Çarşı sizce ne kadar marjinal :)

Soruyorum arkadaşlar :D gfb parkı koruyo ultraaslan parka polis girmesini engelliyo çarşı ise tomalarla polis kovalıyo :D Marjinallik seviyesi ? :D

0|0
9|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hahahahaha 5*

2|5
    1|0
  • çArşı bu tomoyu da kaçırır iş makinesini de 155 i de arayıp " nerde kaldınız oğlum işimiz var " da der

3|5
    0|1
  • çarşı adamın dibi.

0|2
    0|1
  • çarşı herseye karsııı :)))

0|2
    0|1
  • (L)

0|2
    0|0
  • fenerliyim ama herkesin kenetlenmesi çok güzel.çarşı grubu 155 i arayıp nerde kaldınız demiş bence çarşı

0|1
    0|0
  • On numara marjinal hepsi.

0|2
    1|0
  • bir gsli olarak çarşı alayına karşı :)

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• link

Ahahahhasdfghj

1|5
    0|0
  • dayanışmanın rengi olmaz. halkın yanında olan çArşının çarşıyı yalnız bırakmayanların Allah yardımcısı olsun. bu siyasi bir mesele değil. ama birilerinin artık haddini bilmesi gerekli...

0|0
    0|0
  • Bu iş artık memleket meselesi.

0|1
    0|0
  • çArşı farklıdır biraz, uğruna inandığı gerçekler için savaşmaktan geri durmaz... hani savaşırken de bu işi iyi yapar ya :)

0|1
    0|0
  • İsterse her takım yapar aklınca en iyi çılgın taraftar olmaya çalışıyorlar UA'da böyle bir şey yapabilirdi.

0|0
    0|1
  • bildiğin Çarşı :))

0|3
    0|0
  • Bize 100 gaz maskesi verin, parkı geri alalım dedik :)) dahası var mı? :))

0|1
    0|0
  • ayağında pijama üzerinde atlet marjinalleriz

Faşizme karşı omuz omuza koyun olmaktansa marjinal 2 ayyaş 3 5 çapulcu olurum

tayyipg*tkorkusundan ne bok yiceni şasırdı televizyonda konuşuyor ama it gibi korkuyor

birde kalkmış Galatasarayıma laf ediyor kork tayyio İstanbul united gümbür gümbür geliyor

0|1
    1|1
  • Çarşı kraldır paşadır.

1|3
    0|1
  • çarşı kadar boş bir insan topluluğu görmedim.amaçlı sırf şov olan bir taraftar topluluğu

tomayı ele geçirip polis kovalama yaalanınıda uydurup kendileini kahraman ilan ettiler.

vay vay vay helal olsun bee.

biz çarşının geçmişini biliriz.tribünlerde önce insan olsunlar ırkçılığı bıraksınlar sonra şov yapsınlar

0|0
    0|0
  • hahahah çarşı başka ''kes bakalım kes bakalım ağaçları kes bakalım '' flfjdljd

0|0
    0|0
  • çarşı en büyük taraftar grubu oldugunu kanıtladı.

0|3
    0|0
  • işsiz güçsüz amaçsız ne kadar insan varsa toplanmış kesinlikle bu kadar işsiz güçsüz amaçsız insan bidaha görmeyeceğinizi iddaa ediyorum .

1|3
    3|5
    • izim hkkımızda ve kim olduğumuz hakkında hiç bir şey bilmiyorsun kardeşim ;)

• bilirim ben meraklanma sen. polislere tanıdım ve cidden adam gibi adamlar neyse uzatmaya gerek yok

• Helal olsun vatandaşımıza

1|2
    0|1
  • çarşı adam olmayan karşı. fenerbahçeliyim ama beşiktaş sempatizanıyım . yanlış anlaşılmasın bu olaylardan dolayı değil sadece ben beşiktaşı kırımızı formasıyla önündeki bekosuyla sevdim.

0|0
    0|0
  • çarşı heryerdee

0|1
    0|0
  • en iisi çArşı

0|1
    0|0
  • :) Onlar taraftar değil sözde taraftar gözüken yalakalar

1|2
    2|3
  • Siz ne diyorsunuz ben artık Çapulcuyum ruhen ve bedenen :D

0|0
    0|0
  • hiç .

0|0
    0|4
  • kes bakalım, kes bakalım

ağaçları kes bakalım

dalı anana, kökü babana

girecek mi bak bakalım

0|0
    0|0
  • marjiyiz kanki :)

0|2
    0|0
  • Nekadar işsiz güçsüz boş adam varsa toplanmış

1|1
    5|6
    • çarşı duymasın :D

• sen çalışan adam olarak git uzan koltuğuna, memleketin hali ile ilgilenme emi... dua et bizim gibi düşünen insanlar var da bu ülkenin sahipsiz olmadığını ispatlamaya çalışıyoruz hep birlikte

• evet ülkeye baya sahip çıktınız milletin malının anasını ağlattınız camiyi rezil ettiniz

Yükleniyor...