Amacım Umutlanmak değil

Amacım umutlanmak değil ama ne yapmaya çalışıyor?

Sevdiğim çocuğa onu sevdiğimi söyledim her neyse kanuşmuyoruz şu anda(o istedi konuşmayalım bir süre dedi) bugün servisten indikten sonra en yakın arkadaşımın yanına gitmiş ve

Benim adımı kullanarak nasılsın demiş

Arkadaşımda hep neden öyle diyorsun ki demiş (daha önceden de o arkadaşıma benim adımı söylerdi arada)

oda neyse ya nasılsın reis filan demiş...

Yaklaşık 10 gündür konuşmuyoruz ve neden en yakın arkadaşıma benim adımı söylemiştir...

Bence yanlışlıkla ama bilmiyorum işte yaa :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2 seçenek ya unutamıyor ya da numara yapmıştır yanlışlıkla olmuş olması zor bir ihtimal

0|0
    0|0
    • Unutamıyor derken neyi unutamıyor iyi arkadaştık onu mu ?

Ama daha önceden de o arkadaşıma benim adımı söylerdi

Ama şimdi söylemesi biraz mantıksızca çünkü 10 gündür konuşmuyoruz neredeyse

• ekliyim mi? Kabalık olmasın sonra yanlış felan anlarsın neme lazım :D

• Tamam olur ekle

Erkekler Ne Diyor 1

• sen pas verme senle konuşursa, süründür onu ...

0|0
    0|0
    • Mantık Güzeell

Bir de bir servisten aynı yerde iniyoruz ben ondan önde yürüdüm dış kapıya baştım evin kapının açılmasını bekliyordum ona baktım biraz arkasına baktı ama yanında arkadaşıda vardı sonrada içeri girdim

Bir de bugün servise bir arkadaşım bindi onun hakkında baya çökmüş yaa dedi ben de ben de çöktüm dedim o da belki ama o erkek belki daha fazla üzülüyordur dedi buna inanmıyorum ben o benim olsun diye o kadar çok şey yaptım ki...Ama o kaybetti

• Ama neden onun için ben acı çekiyim ki ?

• kimse için acı çekmeye değmez ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni sevmiyor bu yüzden uzak duruyor :(

0|0
    0|0
    • Tamam sevmiyor anladım

Ama arkadaşıma neden benim adımı söylüyor ve bugün de yazılı notumu söylemiş arkadaşıma

• yanlışlıkla olabilir.

0|0
    0|0
    • Ama bayadır konuşmuyoruz...

Tabi yanlışlıkla olma ihtimali de var

Yükleniyor...