Kapat

Spor yapmaktan vazgeçtim?

Büyük popolu, karın kası olan harika seksi bir kız olarak görünüp tüm erkeklerin ağızlarının suyunu akıtmak ıstemıyorum. Bu yuzden yapmaktan vazgeçtim. Ama spor benim kaçış noktaydı resmen zevk alıyordum sizce ne yapayım?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• nolur birakma nolur memleketin senin gibi hatunlara ihtiyacı var zira otekilerden zaten yeteri kadar var

0|0
    1|0
    • Elime balta alıp senin gibi adamları elden geçireceğim.. Cidde'n paranoyalaşmaya başladım

• sen tavuk kesemen

• saol eig için

En İyi Kız Görüşü

• trole bak. erkeklerin ağzının suyunu akıtmak istemiyorsan her yerini ortaya çıkaracak şekilde giyinmezsin yine güzel bir vücuda sahip olmak için spor yapmaya devam edersin madem yapıyorsun.

0|0
    1|0
    • Nesi trol olacak zekanda problem mi var senin Ada'm gibi bir soru sorduk düzgün cevapla ya da uza

• spor yapmaktan zevk alıyorsun ama sporu bırakma sebebine bakınca zekasında problem olan kendini belli ediyor.

• Ya defol git Ada'm gibi soru sorduk

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Soru mu la bu

0|0
    1|0
  • 😂😂 aferin

0|0
    1|0
  • Evinin hanimi cocuklarinin anasi ol o gorevi bize birak

0|0
    1|0
    • Can'ım ben bu görevi sana bıraksam bile sanmıyorum senin tipini vücüdunun kurtaracağını ama yine de sen bilirsin yani

• Sen merak etme orasi bende 😚😂😂

• İnşallah bir estetik falan olmalısın çok başarılı bir doktora git düzeltsin seni.. Neyse by

• yaşın geçmiş senin be spor yapsan nolur :D

0|1
    1|0
  • Karın kaslı kızlar korkunçtur

0|0
    1|0
    • Hayır fazla yapmayacaktım zaten

• ben yapıyom seni bilmem

0|0
    0|0
  • Sen yine spor yap bunu sergilemezsin istiyorsan.. Yani bol giyinirsen dikkat çeken bir şey olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...