Kargoya verilen bir ürün ne zaman gelir ?

Gençlik iki tane pahalı ürün aldım.

Lanet olası herifler aldığım gün kargoya vermişler aceleniz ne lan. :D 03 haziran yani bugün sabah saat 12:58 civarlarında kargoya vermişler İstanbuldan, bende İstanbulda oturuyorum.

Kargo bugün gelmişmidir acaba ? Çünkü tüm gün evde yoktum. Yoksa biraz aksatmalımı geliyor bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Kargo geldiyse napıcam ürünleri nerden alıcam ? Sanırım şubeye gitmem lazım.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• kargo saat belirtmiş olmalı

0|0
    0|0
    • Kargom neredeye girdim şöyle saçma bişey var yeni görüyorum.

16:39'da gönderi araca yüklenildi diyo sancaktepe

Kızlar Ne Diyor 8

• geldiğinde sizi ararlar evde değilseniz ..evde başka kimse yoksa ve sizi de aramadılarsa daha gelmemiştir büyük olasılıkla .

0|0
    0|0
    • Telefon numaramı bilmiyolarsa nolcak ? :D Yok yani iki ürün aldım tekinde telefon numaramı belirttimde diğerinde belirtmedim :( Yok evde başka kimse , neyse beklicez artık napalım.

• subeyı arasana hangi kargo ve hangi cıvardakı kargoysa ara ogren

0|0
    0|0
    • Kim uğraşıcak ya. ^^ Kısmet gelirse gelir artık. Baktık 2-3 gün gelmedi öyle ararım.

• Tedarik sürecine bağlı

0|0
    0|0
  • aldığın yerde belirtir kaç gün içinde geleceğini.

0|0
    0|0
    • Yoo, sadece 06'ya kadar mutlaka elinizde olur demişler. Kesin tarih yok . Ben 06'ya kadar her gün evdemi beklicem ? :D

• İstanbul 1 gün şehir dışı 2-7 evde yoksanız kargoya bırakıyorlar

0|0
    0|0
    • Bugün gelmiştir diyosun yani

• Kargoya verme günüyle sana ulaşması aynı gün değil büyük ihtimal yarn gelebilir

• kargo gelıs gunu ortalama 3 gun

0|0
    0|0
    • One saçmalık öyle. Neyse işime gelir iyi oldu öğrendiğim sağol.

• erotik shoptan mı aldııın :D

• Yok be erotik shoptan söylemedim ama ürün biraz erotiğe giriyor tabi. :D

• bugün verildiyse en erken yarın öğleden önce gelir. aynı günde mümkün değil gelmesi

0|0
    0|0
    • Aynen bugün verilmiş kargoya.

Eyvallah

• yarın gelir muhtemelen İstanbul içyse

0|0
    0|0
    • Aynen İstanbul içi, öleyse yarın evden çıkmayayım. Eve kapadılar beni şerefsizler. :D

Erkekler Ne Diyor 2

• en geç 2gün

0|0
    0|0
  • Genelde kargoya verilen günden bir sonraki iş gününde gelir kargolar.

0|0
    0|0
    • O zaman yarın evden çıkmıyoruz desene eyvallah

• Hocam bir dahada internetten bişey alanın ak. :D Ben bunlar ne zaman evime gelipte ürünü getirecek diye sabah akşam beklemek zorundamıyım ya eve kapanıp kalıcam bunlar yüzünden. :D 4-5 günde çokmuş yav niye arasa verdiler ki seçemiyomuyum ben hangi kargo olcgını

• Benim olduğum yerde kargo merkezi var, beklememe gerek kalmıyor. Senin için zor tabii. Yakınlarda kargo varsa, özel olarak oraya yollamalarını isteyebilirsin, gelince de gidip alırsın. Onun dışında zor.

Yükleniyor...