirir mi?

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• Gerektirmez. Mahallede hep oynuyor erkek çocukları. Biz de oynadık küçükken. Taaa çocukluktan başlıyoruz. Oynadıkça geliştirirsin kendini. Kızlar için bilemem ama, futbol yakışmıyor zaten. Maç izlemeyi ben bile sevmiyorum, kız fanatikler garip geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir topa vurmak için yetenek gerekmiyor bence. Ayağını sallayabiliyorsan messide olursun :D

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Yetenek olmadan asla basarili olamazsın

0|1
    0|0
  • Gerektirir ama biraz Tabi bir messi bir Ronalda olmak yetenek ama herkes top koşturup top sektire bilir bu yetenek değil hırslanmaktır bence cinsiyeti filanda yok

0|0
    0|1
  • Yetenek, zeka, kondisyon her şey gerek..

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • şöyle söyleyim futbolu hiç oynayamam ama kale önünde durup abartı gol atıyorum, nasıl desem yetenek tabi ki ama mahalle arası eş dost ile oynanan futbolda ben gibi yeteneksiz ama beyni ile oynayan sürekli gol atan tipler de vardır :)

0|0
    0|0
  • Çok çalışırsan olursun. Yetenek şart değil bence. Bir Beşiktaşlı olarak Baki Mercimek örneğini verebilirim :)
    Dipnot: Ne bir lokma ekmek, ne bir kızı sevmek. Seviyoruz seni Baki Mercimek :)

0|0
    0|0
  • anadan doğma edinilen bir yetenek değildir insan futbol oynamakla hoşnut oluyor ise o yeteneği kazanmak onun için çocuk oyuncağı :D

0|0
    0|0
  • Yetenek şart

0|0
    0|0
  • Gerektirir

0|0
    0|0
  • Yetenek istiyor

0|0
    0|0
  • Tabiki gerektirir.. Herkes oynayamaz

0|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar saçma bir soru gördüm mu diye düşünüyorum sanırım Hayır görmedim

0|0
    0|0
  • İllaki strateji tamenm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yetenek gerektirmese bugün herkes messi, ronaldo olurdu

0|0
    0|0
  • Veli kavlak mali gibi sadece kosarak tekme atarakda olabilirsin cigerine guveniosan. d

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahh erkek doğaydım futbolcu olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Yeteneği biraz gerektirir. Zevki daha önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...